majówka z dziećmi w górach

GÓRSKIE WĘDRÓWKI, JOGA & RELAKS!

Zapraszamy Was w Karkonosze do Villa Sattva!

 

Na rodzinny wyjazd, na którym każdy członek rodziny odpocznie po swojemu. Będziecie mogli poleżeć z książką, wędrować po otaczających Villę Sattvę szlakach, poćwiczyć jogę i techniki oddechowe, poleżeć na kocu w ogrodzie czy kąpać się w przepływającym przez ogród górskim potoku.

 

Wasze dzieci czekają przygody na łonie natury pod okiem Ohanowych animatorek/opiekunek, a tak naprawdę fajnych dorosłych partnerek do zabawy i wakacyjnych harców. Nowe przyjaźnie, całe dnie na łonie przyrody, budowanie szałasów, podchody, wspólna nocka i wieczór filmowy. To tylko część aktywności, które zaplanowaliśmy dla Twoich dzieci. Bo historię tego wyjazdu będą pisać i one.

Ohana to więcej niż RODZINNE WYJAZDY!

To styl życia, który docenia bliskość natury, stawia na odpoczynek, a także pokazuje nowe sposoby nawiązywania relacji, integracji i spędzania czasu.

DLA KOGO?

 

• dla chcących ODPOCZĄĆ, WYPOCZĄĆ, ZRELAKSOWAĆ SIĘ!
• dla chcących spędzić wakacje w gronie innych fajnych rodzin
• dla chcących zadbać o siebie, spokojną głowę i ciało
• dla lubiących relaks blisko natury

 

Co będziemy robić? CZYTAJ DALEJ!

wakacje z dziećmi w górach

 

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Villa Sattva, w której zamieszkamy składa się z 14 komfortowych pokoi. Każda rodzina otrzyma swój pokój z łazienką.

 

Budynek Villi Sattva to przedwojenna szkoła podstawowa. Odrestaurowany w 2017 r. pod okiem konserwatora zabytków z dbałoscią o szczegóły i szczególnym naciskiem na zachowanie jak największej ilości oryginalnych elmentów jak elewacje, schody i werandy.

 

W budynku znajduje się kilka zakamarków, w których można się zaszyć z książką. Oprócz pokoi do naszej dyspozycji będzie sala o pow. 60m2 z podgrzewaną podłogą i klimatyzacją, jadalnia, mała biblioteka oraz tereny wokół Villi.

 

Villa znajduje się na górzystym terenie z własnym zejściem do potoku.

Jednego dnia napalimy w zewnętrznej bani. Zanurzysz się w gorącej wodzie i będziesz delektować widokiem na niebo. Dla osób otwartych na zimną wodę zbudowano zejście do potoku. Jest też miejsce na ognisko i relaks w hamakach. Wszystko z myślą o prawdziwym odpoczynku!

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Zadbamy i Was serwując 3 różnorodne i zdrowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad składający się z zupy, drugiego dnia i deseru, kolację. Kawa, różnego rodzaju herbaty oraz woda będą dostępne przez cały czas.

 

Posiłki będą w opcji wegetariańskiej (bez mięsa, ryb). Wiemy, że na pokładzie są dzieciaki, także posiłki będą przystosowane również do ich potrzeb (zupy krem, warzywne kotleciki itp. :)).

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Gdzie na wakacje z dziećmi? Najlepiej gdzieś, gdzie jest czyste powietrze, w otoczeniu natury, z dala od wszelkich dróg i zabudowań, gdzie dzieci będą miały towarzystwo, a Ty czas dla siebie. Do miejsca, w którym dobrze zjesz i odpoczniesz. Naładujesz akumulatory, wypoczniesz, pooddychasz czystym, górskim powietrzem – wskakuj na Ohanowy pokład!

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Tym razem stawiamy na zajęcia jogi, czas dla siebie i odpoczynek w miejscu, które sprzyja głębokiemu relaksowi. Villa Sattva to miejsce położone nad górskim potokiem, ze strefami relaksu w postaci hamaków, leżaków nad potokiem, z banią, w której będzie można się wygrzać po górskich wędrówkach i salą, w której skryjesz się z książką, jeśli to właśnie to czego potrzebujesz.

 

Villa Sattva zajęcia jogi
Ohana wakacje z dziećmi w górach

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Codziennie zabierzemy dzieciaki na wspólne odkrywanie i naukę po przez zabawę na terenie Villy Sattva i w okolicy. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

Planujemy odpoczynek od planów dnia, zajęć domowych i dodatkowych. Według nas natura jest najlepszym placem zabaw, także postaramy się, by dzieci mocno z niej skorzystały. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci.

 

Ohana gdzie na wakacje z dziećmi

CO POMIĘDZY ZAJĘCIAMI?

Wypoczynek w ogrodzie, leżenie na kocu, eksploracja okolicy, wspólna wędrówka na Zamek Chojnik, zwiedzanie Huty Szkła Julia i warsztaty malowania/grawerowania na szkle, zwiedzanie Krystalium, a wieczorami relaks przy ognisku, w bani czy wspólny wieczór kinowy. Będziemy zdobywać okoliczne szczyty i widoki zapierające dech w piersiach!

Villa Sattva okolica Ohana

 1

DZIEŃ 1 (sobota)

Od godz. 15:00 przyjazd i zakwaterowanie
17:00-19:00 spotkanie integracyjne dla wszystkich + jogowy relaks po podróży
19:00 obiadokolacja
20:00 odpoczynek po podróży

2

DZIEŃ 2-6 (niedziela-piątek) - przykładowy plan dnia

od 8:30 śniadanie
10:30-12:00 zajęcia jogi

10:30-12:30 zajęcia dla dzieci

13:00 obiad

17:00-19:00 zajęcia dla dzieci/ rodzice czas wolny lub joga

19:00 kolacja

20:00 w wybrane dni zorganizujemy rodzinne podchody, wieczór kinowy, ognisko, seans w saunie i gorącej bani, wieczór gier.
*W wybrane dni wybierzemy się wspólnie na wędrówkę na Zamek Chojnik lub spacery po okolicy.

3

DZIEŃ 7 (sobota)

9:00 śniadanie

do godz. 11:00 wymeldowanie z pokoi i pożegnanie

» LOKALNE ATRAKCJE

Villa Sattva położona jest na szlakach wiodących w Karkonosze. Stąd można się udać w wyższe partie gór np. Śnieżne Kotły, a następnie granią w kierunku Śnieżki lub Szrenicy. Można również udać się w niższe partie gór położone w lesie bukowo-dębowym idealne na spacery, bieganie, czy jazdę rowerem.

W okolicy znajduje się także Ogród Japoński Siruwia.

Ohana wakacje z dziećmi w górach

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka wyjazdu :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 8 i 10.

 

wyjazd jogowy z dziećmi>> Sylwia Buczak – Instruktorka jogi, zdrowego kręgosłupa, technik oddechowych i relaksacji. Arteterapeutka i aromacoach. Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii, by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału.

Uczestnicy Ohanowych wyjazdów ją uwielbiają!

 

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  2680zł osoba >12 roku życia z zajęciami jogi, 2380zł (bez zajęć jogi)
 • Cena za dziecko
  2270zł dziecko w wieku 4-12 lat, 1490zł dziecko w wieku 2-3 lata bez zajęć, 540zł dziecko do 2 roku życia śpiące na łóżku z rodzicami
 • Cena za zwierzę
  50zł/dobę
 • Opłaty dodatkowe
  1 osoba w pokoju 2-osobowym dopłata 120zł/dobę

Dodatkowe informacje

 

INWESTYCJA W WYJAZD OBEJMUJE:

 

 Zakwaterowanie: 6 noclegów w Villi Sattva (adres: ul. Michałowicka 13, Jelenia Góra – Jagniątków, woj. dolnośląskie). Każda rodzina otrzyma swój pokój z łazienką.

 3 różnorodne wegetariańskie posiłki dziennie: śniadanie, obiad (zupa, II danie, deser), kolację. Nieograniczony dostęp do wody, herbaty, kawy.

Zajęcia jogi dla dorosłych: 10×1,5h

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat: 10x2h

 

Dodatkowe atrakcje dla wszystkich, takie jak:

 

 Seans w gorącej banii i saunie 

 Wspólne wyjścia w teren m.in. na Zamek Chojnik

✔ Wieczór kinowy dla małych i dużych

Wspólne ognisko

Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Ohanowe upominki dla dzieci!

Stałą opiekę organizatora

 

Za dodatkową opłatą, dla chętnych:

 Zwiedzanie Huty Julia, warsztaty malowania/grawerowania na szkle

 Zwiedzanie Krystalium (na terenie Huty Julia)
 


 

CENA NIE OBEJMUJE:
dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu oraz do punktów startowych szlaków (do 10km od Villa Sattva)

 

FIRST MINUTE: Przy zapisie do 20 lutego przysługuje zniżka w wysokości 50zł/rezerwację. By uzyskać zniżkę należy w formularzu rezerwacji wpisać kod: MAJÓWKA2024


Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu. Pozostałą część należy wpłacić do 30.06.2024.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register