zajęcia jogi dla dorosłych Ohana

MUSCOYOGA W PAŁACU PAKOSŁAW (30.04-02.05.)

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

 • Data rozpoczęcia
  2021-04-30
 • Data zakończenia
  2021-05-02
 • Liczba dni
  » 3 dni (0 dni urlopu)/ Wielkopolska
 • Kategorie

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Podczas tego wyjazdu rozgościmy się w Pałacu Pakosław, który z zewnątrz dumnie prezentuje swoją XVIII szatę, a wewnątrz zachwyca designem. Każdy pokój jest inny , urządzony z różnych historii, z charakterem, więc już od przestąpienia progów pałacu przeniesiecie się do innego świata.

 

W zależności od pokoju, który zajmiecie, wybierzecie się na spacer w chmurach, przeniesiecie na słoneczne pole rzepaku, do dżungli czy do cukierkowego, kolorowego świata dzieciństwa.

Pałac Pakosław pokojePałac Pakosław pokój W chmurach

Pałac to nie tylko budynek. W ogrodzonej części parku można biegać do woli, korzystać z domków zabawowych, huśtać się na huśtawkach, hamakach czy też pograć w tenisa stołowego, badmintona abo wielkie ogrodowe szachy.

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Kuchnia Pakoslove to tętniące serce Pałacu. Właśnie tutaj przygotowywane są posiłki ze świeżych i lokalnych składników. Pałacowi kucharze zadbają o Was serwując pyszne śniadania, dwudaniowe obiady i kolacje. 

 

Króluje tu kuchnia sezonowa, także możecie liczyć na jesienne przysmaki, które niech pozostaną słodką niespodzianką Szefa Kuchni :)

 

Na dzieciaki czeka specjalne menu – pełne pysznych potraw, które przekonają nawet największych niejadków.

 

Pałacowych progów nikt nie opuści głodny: weganie, wegetarianie, bezglutenowcy i frutarianie, każdy znajdzie coś dla siebie. O wybraną opcję zapytamy Cię przy rezerwacji. 

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Weekend zamierzamy spędzić aktywnie, zaczynając od pobudzających zajęć jogi, by wraz z upływem dnia przejść gładko do popołudniowego chill out’u na leżakach w przypałacowym parku, kończąć na pełnym relaksie na tarasie lub w pałacowej klubowej piwnicy.

 

ZAJĘCIA MUSCOYOGI DLA DOROSŁYCH

 

Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę na macie.

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 

 

Podczas, gdy Wy będziecie ćwiczyć, dzieci od 3 roku życia zabierzemy do niezwykłego miejsca, znajdujacego się zaledwie parę minut od Pałacu Pakosław. Miejsca, którego gospodarze z pasją uchylają drzwi do magicznego świata pszczół. Weźmiemy tam udział w warsztatach, podczas których dzieci dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy na temat produkcji miodu, życia pszczół, a także stworzą własną, naturalną świeczkę.

 

SPŁYW KAJAKOWY DOLINĄ BARYCZY 

Dla tych, którzy lubią zwiedzać świat z perspektywy rzeki, przygotowaliśmy na niedzielę 10km trasę z Milicza do Sułowa.  Za sprawą zbudowanych na niej tam i jazów Barycz należy do najwolniej płynących rzek w Polsce, dzięki czemu jest idealna nawet dla początkujących kajakarzy. Wspólne przeżywanie wodnej przygody będzie idealnym sposobem na rodzinną rozrywkę i rozwijanie umiejętności pracy w grupie.

 

Tym, którzy nie zdecydują się na spływ, doradzimy trasę na wycieczkę pieszą lub rowerową, albo polecimy ciekawe atrakcje w okolicy.

 1

DZIEŃ 1 (piątek)

od 15:00 przyjazd i zakwaterowanie w Pałacu Pakosław
17:00-19:00 zajęcia muscoyogi dla dorosłych (90m) + 30m dla siebie np. na relaksującą kąpiel
17:00-19:00 –  zajęcia dla dzieci w Pasiece Smakulskich
19:00  wspólna kolacja
20:00-21:00 kino dla dzieci w pałacowej sali lub w plenerze

2

DZIEŃ 2 (sobota)

9:00 śniadanie
10:30-12:30 pobudzające zajęcia muscoyogi (90m)+ 30m chwila dla siebie
10:30-12:30 zajęcia dla dzieci w Pasiece Smakulskich
14:00 obiad
14:30-16:30 rodzinny czas wolny
16:30-18:30 zajęcia muscoyogi (90m)+ 30m chwila dla siebie

16:30-18:30 zajęcia dla dzieci w Pasiece Smakulskich
19:00 kolacja
20:00-21:00 wieczór gier w pałacowej sali lub w plenerze

3

DZIEŃ 3 (niedziela)

9:00 śniadanie

do 11:00 wykwaterowanie z pokoi i wyjazd na miejsce spływu kajakowego
do 12:00 wykwaterowanie z pokoi rodzin nie biorących udziału w spływie
11:30-15:30 spływ kajakowy Doliną Baryczy, trasa Milicz-Sułów
Po dotarciu na metę spływu kierowcy zostaną zawiezieni w miejsce startu po samochody.
16:00 pożegnanie i wyjazd do domów

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria, z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 4 i 6.

 

>> zajęcia jogi poprowadzi muscoyogowy duet – Kasia Kata & Wiktor Łoś

Kasia jest instruktorką Vinyasa Jogi z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance, dyplomowaną psycholożką i trenerką umiejętności miękkich. Jej zajęcia są bardzo dynamiczne. Ułożone sekwencje pozwalają poczuć wszystkie mięśnie, tak aby następnie odpuścić z nich psychofizyczne napięcia. W swoich jogowych choreografiach inspiruje się tańcem oraz innymi formami świadomego, płynnego i wzmacniającego ruchu.

Wiktor to multiinstrumentalista, producent muzyczny, performer który swoją twórczością zabierze nas w podróż pełną obrazów, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a jednocześnie komfortowo usadzi w poduszce ciepłych, basowych brzmień.

Razem tworzą niesamowite połączenie i moc pozytywnej energii, którą dzielą się na Ohanowych wyjazdach i wielkich festiwalach.

 

>> zajęcia dla dzieci poprowadzą Piotr i Agnieszka Smakulscy założyciele Pasieki Smakulskich oraz Fundacji MAPA, którzy podczas warsztatów odkrywają przed dorosłymi i dziećmi sekrety królestwa pszczół, i przekazują wiedzę o naturze w nowoczesny sposób. Na co dzień, oprócz opieki nad pasieką, podejmują szereg działań tworząc projekty psychologiczno-społeczne, pszczelarskie, finansowe i sportowe.

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  890zł osoba dorosła z zajęciami jogi, 690zł osoba towarzysząca
 • Cena za dziecko
  690zł pierwsze dziecko w wieku 3-12 lat, 640zł drugie i kolejne dziecko w wieku 3-12 lat, do 3 lat bez opłat pod warunkiem braku dodatkowych świadczeń
 • Cena za zwierzę
  Jeśli chcesz zabrać swojego zwierzaka daj nam znać przy rezerwacji.
 • Opłaty dodatkowe
  45zł - osoba dorosła, 30zł dziecko do 6 lat - opłata dodatkowa dla osób, które chcą wziąć udział w spływie, 100zł dopłata do pokoju 1-osobowego.

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

 

– 2 noclegi w Pałacu Pakosław (pokoje z łazienkami i ręcznikami)
– 3 różnorodne posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja (łącznie 2 śniadania, 1 obiad, 2 kolacje),
– 4,5h zajęć jogi dla dorosłych (3×1,5 h),
– 6h zajęć dla dzieci od 3 lat,
– wieczorne kino dla małych i dużych

– stałą opiekę organizatora,
– pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

Dla chętnych jest możliwość wzięcia udziału w niedzielnym spływie.

 

CENA NIE OBEJMUJE: dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu, dobrowolnego ubezpieczenia NNW.

 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub wypełnij formularz rezerwacji.Gwarancją rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu.

 

Dane do przelewu:
Daria Szychta OHANA aktywne wyjazdy rodzinne
Nr konta: 90 1050 1520 1000 0097 2480 4241 (ING Bank Śląski)

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31.03.2021.

 

WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest kwestią priorytetową, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zaproponujemy inny termin lub voucher do wykorzystania na inny wyjazd.

 

Minimalna liczba osób wymaganych, by wyjazd się odbył: 10.

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 14 dni przed datą wyjazdu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register