Image Alt

ANDRZEJKOWY WEEKEND W AGRO-PUSTELNIKU!

Chcecie ciekawie spędzić weekend z dziećmi, ale nie wiecie gdzie i w sumie fajniej by było z kimś jeszcze? Dobrze trafiliście!

W ostatni weekend listopada wyruszcie z nami do Krainy Wygasłych Wulkanów, a dokładniej do Agro-Pustelnika, gdzie zaplanowaliśmy 3-dniowy reset od miasta, w którym znajdzie się czas zarówno na aktywny odpoczynek i wspólną wędrówkę z górami w tle, jak też rozgrzewające jedzenie i ciepłą herbatę przy kominku ❤

 

Ponieważ lubimy się bawić, skorzystamy z okazji wypadających zaraz po weekendzie Andrzejek, wspólnie przygotujemy dekoracje, a później oddamy się towarzyszącym temu dniu zwyczajom, czyli  wróżbom i tańcom! :)

 

sylwester z dziećmi Ohaan

 

Na Pogórzu Kaczawskim spotkamy się w piątkowe popołudnie, gdzie rozpoczniemy od poznania się i wspólnej obiadokolacji. W programie na sobotę i niedzielę zaplanowaliśmy:

– pyszne śniadania i obiadokolacje
– karmienie mieszkających w Agro-Pustelniku zwierząt m.in. kóz i koni
– poranną przebieżkę do lasu i stretching (dla chętnych!)
– wędrówkę w teren, której celem będzie polana, na której rozpalimy ognisko. W wędrówce wspomoże nas auto 4×4, każdy będzie miał możliwość złapania lekkiej adrenaliny!
– andrzejkowe zabawy, wróżby i tańce
– czas na szczelne opatulenie się w koc i oddanie lekturze przy kominku
– saunę i kąpiele w stawie

 

Brak pomysłu na Andrzejki lub weekend z dziećmi z dala od domu? :) Dołączcie do nas!

 

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?


Agro-Pustelnik to niesamowite miejsce, w którym wystarczy być, by odciąć się od świata i odpocząć. A gdy dodamy do tego przepyszne, zdrowe jedzenie, wędrówkę z ciągnącymi się po horyzont polami, wspólne przygody, tworzenie i zabawę – totalne rozpieszczenie gwarantowane ❤ ❤ ❤

 

Zamieszkamy w miejscu, którego klimat podyktowany jest zamiłowaniem do antyków, naturalnych surowców oraz lokalnej kultury. Tutaj każdy pokój opowiada swoją historię. Kiedyś mieścił się tu zakład stolarski, gdzie gospodarze odnawiali antyczne meble. Z czasem zdecydowali się na przekształcenie go w miejsce, które będzie cieszyć nie tylko ich samych. O historię możecie zapytać ich samych, na pewno chętnie się podzielą 🙂

 

Ohana wakacje z dziećmi w Polsce

 

Agro-Pustelnik to kameralne miejsce, składające się z 9 pokoi z łazienkami. Oprócz nich i jadalni w sali kominkowej do naszej dyspozycji będą: sala kominkowa, duża sala z drewnianą podłogą przeznaczona na zajęcia, sauna i duuuży ogród ze stawem i miejscem na ognisko.

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Wypiekane na miejscu chleby, ręcznie robione przetwory i produkty od okolicznych gospodarzy sprawiają, że jedzenie w Agro-Pustelniku to po prostu „niebo w gębie”. W ramach pobytu  zjecie pyszne śniadania w formie bufetu, oraz obiadokolacje składające się z zupy, II dania i deseru. Zapewnimy także pieczywo oraz kiełbaski podczas sobotniego ogniska.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Ten weekend będzie wyjątkowy. Te wspólne 3 dni zaprojektowaliśmy tak, byście wyjechali z niego naładowani endorfinami, z siłami na kolejne jesienne tygodnie.

 

Chcemy, żebyście zarówno coś wspólnie przeżyli, jak i prawdziwie odpoczęli.

 

ZAJĘCIA RODZINNE

 

Tym razem nie będzie oddzielnych zajęć dla dorosłych i dla dzieci, ale aktywności wspólne. Niemniej obecność innych dzieci już sama w sobie ściąga nam z barków przymus „bawienia się” czy szukania odpowiedzi na pytanie „to co dziś chcecie robić” ;)

 

W ten ostatni listopadowy weekend planujemy odpoczynek od wszelkich sztywnych planów dnia, zajęć domowych i dodatkowych. Według nas natura jest najlepszym placem zabaw, także dosłownie z Agro-Pustelnika wspólnie wyruszymy na wędrówkę, której celem będzie spotkanie wokół ogniska. By uniknąć pytań „czy daleko jeszcze” postaramy się tę trasę urozmaicić, m.in. przejażdżką autem 4×4, które będzie nam towarzyszyć!

 

 

Na terenie przynależącym do gospodarstwa znajduje się stajnia wraz z ujeżdżalnią, w skład której wchodzi kilka koni i kucyk. Bezpośrednio na miejscu można umówić się na wyjazd w teren i podziwianie pięknych krajobrazów Sudetów Środkowych.

 

agroturystyka z dziećmi

 

Ponieważ zamieszamy w Krainie Wygasłych Wulkanów, fragmencie Sudetów wyjątkowo bogatym geologicznie m.in. w agaty, na niedzielne popołudnie polecamy Wam samodzielną wycieczkę na zwiedzanie Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej.

 

Poniżej znajdziecie szczegółowy program całego wyjazdu!1

DZIEŃ 1 (piątek)

Od godz. 15:00 przyjazd i zakwaterowanie

16:30 możliwość zjedzenia zupy

17:00-18:15 zajęcia zapoznawcze
18:30 obiadokolacja (II danie)
19:30 kino dla małych i dużych

21:00 odpoczynek po podróży

2

DZIEŃ 2 (sobota)

8:00 dla chętnych przebieżka do lasu + stretching (w tym czasie dzieci będą miały możliwość odwiedzenia i nakarmienia mieszkających w Agro-Pustelniku zwierząt)

9:00 śniadanie

11:00 wspólna wędrówka zakończona ogniskiem przy Pomniku Zgody/ przejażdżki autem 4×4

ok. 15:00 powrót do Agro-Pustelnika

15:00-17:00 czas wolny/ dla chętnych tworzenie dekoracji na andrzejkową imprezkę

17:00 obiadokolacja

od 18:00 andrzejkowe wróżby + imprezka fluo

3

DZIEŃ 3 (niedziela)

9:00 śniadanie

10:00-14:00 sauna + kąpiele w jeziorze

do godz. 15:00 wymeldowanie z pokoi i wyjazd do domów

» LOKALNE ATRAKCJE

Tym razem planujemy zostawić auta na parkingu i nigdzie nie wyjeżdżać, niemniej w okolicy znajduje się wiele atrakcji, oto niektóre z nich:

 

– Kolorowe Jeziorka
– Zamki piastowskie
– Browar Miedzianka
– Opactwo Krzeszów
– Dolina Pałaców i Ogrodów
– Zamek Książ

– Sudecka Zagroda Edukacyjna: możliwe zwiedzanie z przewodnikiem w sobotę oraz niedzielę w godz. 12:00-13:30, warsztat 4 żywioły: powietrze w sobotę w godz. 14:00-15:30, lub spacer z alpakami. Wszystkie atrakcje zarezerwujecie bezpośrednio na stronie: https://www.gorykaczawskie.pl/

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka wyjazdu. Moją Ohanową misją jest wspieranie dzieci i dorosłych (zwłaszcza rodziców!) w świadomym i szczęśliwym życiu, poprzez tworzenie wyjazdów wzmacniających wasze relacje z dziećmi oraz poczucie wartości, a także tworzenie wspierającej się Ohanowej społeczności. 

W ramach Ohany zabieram Was w miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Prywatnie uwielbiam spędzać czas aktywnie i w naturze, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 6 i 8.

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    870zł/osobę powyżej 12 roku życia
  • Cena za dziecko
    820zł/dziecko w wieku 3-12 lat
  • Cena za zwierzę
    60zł/cały pobyt

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

 

 Zakwaterowanie: 2 noclegi w Agro-Pustelniku (adres: Pustelnik 26, Marciszów, woj. dolnośląskie). Każdy pokój ma swoją łazienkę.
 Wyżywienie: 2 różnorodne posiłki dziennie, śniadanie oraz obiadokolację (zupa, II danie, deser)

 Wspólną wędrówkę do Pomnika Zgody zakończoną ogniskiem z kiełbaskami

Przejażdżkę autem 4×4

✔ Wieczór kinowy dla małych i dużych

atrakcje w andrzejkowy wieczór

przedpołudnie w saunie + kąpiele w jeziorze 

Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Stałą opiekę organizatora

 

Zrealizujesz u nas bon turystyczny. Wystarczy, że prześlesz nam od obsługi płatności bonu, a my zajmiemy się resztą :)

 

CENA NIE OBEJMUJE:

dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub wyślij formularz rezerwacji. Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata całości kwoty za wyjazd.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register