Image Alt

ZIMOWE BULLERBYN – FERIE W GÓRACH!

 

Jeśli szukacie pomysłu na ferie zimowe z dziećmi, a narty to niekoniecznie Wasza bajka, i w sumie fajniej by było w większym gronie, to dobrze trafiliście!

W lutym zapraszamy Was do Agro-Pustelnika na Dolny Śląsk, do Krainy Wygasłych Wulkanów, gdzie przygotowaliśmy 5-dniowy reset od miejskiego zgiełku, w którym znajdzie się czas zarówno na aktywny odpoczynek i wspólną wędrówkę z górami w tle, jak i relaks przy kominku ❤

 

gdzie na ferie zimowe z dziećmi

 

Zabierzemy Was w miejsce, gdzie czas płynie wolniej. Dla Ciebie przygotujemy przestrzeń na zadbanie o siebie i błogi relaks, a Twojemu dziecku będziemy towarzyszyć w stworzeniu zgranej ferajny Ohanowych dzieciaków, eksplorowaniu zarówno siebie, jak i łąk oraz lasów wokół Agro-Pustelnika.

 

Mroźne powietrze, słońce odbijające się od białego puchu śniegu, zabawy na świeżym powietrzu, czerwone poliki i uśmiechnięte buzie! A gdy zapadnie zmrok gwar rozmów przy trzaskającym w kominku ogniu…Wiemy jak sprawić, by dzieciaki zapomniały o elektronice i puściły wodze fantazji, a Ty odzyskał/-a blask w oku.

 

Zimowe Bullerbyn to więcej niż zwykły wyjazd – to przygoda!

 

W PROGRAMIE:

Pyszne i zdrowe posiłki, które dostarczą energii na pełen dzień przygód.
Karmienie uroczych mieszkańców Agro-Pustelnika, takich jak kozy i konie
Przebieżki do lasu i stretching (dla chętnych!)
Zajęcia jogi i relaksu (2x dziennie) – odpoczynek dla głowy i ciała

Zajęcia dla dzieci i tworzenie wioski rodem z Bullerbyn!
Wspólne wędrówki z górami w tle
Ognisko – czas na opowieści i śmiechy przy ciepłym płomieniu!

– Czas na szczelne opatulenie się w koc i oddanie lekturze przy kominku
– Popołudnie w saunie i kąpiele w stawie

 

Dodatkowo, zaledwie 18 km stąd znajduje się stacja narciarska Czarnów SKI. Dla tych, którzy marzą o zimowej szaleństwie na stoku, istnieje możliwość rezerwacji instruktora, nauki jazdy lub po prostu samodzielnego szusowania.

 

W Ohanowym Bullerbyn każdy znajdzie coś dla siebie, łącząc aktywność na świeżym powietrzu z błogim relaksem w magicznym otoczeniu ❤

 

W tym terminie ferie zimowe mają województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie.

Dołączcie do nas!

 

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Agro-Pustelnik to niesamowite miejsce, w którym wystarczy być, by odciąć się od świata i odpocząć. A gdy dodamy do tego spacery w śniegu, przepyszne, zdrowe jedzenie, zajęcia jogi i inne aktywności – totalne rozpieszczenie gwarantowane ❤ ❤ ❤

 

Zamieszkamy w miejscu, którego klimat podyktowany jest zamiłowaniem do antyków, naturalnych surowców oraz lokalnej kultury. Tutaj każdy pokój opowiada swoją historię. Kiedyś mieścił się tu zakład stolarski, gdzie gospodarze odnawiali antyczne meble. Z czasem zdecydowali się na przekształcenie go w miejsce, które będzie cieszyć nie tylko ich samych. O historię możecie zapytać ich samych, na pewno chętnie się podzielą ?

 

Ohana urlop z dziećmi dolnośląskie

 

Agro-Pustelnik to kameralne miejsce, składające się z 10 pokoi z łazienkami. Oprócz nich do naszej dyspozycji będą: przestronna jadalnia, sala kominkowa, duża sala z drewnianą podłogą przeznaczona na zajęcia, sauna i duuuży ogród ze stawem i miejscem na ognisko.

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Wypiekane na miejscu chleby, ręcznie robione przetwory i produkty od okolicznych gospodarzy sprawiają, że jedzenie w Agro-Pustelniku to po prostu „niebo w gębie”. W ramach pobytu będziesz mieć zapewnione obfite śniadania w formie bufetu, rozgrzewającą zupę + deser oraz obiadokolację na ciepło.

 

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

GDZIE Z DZIEĆMI NA FERIE ZIMOWE?

 

Najlepiej gdzieś, gdzie jest biało, gdzie jest czyste powietrze, dzieci będą miały towarzystwo, a Ty czas dla siebie. Do miejsca, w którym dobrze zjesz, naładujesz akumulatory, wypoczniesz, pooddychasz czystym, górskim powietrzem i nie będziesz musiał o nic się martwić – wskakuj na Ohanowy pokład!

 

Każdy spędzi te dni tak jak lubi. Wykorzystasz ten czas na to, czego będziesz w danym momencie potrzebować: na spokojny odpoczynek, relaksujące zajęcia jogi, ruch na świeżym powietrzu, czas z bliskimi  ✨

 

CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY? 

 

>> spacery w śniegu  ?❄

 

ferie z dziećmi Ohana

 

>> zajęcia jogi dla dorosłych 

 

Codziennie zaprosimy Was na dwa 1,5-godzinne spotkania na macie, które dodadzą mocy i energii na cały dzień, budując siłę oraz równowagę, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z jogą. Dobra wiadomość: na czas jogi dla dorosłych dzieci mają swoje zajęcia!

 

>> zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat pod okiem Ohanowych tutorek, które wiedzą jak zainspirować dzieciaki do stworzenia zgranej ferajny!

>> wspólną wędrówkę zakończoną ogniskiem

>> kino na dużym ekranie

>> popołudnie w saunie połączone z morsowaniem w stawie

 

ferie zimowe w górach

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Na zajęciach dla dzieci będziemy spotykać się 2 razy dziennie, w trakcie jogi dla dorosłych. Planujemy odpoczynek od planów dnia, zajęć domowych i dodatkowych. Według nas natura jest najlepszym placem zabaw, także postaramy się, by dzieci mocno z niej skorzystały. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci. 

Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie małych ludzi w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

By

W programie: mnóstwo przyrody ????, gry terenowe ????️, wspólne budowanie ????, zabawy ruchowe ????, eksplorowanie Zagrody Ojrzanów i poznawanie jej mieszkańców, nauka rozpoznawania śladów zwierząt ???? i opowiadanie historii.

Chcemy przywrócić sielski klimat, znany nam także z książki „Dzieci z Bullerbyn”. Bo w byciu dzikim dzieckiem chodzi o możliwość dotykania, próbowania, brudzenia się, wymyślania, sprawdzania, doświadczania… BYCIA!

Tutorki Animatu mają głowy pełne pomysłów i odpowiednio pokierują leśno-wiejskimi aktywnościami, tak, żeby dzieci czuły się szczęśliwe i swobodne. Świetnie wychodzi im także spontaniczne reagowanie na dziecięce potrzeby, więc w programie zajęć (patrz niżej) znajdzie się miejsce na swobodę i na budowanie w dzieciach poczucia wpływu, decyzyjności i sprawczości.

Dorośli w tym czasie będą mogli skupić się na sobie i na jodze. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, że zaopiekowane, szczęśliwe dziecko to źródło spokoju i relaksu ????

 

 

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 4 roku życia.

 

gdzie na ferie zimowe

 

Ponieważ zamieszamy w Krainie Wygasłych Wulkanów, fragmencie Sudetów wyjątkowo bogatym geologicznie m.in. w agaty, polecimy Wam samodzielną wycieczkę na zwiedzanie Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej. A jak lubicie zamki to jest ich wokół mnóstwo!

 

gdzie na ferie zimowe

Jak zawsze zadbamy o małych i dużych ?‍?‍?‍??‍?‍?‍?
Będzie magicznie! ✨

 

Poniżej znajdziecie szczegółowy program całego wyjazdu!1

DZIEŃ 1 (środa)

od 14:00 przyjazd i zakwaterowanie w pokojach, czas na oswojenie z terenami wokół Agro-Pustelnika, zachłyśnięcie świeżym powietrzem, i o ile nie przyjechaliście w dresach to przebranie w wygodne ciuszki :)

16:00 zupa na rozgrzanie po podróży
17:00 – 19:00 spotkanie organizacyjno-zapoznawcze dla wszystkich plus jogowy relaks po podróży dla dorosłych/zajęcia dla dzieci
19:00 pierwsza wspólna obiadokolacja
od 20:00 odpoczynek po podróży/ wieczór przy kominku

2

DZIEŃ 2 (czwartek)

8:30 śniadanie

10:30-12:30 zajęcia jogi dla dorosłych 1,5h + czas dla siebie
10:30-12:30 zajęcia dla dzieci
13:00 zupa + deser

14:00 – 16:30 czas wolny (spacery, sanki, drzemki ;)

Dla chętnych wyjazd na spacer do Kolorowych Jeziorek.

16:30 – 18:00 zajęcia jogi dla dorosłych 1,5h + czas dla siebie
16:30 – 18:30 zajęcia dla dzieci

18:30 obiadokolacja
20:00 wieczór kinowy!

 

3

DZIEŃ 3 (piątek)

8:30 śniadanie

10:30-12:30 zajęcia jogi dla dorosłych 1,5h + czas dla siebie
10:30-12:30 zajęcia dla dzieci
13:00 zupa + deser

14:00 – 16:30 czas wolny (spacery, sanki, drzemki ;)

16:30 – 18:00 zajęcia jogi dla dorosłych 1,5h + czas dla siebie
16:30 – 18:30 zajęcia dla dzieci

18:30 obiadokolacja

19:30 – 22:30 sauna + morsowanie!

4

DZIEŃ 4 (sobota)

8:30 śniadanie

10:30-12:30 zajęcia jogi dla dorosłych 1,5h + czas dla siebie
10:30-12:30 zajęcia dla dzieci
13:30 obiad

14:00 – 16:30 dla chętnych wędrówka po terenach wokół Agro-Pustelnika

16:30 – 18:00 zajęcia jogi dla dorosłych 1,5h + czas dla siebie
16:30 – 18:30 zajęcia dla dzieci

19:00 obiadokolacja i ognisko!

5

DZIEŃ 5 (niedziela)

8:30 śniadanie

10:30-12:30 zajęcia jogi dla dorosłych 1,5h + czas dla siebie

10:30-12:30 zajęcia dla dzieci

12:30 pożegnalne spotkanie i rozdanie dyplomów

do 14:00 pożegnanie i wyjazd do domów

» LOKALNE ATRAKCJE

W okolicy znajduje się wiele warty odwiedzenia miejsc. Oto niektóre z nich: Czarnów-SKI (stok narciarski – idealny na stawianie pierwszych kroków na nartach), malownicze Kolorowe Jeziorka, zamki m.in. Książ i Bolków, Sudecka Zagroda Edukacyjna.

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka wyjazdu. Moją Ohanową misją jest wspieranie dzieci i dorosłych (zwłaszcza rodziców!) w świadomym i szczęśliwym życiu, poprzez tworzenie wyjazdów wzmacniających relacje z dziećmi oraz poczucie wartości, a także tworzenie wspierającej się Ohanowej społeczności. 

 

W ramach Ohany zabieram Was w miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Prywatnie uwielbiam spędzać czas aktywnie i w otoczeniu dzikiej przyrody.

 

wyjazd jogowy z dziećmi>> Sylwia Buczak – Instruktorka jogi, zdrowego kręgosłupa, technik oddechowych i relaksacji. Arteterapeutka i aromacoach. Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii, by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału.

 

>> Do świata przygody dzieciaki zaprosi Alicja Sołtysiak – pedagożka, tutorka, inspiratorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, stworzonego z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiającego na edukację przez zabawę i angażowanie dzieci w różnym wieku w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją prowadząc warsztaty z umiejętności społecznych dla młodzieży z poznańskich szkół – jest autorką scenariuszy zajęć psychopedagogicznych dla dzieci i w różnym wieku.  Zachęca uczestników zajęć do nowych form ruchu i uważnego życia. Współpracuje z fundacjami których działania skierowane są do dzieci.

 

>> Natalia i Adam – gospodarze Agro-Pustelnika, którzy wraz ze swoją ekipą zadbają o to, by niczego nam nie brakowało, a także o zaspokojenie naszych kubków smakowych. Oddając gotowanie w ich ręce jestem całkowicie spokojna :)

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    1970zł/osobę dorosłą przy rezerwacji do 31.01.2024, po 31.01.2024 2070zł
  • Cena za dziecko
    1590zł/ dziecko w wieku 12-18 lat, 1490zł dziecko w wieku 8-12 lat z zajęciami, 1390zł/dziecko w wieku 4-8 lat z zajęciami, 790zł/ dziecko w wieku 2-4 lata, do 2 roku życia. bezpłatnie
  • Cena za zwierzę
    120zł/cały pobyt

Dodatkowe informacje

 

 

CENA OBEJMUJE:

 

Zakwaterowanie: 4 noclegi w Agro-Pustelniku (adres: Pustelnik 26, Marciszów, woj. dolnośląskie) w pokojach z łazienkami
 Pełne i zdrowe wyżywienie na bazie lokalnych produktów i własnych przetworów: od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu (3 różnorodne posiłki dziennie, śniadanie, zupa+deser, oraz obiadokolacja (II danie).

 Zajęcia jogi dla dorosłych ( zajęć x 1,5h)

Zajęcia dla dzieci ( zajęć x 2h) – codziennie zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat – wartościowy czas dla dzieci, a dla dorosłych czas na realizację swoich potrzeb na macie lub poza nią

✔ Wspólną wędrówkę zakończoną ogniskiem z kiełbaskami

✔ Wieczór kinowy dla małych i dużych

Seans w saunie z możliwością morsowania 

Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Stałą opiekę organizatora

 

CENA NIE OBEJMUJE:

dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub kliknij zielony przycisk REZERWUJ!

Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu w przeciągu 2 dni od otrzymania umowy. Płatność pozostałej kwoty następuje do 10.02.2024.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register