Ohana gdzie z dziećmi na wakacje

MUSCOYOGA W ZAGRODZIE KUWASY (27.06-03.07.)

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

W cudownej Zagrodzie Kuwasy, gdzie do dyspozycji mamy  2, 3 lub 4-osobowe pokoje z łazienkami. Na miejscu są też dostępne łóżeczka turystyczne i inne gadżety dla mniejszych dzieci.

 

 

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Ten akapit mógłby być baaardzo długi… bo Zagroda Kuwasy pysznym jedzeniem stoi. Warzywa i owoce z pobliskich sadów, własne wędliny, pasztety i samodzielnie wypiekane chleby, ręcznie robione przetwory, dżemy, soki, to coś, co sprawia że chciałoby się tam zostać na dłużej. W ramach pobytu mamy zapewnione śniadania, obiady oraz kolacje.

Będzie smacznie i zdrowo!

Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Was przy rezerwacji.

Pamiętajcie także, by dać znać o alergiach, jeśli mamy je wziąć pod uwagę.

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Ćwiczyć jogę, po prostu odpoczywać lub korzystać z lokalnych atrakcji (a jest ich naprawdę sporo)!

 

JOGA DLA RODZICÓW

Codziennie zaprosimy Was na dwa 1,5-godzinne spotkania na macie, które dodadzą mocy i energii na cały dzień, budując siłę oraz równowagę, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z jogą! Dobra wiadomość: na czas jogi dla dorosłych dzieci mają swoje zajęcia :)

Na miejscu będą koce, paski oraz klocki, maty zabierzcie swoje.

Zajęcia poprowadzi muscoyogowy duet – Kasia Kata i Wiktor Łoś, o których więcej informacji znajdziecie w sekcji “Kto o nas zadba?”. Będzie dynamicznie, energetycznie, wesoło i bardzo relaksująco!

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

W czasie zajeć jogi dzieci będą świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

Uważnie obcując z przyrodą i bawiąc się na świeżym powietrzu, przeprowadzimy mnóstwo eksperymentów, by poznać sekrety natury. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystamy podczas szalonych dni, które spędzimy razem na zabawie i odpoczynku. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci.
Podczas zajęć ruchowych dla dzieci, zabaw tanecznych i gier sportowych dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. W skrócie: dużo ruchu, muzyki, zabawy, głośnego śmiechu i szaleństw, by na koniec dnia wyciszyć się i zrelaksować.

Nie zabieramy ze sobą mnóstwa zabawek, ale wśród rzeczy, które zabierzemy ze sobą, znajdą się książki i gry na spokojne chwile, materiały plastyczne, piłki, tkaniny, dużo papieru, klocki i wiele, wiele innych. Wspólnie znajdziemy patyki, kamienie, poszukamy leśnych skarbów, pobiegamy po łąkach i będziemy dobrze się bawić.

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone czas na wspólny czas razem i zbieranie wspomnień, co zostaną z nami już na zawsze.

 

Co pomiędzy zajęciami jogi?

Odpoczynek w ogrodzie, leżenie na kocu, wycieczka nad pobliskie jezioro, eksploracja okolicy rowerem (na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów, piechotą lub konno, a wieczorami relaks przy ognisku czy plenerowe kino.

 

ZAJĘCIA DODATKOWE
>> wspólne rodzinne wyjście do ekogospodarstwa, gdzie poznamy i nakarmimy zwierzaki
>> wieczory przy ognisku i jedna kolacja przy ognisku
>> spotkanie z lokalnym fotografem Dariuszem Karpiem, znanym na świecie ze swych fotografii nadbiebrzańskiej fauny i flory
>> wieczorne kino dla małych i dużych


ATRAKCJE DODATKOWO PŁATNE

>> Świt na bagnach, czyli wycieczka z przewodnikiem do pobliskiego rezerwatu tropem wilków i łosi

> jazda konna z instruktorem dla początkujących i zaawansowanych
>> masaże (wg cennika dostępnego na recepcji)1

DZIEŃ 1 (niedziela)

Przyjazd i zakwaterowanie od godz.16:00.

17:00 – 19:00 pierwsze zajęcia dla dzieci/ rodzice mają czas wolny na relaks po podróży :)

19:00 obiadokolacja

2

DZIEŃ 2-6 (poniedziałek-piątek)

8:00 – przebieżka dla chętnych

od 8:30 śniadanie

10:30 – 12:00 poranna joga dla dorosłych

10:30 – 12:30 zajęcia dla dzieci od 3 roku życia

13:00 obiad

13:30 – 17:00 czas na spacery, relaks na plaży, słodkie nicnierobienie lub po prostu bycie razem

17:00 – 18:30 popołudniowa joga dla dorosłych

17:00 – 19:00 zajęcia dla dzieci od 3 roku życia

19:00 kolacja

20:00 – … czas na rozmowy, planszówki, książkę na tarasie, a w niektóre wieczory dodatkowe atrakcje jak plenerowe kino, wieczór gier, ogniska, czy spotkanie z fotografem

3

DZIEŃ 7 (sobota)

od 8:30 śniadanie

do 11:00 wykwaterowanie z pokoi i pożegnanie

» LOKALNE ATRAKCJE

>> zwierzęta: konie, koza, psy i koty
>> plac zabaw

> jezioro
>> Biebrzański Park Narodowy
>> rezerwat Czerwone Bagno

 

 

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria, z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 4 i 6.

 

>> zajęcia jogi poprowadzi muscoyogowy duet – Kasia Kata & Wiktor Łoś

 

Kasia jest instruktorką Vinyasa Jogi z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance, dyplomowaną psycholożką i trenerką umiejętności miękkich. Jej zajęcia są bardzo dynamiczne. Ułożone sekwencje pozwalają poczuć wszystkie mięśnie, tak aby następnie odpuścić z nich psychofizyczne napięcia. W swoich jogowych choreografiach inspiruje się tańcem oraz innymi formami świadomego, płynnego i wzmacniającego ruchu.

Wiktor to multiinstrumentalista, producent muzyczny, performer który swoją twórczością zabierze nas w podróż pełną obrazów, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a jednocześnie komfortowo usadzi w poduszce ciepłych, basowych brzmień.

Razem tworzą niesamowite połączenie i moc pozytywnej energii, którą dzielą się na Ohanowych wyjazdach i wielkich festiwalach.

 

>> Alicja Sołtysiak – pedagożka, animatorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, który stworzony jest z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiający na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją, ucząc dzieci jogi i prowadząc kreatywne zajęcia ruchowe oraz organizując i animując wydarzenia o charakterze edukacyjno-społecznym.

 

>> Pani Agnieszka gospodarz Zagrody Kuwasy – absolutnie cudowna osoba, która zaprasza w miejsce, które postawiła w jedynym słusznym miejscu, nadała mu tradycyjny, podlaski sznyt, zaprosiła konie, kozy i ludzi, którzy wiedzą sporo o kuchni i nie mają potrzeby trzymać tego wszystkiego tylko dla siebie.

 

>> załoga kuchni Zagrody Kuwasy – mistrzowie slow food, których celem jest doprowadzenie Waszych żołądków do gastronomicznego błogostanu.

 

 

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  2100zł osoba ćwicząca jogę, 1640zł osoba towarzysząca
 • Cena za dziecko
  1590zł pierwsze dziecko w wieku 3-12 lat, każde kolejne w wieku 3-12 lat 1490zł, dziecko w wieku 2-3 lata bez zajęć 1140zł
 • Cena za zwierzę
  35zł/dobę
 • Opłaty dodatkowe
  do 2 roku życia bez opłat pod warunkiem braku dodatkowych świadczeń lub 240zł łóżeczko z pościelą, dodatkowa opłata za jednoosobowe wykorzystanie pokoju 2-osobowego wynosi 600 zł i jest płatna bezpośrednio w Zagrodzie Kuwasy

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

 

– 6 noclegów w Zagrodzie Kuwasy (pokoje z łazienkami i ręcznikami)
– 3 różnorodne posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja
– 10x zajęcia jogi dla dorosłych,
– 11x zajęcia dla dzieci od 3 lat,
– wieczorne kino dla małych i dużych

– wieczorne ogniska

–  wyjście do ekogospodarstwa

– spotkanie z fotografem nadbiebrzańskiej fauny i flory

– stałą opiekę organizatora,
– pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

CENA NIE OBEJMUJE: dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu, dobrowolnego ubezpieczenia NNW oraz atrakcji dodatkowych dla chętnych.

 

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, lub zadzwoń: +48 605 158 558.

Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu.

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31.05.2021.

 

 

WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest kwestią priorytetową, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zaproponujemy inny termin lub voucher do wykorzystania na inny wyjazd.

 

Minimalna liczba osób wymaganych, by wyjazd się odbył: 15.

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 4 tygodnie przed datą wyjazdu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register