Ohana wakacje w Zagrodzie Kuwasy

JOGA W ZAGRODZIE KUWASY

Zapraszam Was na Podlasie, do Zagrody Kuwasy! Na rodzinne wakacje, na których każdy członek rodziny odpocznie po swojemu. Będziecie mogli ćwiczyć jogę, hasać po otaczającym Zagrodę Biebrzańskim Parku Narodowym, leżeć na kocu w ogrodzie czy kąpać się w jeziorze.

Wasze dzieci czekają przygody na łonie natury pod okiem Ohanowych animatorek/opiekunek, a tak naprawdę fajnych dorosłych partnerek do zabawy i wakacyjnych harców. Nowe przyjaźnie, całe dnie na łonie przyrody, budowanie szałasów, podchody, wspólna nocka i wieczór filmowy. To tylko część aktywności, które zaplanowaliśmy dla Twoich dzieci. Bo historię tego wyjazdu będą pisać i one.

 

Terminy są dwa: 03-09 lipca, 10-16 lipca.

 

Pakujcie partnera, partnerkę, dziecko, zwierzaki i dołączcie do naszej Ohany!

 

wakacje z dziećmi na Mazurach

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Zamieszkamy w położonej na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego Zagrodzie Kuwasy, w  pachnących drewnem 2, 3 lub 4-osobowych pokojach z łazienkami.

 

 

Ohana wakacje z dziećmi podlaskie

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Ten akapit mógłby być baaardzo długi… bo Zagroda Kuwasy pysznym jedzeniem stoi. Warzywa i owoce z pobliskich sadów, własne wędliny, pasztety i samodzielnie wypiekane chleby, ręcznie robione przetwory, dżemy, soki, to coś, co sprawia że chciałoby się tam zostać na dłużej. W ramach pobytu mamy zapewnione śniadania, obiady oraz kolacje. Będzie smacznie i zdrowo!

 

 

Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Was przy rezerwacji.

 

Ohana gdzie pojechać z dzieckiem na weekend

Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Was przy rezerwacji.

Pamiętajcie także, by dać znać o alergiach, jeśli mamy je wziąć pod uwagę.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Ćwiczyć jogę, po prostu odpoczywać lub korzystać z lokalnych atrakcji (a jest ich naprawdę sporo)!

 

JOGA DLA RODZICÓW

Codziennie zaprosimy Was na dwa 1,5-godzinne spotkania na macie, które dodadzą mocy i energii na cały dzień, budując siłę oraz równowagę, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z jogą! Dobra wiadomość: na czas jogi dla dorosłych dzieci mają swoje zajęcia :)

 

Zajęcia jogi poprowadzi Sonia Frydrych – od pięciu lat praktykująca ashtangę – dynamiczny styl jogi, mający swoje korzenie w Mysore – położonym na południu Indii, gdzie spędziła ostatnie trzy lata. Ukończyła tam intensywny kurs RYT500 HATHA i ASHTANGA JOGI w standardzie Yoga Alliance. Po zakończeniu kursu kontynuowała swoją osobistą praktykę oraz zaczęła uczyć studentów w Indiach oraz w Polsce. Stale pogłębia swoją wiedzę lekturami o tematyce fizycznospirytualistycznej, starając się jednocześnie kierować w życiu zasadami jogicznymi. Oprócz jogi główne miejsce w jej życiu zajmują fotografia oraz sztuki wizualne. Jej serce bije mocniej dla mandal i to właśnie zasadą stoickiej harmonii i balansu kieruje się w życiu.

Na miejscu będą koce, paski oraz klocki, maty zabierzcie swoje.

 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

W czasie zajeć jogi dzieci będą świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

wakacje z dziećmi w agroturystyce

 

Uważnie obcując z przyrodą i bawiąc się na świeżym powietrzu, przeprowadzimy mnóstwo eksperymentów, by poznać sekrety natury. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystamy podczas szalonych dni, które spędzimy razem na zabawie i odpoczynku. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci.


Podczas zajęć ruchowych dla dzieci, zabaw tanecznych i gier sportowych dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. W skrócie: dużo ruchu, muzyki, zabawy, głośnego śmiechu i szaleństw, by na koniec dnia wyciszyć się i zrelaksować.

 

Nie zabieramy ze sobą mnóstwa zabawek, ale wśród rzeczy, które zabierzemy ze sobą, znajdą się książki i gry na spokojne chwile, materiały plastyczne, piłki, tkaniny, dużo papieru, klocki i wiele, wiele innych. Wspólnie znajdziemy patyki, kamienie, poszukamy leśnych skarbów, pobiegamy po łąkach i będziemy dobrze się bawić.

 

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone czas na wspólny czas razem i zbieranie wspomnień, co zostaną z nami już na zawsze.

 

CO POMIĘDZY ZAJĘCIAMI?

Odpoczynek w ogrodzie, leżenie na kocu, wycieczki nad pobliskie jezioro, eksploracja okolicy rowerem (na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów), a wieczorami relaks przy ognisku czy wieczorne kino.

 

Ohana wyjazd z dzieckiem

 

AKTYWNOŚCI WSPÓLNE

>> wyjście w teren z biebrzańskim przewodnikiem – tropem wilków i łosi!
>> wieczory przy ognisku i jedna kolacja przy ognisku
>> wieczorne kino dla małych i dużych


ATRAKCJE DODATKOWO PŁATNE

>> masaże (wg cennika dostępnego na recepcji)» LOKALNE ATRAKCJE

>> zwierzęta: konie, koza, psy i koty
>> plac zabaw
>> jezioro
>> Biebrzański Park Narodowy
>> rezerwat Czerwone Bagno

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka wyjazdu :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 6 i 8.

 

wyjazd jogowy z dziećmi>> Sonia Frydrych – nauczycielka jogi praktykująca ashtangę i hatha jogę. Oprócz jogi, pasjonatka fotografii i sztuk wizualnych. Jej serce bije mocniej dla mandal i to właśnie zasadą stoickiej harmonii i balansu kieruje się w życiu.

 

 

 

 

>> Alicja Sołtysiak – pedagożka, animatorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, stworzonego z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiającego na edukację przez zabawę i angażowanie dzieci w różnym wieku w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją prowadząc warsztaty profilaktyczne z treningu umiejętności społecznych dla młodzieży z poznańskich szkół – jest autorką scenariuszy zajęć psychopedagogicznych dla dzieci i w różnym wieku.  Zachęca uczestników zajęć do nowych form ruchu i uważnego życia . Współpracuje z fundacjami których działania skierowane są do dzieci.

gdzienawakacjezdziecmi>> Martyna Lisiecka – charyzmatyczna wychowawczyni wypoczynku i półkolonii dla dzieci – kreatywna animatorka Projektu Ferajna. Uwielbia zabawę na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe i gry terenowe. Na co dzień spełnia się jako asystentka stomatologiczna w gabinecie poznańskiej Wróżki Zębuszki – dba o dobre samopoczucie dzieci od momentu przekroczenia progu gabinetu. Dzięki swojemu podejściu obniża ich lęk i sprawia, że wizyta staje się dla dziecka ciekawą przygodą.

 

Alicja i Martyna tworzą zgrany, uwielbiany przez dzieciaki duet. Swoją postawą pokazują dzieciom, że w zgranej ferajnie przyjaciół można więcej!  🙂

 

>> Pani Agnieszka gospodarz Zagrody Kuwasy – absolutnie cudowna osoba, która zaprasza w miejsce, które postawiła w jedynym słusznym miejscu, nadała mu tradycyjny, podlaski sznyt, zaprosiła konie, kozy i ludzi, którzy wiedzą sporo o kuchni i nie mają potrzeby trzymać tego wszystkiego tylko dla siebie.

 

>> załoga kuchni Zagrody Kuwasy – mistrzowie slow food, których celem jest doprowadzenie Waszych żołądków do gastronomicznego błogostanu.

 

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    2380zł osoba ćwicząca jogę, 1960zł osoba towarzysząca
  • Cena za dziecko
    1790zł pierwsze dziecko w wieku 3-12 lat, 1740zł kolejne dzieci, 1490zł dziecko w wieku 2-3 lata bez zajęć, 290zł dziecko do 2 roku życia
  • Cena za zwierzę
    40zł/dobę (płatność na miejscu)

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

 

 Zakwaterowanie: 6 noclegów w Zagrodzie Kuwasy (pokoje 2-5-osobowe z łazienkami i ręcznikami. Każda rodzina ma swój pokój.)
 Wyżywienie: 3 różnorodne posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolację
10x zajęcia jogi dla dorosłych,
11x zajęcia dla dzieci od 3 roku życia

✔ Wyjście w teren z biebrzańskim przewodnikiem 
 Wieczorne kino dla małych i dużych
 Wieczorne ognisko
 Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Ohanowy upominek

 Stałą opiekę organizatora i pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

CENA NIE OBEJMUJE:

 

dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, lub zadzwoń: +48 605 158 558.

Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu.

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31.05.2022.

 

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register