Image Alt

JOGA W ZAGRODZIE KUWASY

Zapraszam Was na Podlasie, do Zagrody Kuwasy! Na rodzinne wakacje, na których każdy członek rodziny odpocznie po swojemu. Będziecie mogli ćwiczyć jogę, hasać po otaczającym Zagrodę Biebrzańskim Parku Narodowym, leżeć na kocu w ogrodzie czy kąpać się w jeziorze.

 

Wasze dzieci czekają przygody na łonie natury pod okiem Ohanowych animatorek/opiekunek, a tak naprawdę fajnych dorosłych partnerek do zabawy i wakacyjnych harców. Nowe przyjaźnie, całe dnie na łonie przyrody, budowanie szałasów, podchody, wspólna nocka i wieczór filmowy. To tylko część aktywności, które zaplanowaliśmy dla Twoich dzieci. Bo historię tego wyjazdu będą pisać i one.

 

Pakujcie partnera, partnerkę, dziecko, zwierzaki i dołączcie do naszej Ohany!

 

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Zamieszkamy w położonej na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego Zagrodzie Kuwasy, w  pachnących drewnem 2, 3 lub 4-osobowych pokojach z łazienkami.

 

 

Ohana wakacje z dziećmi podlaskie

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Ten akapit mógłby być baaardzo długi… bo Zagroda Kuwasy pysznym jedzeniem stoi. Warzywa i owoce z pobliskich sadów, własne wędliny, pasztety i samodzielnie wypiekane chleby, ręcznie robione przetwory, dżemy, soki, to coś, co sprawia że chciałoby się tam zostać na dłużej. W ramach pobytu mamy zapewnione śniadania, obiady oraz kolacje. Będzie smacznie i zdrowo!

 

 

Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Was przy rezerwacji.

 

Ohana gdzie pojechać z dzieckiem na weekend

Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Was przy rezerwacji.

Pamiętajcie także, by dać znać o alergiach, jeśli mamy je wziąć pod uwagę.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Ćwiczyć jogę, po prostu odpoczywać lub korzystać z lokalnych atrakcji (a jest ich naprawdę sporo)!

 

JOGA DLA RODZICÓW

Codziennie zaprosimy Was na dwa 1,5-godzinne spotkania na macie, które dodadzą mocy i energii na cały dzień, budując siłę oraz równowagę, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z jogą! Dobra wiadomość: na czas jogi dla dorosłych dzieci mają swoje zajęcia :)

 

Zajęcia jogi poprowadzi Sylwia Buczak – instruktorka jogi, zdrowego kręgosłupa, technik oddechowych i relaksacji. Arteterapeutka i aromacoach. Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii, by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału.

Na miejscu będą koce, paski oraz klocki, maty zabierzcie swoje.

 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

W czasie zajeć jogi dzieci będą świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

wakacje z dziećmi w agroturystyce

 

Uważnie obcując z przyrodą i bawiąc się na świeżym powietrzu, przeprowadzimy mnóstwo eksperymentów, by poznać sekrety natury. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystamy podczas szalonych dni, które spędzimy razem na zabawie i odpoczynku. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci.


Podczas zajęć ruchowych dla dzieci, zabaw tanecznych i gier sportowych dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. W skrócie: dużo ruchu, muzyki, zabawy, głośnego śmiechu i szaleństw, by na koniec dnia wyciszyć się i zrelaksować.

 

Nie zabieramy ze sobą mnóstwa zabawek, ale wśród rzeczy, które zabierzemy ze sobą, znajdą się książki i gry na spokojne chwile, materiały plastyczne, piłki, tkaniny, dużo papieru, klocki i wiele, wiele innych. Wspólnie znajdziemy patyki, kamienie, poszukamy leśnych skarbów, pobiegamy po łąkach i będziemy dobrze się bawić.

 

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone czas na wspólny czas razem i zbieranie wspomnień, co zostaną z nami już na zawsze.

 

CO POMIĘDZY ZAJĘCIAMI?

Odpoczynek w ogrodzie, leżenie na kocu, wycieczki nad pobliskie jezioro, eksploracja okolicy rowerem (na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów), a wieczorami relaks przy ognisku czy wieczorne kino.

 

Ohana wyjazd z dzieckiem

 

AKTYWNOŚCI WSPÓLNE

>> wyjście w teren z biebrzańskim przewodnikiem – tropem wilków i łosi!
>> wieczory przy ognisku i jedna kolacja przy ognisku
>> wieczorne kino dla małych i dużych


ATRAKCJE DODATKOWO PŁATNE

>> masaże (wg cennika dostępnego na recepcji)1

» LOKALNE ATRAKCJE

>> zwierzęta: konie, koza, psy i koty
>> plac zabaw
>> jezioro
>> Biebrzański Park Narodowy
>> rezerwat Czerwone Bagno

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka wyjazdu :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 6 i 8.

 

wyjazd jogowy z dziećmi>> Sylwia Buczak – Instruktorka jogi, zdrowego kręgosłupa, technik oddechowych i relaksacji. Arteterapeutka i aromacoach. Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii, by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału.

 

animacje dla dzieci>> Milena Stopa – Organizatorka zajęć dla dzieci, towarzyszka zabaw wszelakich, swoimi pomysłami i gadżetami przyciąga dzieci jak magnes, a gdy jest w pobliżu rodzice mogą prawdziwie odetchnąć. Na co dzień Milena prowadzi firmę organizującą wydarzenia dla dzieci: od kameralnych urodzinek po duże eventy. Oprócz kwestii organizacyjnych działa czynnie jako animator, który szaleje z dzieciakami i męczy je tak, że pod koniec dnia grzecznie zasypiają, a rodzice mają czas dla siebie. Uwielbia proste, tradycyjne zabawy z naszego dzieciństwa z odrobiną innowacji. Zna 7593000285830 zabaw z wykorzystaniem patyków i kamieni (serio!), ale jest też straszną gadżeciarą i nic co pojawia się na rynku w nowinkach animacyjnych na pewno jej nie umknie.

Praca z dziećmi jest jej pasją – działa z pełnym zaangażowaniem, ma ogromne doświadczenie i potrafi sprostać nawet największym wyzwaniom. Zafascynowana światem, każdą wolną chwilę spędza planując dalekie wyjazdy i będąc w podróży.

 

>> Pani Agnieszka gospodarz Zagrody Kuwasy – absolutnie cudowna osoba, która zaprasza w miejsce, które postawiła w jedynym słusznym miejscu, nadała mu tradycyjny, podlaski sznyt, zaprosiła konie, kozy i ludzi, którzy wiedzą sporo o kuchni i nie mają potrzeby trzymać tego wszystkiego tylko dla siebie.

 

>> Załoga kuchni Zagrody Kuwasy – mistrzowie slow food, których celem jest doprowadzenie Waszych żołądków do gastronomicznego błogostanu.

 

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    2590zł osoba ćwicząca jogę, 2280zł osoba towarzysząca
  • Cena za dziecko
    1970zł dziecko w wieku 4-12 lat, 1590zł dziecko w wieku 2-3 lata bez zajęć, 390zł dziecko do 2 roku życia
  • Cena za zwierzę
    40zł/dobę (płatność na miejscu)

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

 

 Zakwaterowanie: 6 noclegów w Zagrodzie Kuwasy (pokoje 2-5-osobowe z łazienkami i ręcznikami. Każda rodzina ma swój pokój.)
 Wyżywienie: 3 różnorodne posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolację
10x zajęcia jogi dla dorosłych,
11x zajęcia dla dzieci od 4 roku życia

 Wyjście w teren z biebrzańskim przewodnikiem 
 Wieczorne kino dla małych i dużych
 Wieczorne ognisko
 Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Ohanowy upominek

 Stałą opiekę organizatora i pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

CENA NIE OBEJMUJE:

 

dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, lub zadzwoń: +48 605 158 558.

Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu.

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31.05.2023.

 

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register