Image Alt

MUSCOYOGA W AGRO-PUSTELNIKU (19-25.07.)

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Agro-Pustelnik to niesamowite miejsce, które skradło moje serce – wprost stworzone dla rodzin z dziećmi i idealne na wyjazd w kameralnym gronie. Położone z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów, łąk i pól. Sprawdza się równie dobrze jako baza wypadowa na zwiedzanie Dolnego Śląska, jak i jako miejsce odpoczynku z rodziną wśród natury. 

 

Klimat gospodarstwa podyktowany jest zamiłowaniem do antyków, naturalnych surowców oraz lokalnej kultury. Tutaj każdy pokój opowiada swoją historię. Kiedyś mieścił się tu zakład stolarski, gdzie gospodarze odnawiali antyczne meble. Z czasem zmienili branżę i w 2011 zdecydowali się na przekształcenie go w miejsce, które będzie cieszyć nie tylko ich samych.

 

Agro-Pustelnik składa się z tylko 10 pokoi z łazienkami. Oprócz nich i jadalni w sali kominkowej do naszej dyspozycji będą także:

 

– sala kominkowa
– duża sala z drewnianą podłogą (120 m2) przeznaczona na zajęcia jogi
– budynek z sauną (rozpalenie za dodatkową opłatą) i kuchnią letnią
– duży, zielony ogród ze stawem
– miejsce na ognisko wraz z grillem-żurawiem
– biblioteka, przewodniki i mapy po okolicy
– internet bez limitów i zakłóceń (ważne zwłaszcza dla tych, którzy zdecydują się na “pracokacje” :))

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Kuchnia w Agro-pustelniku bazuje na lokalnych i sezonowych produktach, z których przygotowywane są pyszne posiłki, które będą dopełnieniem wyjazdu. Zapewnione są śniadanie, zupa i obiadokolacja. Będzie smacznie i zdrowo! Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Was przy rezerwacji. Pamiętajcie także, by dać znać o alergiach, jeśli mamy je wziąć pod uwagę.

 

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

My dorośli będziemy ćwiczyć jogę, a w tym czasie dzieci będą świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

Uważnie obcując z przyrodą i bawiąc się na świeżym powietrzu, przeprowadzimy mnóstwo eksperymentów, by poznać sekrety natury. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystamy podczas szalonych dni, które spędzimy razem na zabawie i odpoczynku. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci. Podczas zajęć ruchowych dla dzieci, zabaw tanecznych i gier sportowych dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. W skrócie: dużo ruchu, muzyki, zabawy, głośnego śmiechu i szaleństw, by na koniec dnia wyciszyć się i zrelaksować. Nie zabieramy ze sobą mnóstwa zabawek, ale wśród rzeczy, które zabierzemy ze sobą, znajdą się książki i gry na spokojne chwile, materiały plastyczne, piłki, tkaniny, dużo papieru, klocki i wiele, wiele innych. Wspólnie znajdziemy patyki, kamienie, poszukamy leśnych skarbów, pobiegamy po łąkach i będziemy dobrze się bawić.

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone czas na wspólny czas razem i zbieranie wspomnień, co zostaną z nami już na zawsze.

 

Co pomiędzy zajęciami jogi?

 

Wypoczynek w ogrodzie, leżenie na kocu, eksploracja okolicy rowerem (na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów: https://www.agropustelnik.pl/rowery/), piechotą lub konno, wypad do Kolorowych Jeziorek czy na pobliskie zamki, a wieczorami relaks przy ognisku, plenerowe kino czy relaks w saunie.

W pobliżu znajduje się wiele tras nordic walking, rowerowych, konnych. Wystarczy zapytać nas albo gospodarzy, podpowiemy te najlepsze.

 

Na terenie przynależącym do gospodarstwa znajduje się stajnia wraz z ujeżdżalnią, w skład której wchodzi 5 koni i kucyk. Bezpośrednio na miejscu można umówić się na jazdę konną na lonży, czy wyjazd w teren na podziwianie pięknych krajobrazów Sudetów Środkowych.1

DZIEŃ 1 (poniedziałek)

Od godz. 14:00 przyjazd i zakwaterowanie
16:00 – 17:30 zajęcia jogi dla dorosłych
16:00 – 18:00 zajęcia dla dzieci
18:00 obiadokolacja
19:30 powitalne ognisko

2

DZIEŃ 2-6 (wtorek-sobota)

9:00 śniadanie
10:30 – 12:00 zajęcia muscoyogi dla dorosłych
10:30 – 12:30 zajęcia dla dzieci
12:30 zupa
13:00 – 16:30 czas wolny na spacery, wycieczki po okolicy, błogie leniuchowanie na ogrodzie, czytanie książek (codziennie zaproponujemy wycieczkę po okolicy, ale decyzja czy chcecie spędzić czas w gronie innych rodzin czy sami należy do Was)
16:30 – 18:00 zajęcia jogi dla dorosłych
16:30 – 18:30 zajęcia dla dzieci
18:30 obiadokolacja
20:00 czas wolny/ wieczorne ogniska/ plenerowe kino dla małych i dużych

3

DZIEŃ 7 (niedziela)

9:00 śniadanie

do godz. 11:00 wymeldowanie z pokoi i pożegnanie

» LOKALNE ATRAKCJE

W okolicy znajduje się wiele atrakcji, które można podziwiać także pozostając na zewnątrz, bądź w bezpiecznej odległości od innych osób. Oto niektóre z nich:

 

– Kolorowe Jeziorka
– Zamki piastowskie
– Browar Miedzianka
– Opactwo Krzeszów
– Dolina Pałaców i Ogrodów
– Zamek Książ

 

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria, z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 4 i 6.

 

>> zajęcia muscoyogi, czyli jogi do muzyki na żywo poprowadzą Kasia Kata i Wiktor Łoś

Kasia jest instruktorką Vinyasa Jogi z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance, dyplomowaną psycholożką i trenerką umiejętności miękkich. Jej zajęcia są bardzo dynamiczne. Ułożone sekwencje pozwalają poczuć wszystkie mięśnie, tak aby następnie odpuścić z nich psychofizyczne napięcia. W swoich jogowych choreografiach inspiruje się tańcem oraz innymi formami świadomego, płynnego i wzmacniającego ruchu.

Wiktor to multiinstrumentalista, producent muzyczny, performer który swoją twórczością zabierze nas w podróż pełną obrazów, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a jednocześnie komfortowo usadzi w poduszce ciepłych, basowych brzmień.

Razem tworzą niesamowite połączenie i moc pozytywnej energii, którą dzielą się na Ohanowych wyjazdach i wielkich festiwalach.

 

>> do świata przygody dzieci zaprosi Alicja Sołtysiak – pedagożka, animatorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, który stworzony został z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiający na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją, ucząc dzieci jogi i prowadząc kreatywne zajęcia ruchowe oraz organizując i animując wydarzenia o charakterze edukacyjno-społecznym.

 

>> Natalia i Adam – gospodarze Agro-Pustelnika, którzy wraz ze swoją ekipą zadbają o to, by niczego nam nie brakowało, a także o zaspokojenie naszych kubków smakowych :) Oddając gotowanie w ich ręce jestem całkowicie spokojna :)

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  1890zł osoba dorosła z zajęciami jogi, 1690zł osoba dorosła bez zajęć jogi
 • Cena za dziecko
  1440zł dziecko w wieku 3-12 lat, 1390zł drugie i kolejne dzieci w wieku 3-12 lat, 690zł dziecko w wieku 2-3 lata
 • Cena za zwierzę
  do uzgodnienia w zależności od wielkości zwierzaka
 • Opłaty dodatkowe
  dziecko poniżej 2 roku życia bez opłat pod warunkiem braku dodatkowych świadczeń

Dodatkowe informacje

 

 

CENA OBEJMUJE:

 

– 6 noclegów w Agro-Pustelniku (pokoje z łazienkami i ręcznikami)
– 3 różnorodne posiłki dziennie: śniadanie, zupa, obiadokolacja (łącznie 6 śniadań, 5 zup, 6 obiadokolacji, z czego 1 poza miejscem zamieszkania),
– 5x zajęcia muscoyogi i 5x zajęcia jogi dla dorosłych,
– 10x zajęcia dla dzieci od 3 lat,
– wieczorne kino dla małych i dużych

– wieczorne ogniska

–  wieczór w saunie

– stałą opiekę organizatora i pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

CENA NIE OBEJMUJE: dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu, dobrowolnego ubezpieczenia NNW.

 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub wypełnij formularz rezerwacji.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 30.06.2021.

 

 

WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest kwestią priorytetową, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zaproponujemy inny termin lub voucher do wykorzystania na inny wyjazd.

 

Minimalna liczba osób wymaganych, by wyjazd się odbył: 15.

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 14 dni przed datą wyjazdu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register