Ohana gdzie nad morze z dziećmi

RODZINA NA LATAWCACH (KITESURFING)

Formuła wyjazdu RODZINA NA LATAWCACH to połączenie rodzinnego wypoczynku z codziennymi zajęciami kitesurfingu dla dorosłych i chętnych starszych dzieci oraz zabaw dla młodszych dzieci pod okiem opiekuna, w miejscu idealnie do tego stworzonym.

 

RODZINA NA LATAWCACH to:

 

– skuteczne szkolenie kitesurfingu na najwyższym światowym poziomie wg standardów PZKite &  IKA.

Zajęcia 2x dziennie po 2,5h w małych 2-3 osobowych grupach. W ramach szkolenia dostęp do najnowszego  i najlepszego sprzętu do kitesurfingu (pianki, trapezy, kapoki, kaski, latawce, deski itd.).

W dni bezwietrzne?

W dni bezwietrzne będziemy ćwiczyć w profesjonalnym parku wakeboard’owym WAKEPROJEKT w nieodległym Sławutówku – co znacznie ułatwia progres kitesurfingowy i pozwala na naukę nawet, gdy pogoda nie sprzyja.

Podczas wyjazdu jest możliwość uzyskania licencji IKO Kiteboarders Card, zgodnie z osiągniętym poziomem zaawansowania. Jeśli jesteś zainteresowany licencją, daj nam znać, najlepiej już przy rezerwacji.

 

Chociaż kitesurfing wydaje się trudny, podstawy opanujesz pod opieką dobrego, doświadczonego instruktora, na odpowiednim sprzęcie i przy optymalnie dobranym wietrze i akwenie w kilkanaście godzin szkolenia. Kite nie wymaga specjalnych warunków fizycznych, ponad ogólną sprawność ruchową i umiejętność pływania.

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

 • Data rozpoczęcia
  2020-06-20
 • Data zakończenia
  2020-06-27
 • Liczba dni
  » 8 dni (5 dni urlopu)
 • Kategorie

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Zakwaterowanie w pokojach na terenie  bazy WAKE.PL KITE CAMP na samej plaży na brzegu Zatoki Puckiej, na kempingu Ekolaguna.

Pokoje są wyposażone w łóżka piętrowe – o standardowym wymiarze – 200 x 90 cm. Pokoje, jak głosi stare gruzińskie porzekadło są „skromne – ale czyściutkie” :) Wyposażone minimalistycznie w niezbędne sprzęty – czyli łóżka z materacami, stół, krzesła, dużą szafę, gniazdka, oświetlenie.

Ci, co byli wiedzą, że Hel rządzi się swoimi prawami, i jeśli chce się choć przez chwilę żyć jak na prawdziwego surfera przystało, należy zabrać śpiwory/pościel + poduszki, ręczniki. To nie Hilton – grawerowanych szlafroków nie nosimy, choć oczywiście je także możecie wziąć ze sobą ;)

Łazienki, prysznice, toalety znajdują się 50 metrów od bazy.

Najlepsze zostawiliśmy na koniec…Największym atutem miejsca jest jego bezpośrednie umiejscowienie na spocie – na samej plaży – 2 metry od Twojego latawca 10 m od Twojego akwenu – czyli Zatoki Puckiej!

Brzmi jak raj? :)

 

Moglibyśmy zorganizować wyjazd do jakiegoś gwiazdkowego hotelu we Władysławowie, z własnym SPA i podgrzewaną wanną – ale wtedy o pływaniu na każdy podmuch zapomnijcie – raczej nastawcie się na korki na szosie :)

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

W cenie wyjazdu zapewniamy pełne wyżywienie

 

(3 posiłki dziennie) w stylu zdrowej sportowej kuchni w restauracji na Ekolagunie, 50m od bazy noclegowej.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Możesz brać udział w zajęciach kitesurfing’u, uprawiać plażing, po prostu odpoczywać lub korzystać z lokalnych atrakcji!

 

KITESURFING DLA RODZICÓW
Codziennie dwie 2,5-godzinne sesje na wodzie z doświadczonym instruktorem, w 2-3 osobowych grupach. Nauka z innymi osobami ma wiele zalet: obserwujesz równolegle, jakie postępy robią Twoi towarzysze, uczysz się przez ich obserwację, asekurujecie się nawzajem, każdy ma też chwilę by odetchnąć, ochłonąć, przemyśleć ewentualne błędy. Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z latawcem. Na czas zajęć dla dorosłych dzieci mają swoje zajęcia.

Starsze dzieciaki również mogą wziąć udział w kursie.

 

ZAJĘCIA DODATKOWE/ LOKALNE ATRAKCJE:

Najpiękniejsze warunki w jakich będziemy ulokowani stwarzają nam morze możliwości!
>> zajęcia teoretyczne z zakresu obsługi sprzętu, pierwszeństwa drogi, zasad bezpieczeństwa, efektów wiatrowych, ważnych w żeglarstwie elementów pogody, doboru akwenu itd.

>> wspólne zajęcia z ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy

>> surfing – w dni z falą będziecie mieć możliwość spróbowania surfingu na Bałtyku

>> SUP – Stand up Paddle – deski z wiosłem, takie “większe deski surfingowe” – zabierzemy Was na wspólne wycieczki i urządzimy wyścigi po Zatoce Puckiej

>> skimboard – czyli “wodna deskorolka” –  pod samą bazą znajduje się jeden z najlepszych spotów

>> możliwość korzystania z całej bazy oraz infrastruktury skateboardowej. Możliwość spróbowania swoich sił na longboardzie czy deskorolce.» LOKALNE ATRAKCJE

Ekolaguna to kameralny kemping na Półwyspie Helskim między Władysławowem a Chałupami, nad samym brzegiem Zatoki Puckiej. Mała odległość od wody i stopniowo wzrastająca głębokość zapewniają doskonale warunki do nauki i doskonalenia umiejętności kite- czy windsurfingu. Od strony morza na wysokości kempingu znajduje się wspaniała, szeroka plaża. Na terenie kempingu znajduje się tawerna z tarasem, gdzie odbywają się kameralne imprezy przy muzyce.
Na terenie kempingu znajduje się:
• sklep spożywczy
• plac zabaw
• sklep odzieżowy i ze sprzętem sportowym
• pralnia
• bankomat
Na terenie kempingu jest bezprzewodowy dostęp do Internetu.

» KTO O WAS ZADBA

>> Daria z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeździ po Polsce i odwiedza najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywa miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zaprasza do współtworzenia wyjazdów. Wielbicielka spędzania czasu aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zaraża ich dwóch synów, lat 4 i 6.

>> Szkoła Kitesurfingu WAKE.PL – o Wasze postępy na kite’ach zadbają instruktorzy z licencjonowanej szkoły nauki kitesurfingu, która jako pierwsza zdobyła prestiżową Międzynarodową Licencję International Kiteboarding Organisation (IKO) zapewniającą przede wszystkim odpowiednie standardy bezpieczeństwa

WAKE.PL jako jedyna Szkoła w Polsce dysponuje „własnym” akwenem i plażą szkoleniową, co oznacza możliwie najwięcej przestrzeni na lądzie (do bezpiecznego startowania latawców) oraz maksimum przestrzeni na wodzie tylko dla nas – na wszystkich innych Kempingach jest 2,3,4 lub więcej Szkółek. Dodatkowo WAKE.PL jest wyposażona w najnowszy sprzęt topowych firm.

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  1950zł z kursem kitesurfing'u, 1450zł bez kursu
 • Cena za dziecko
  1750zł z z kursem kitesurfing'u, 1450zł z zajeciami dla dzieci

Dodatkowe informacje

 

W celu rezerwacji miejsca napisz do nas na biuro@ohanatravel.pl, lub zadzwoń: +48 605 158 558.
W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% ceny wyjazdu.

 

Dane do przelewu:
Daria Szychta OHANA aktywne wyjazdy rodzinne
Nr konta: 90 1050 1520 1000 0097 2480 4241 (ING Bank Śląski)

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31.05.2020.


WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas bardzo ważne, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Ze względu na COVID-19 wyjazdy są kameralne i może w nich wziąć udział tylko kilka rodzin. Wszelkie zajęcia będą odbywać się na zewnątrz, co daje możliwość zachowania odpowiednego dystansu. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zwrócimy Wam całą wpłaconą kwotę lub zaproponujemy inny termin.

 

Minimalna liczba rodzin wymaganych, by wyjazd się odbył: 4.

 

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 10 dni przed datą wyjazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – 605 158 558 – zadzwoń! Chętnie odpowiemy na każde z nich :)
I oczywiście DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register