Ohana wakacje z dziećmi w górach

MAJÓWKA: GÓRSKIE WĘDRÓWKI, JOGA & RELAKS!

Zapraszam Was w Karkonosze do Villa Sattva! Na rodzinne wakacje, na których każdy członek rodziny odpocznie po swojemu. Będziecie mogli poleżeć z książką, wędrować po otaczających Villę Sattvę szlakach, poćwiczyć jogę i techniki oddechowe, poleżeć na kocu w ogrodzie czy kąpać się w przepływającym przez ogród górskim potoku.

 

Wasze dzieci czekają przygody na łonie natury pod okiem Ohanowych animatorek/opiekunek, a tak naprawdę fajnych dorosłych partnerek do zabawy i wakacyjnych harców. Nowe przyjaźnie, całe dnie na łonie przyrody, budowanie szałasów, podchody, ognisko i wieczór filmowy. To tylko część aktywności, które zaplanowaliśmy dla Twoich dzieci. Bo historię tego wyjazdu będą pisać i one.

 

Pakujcie partnera, partnerkę, dziecko, zwierzaki i dołączcie do naszej Ohany!

 

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Villa Sattva, w której zamieszkamy składa się z 14 komfortowych pokoi. Każda rodzina otrzyma swój pokój z łazienką.

 

Budynek Villi Sattva to przedwojenna szkoła podstawowa.

 

Odrestaurowany w 2017 r. pod okiem konserwatora zabytków z dbałoscią o szczegóły i szczególnym naciskiem na zachowanie jak największej ilości oryginalnych elmentów jak elewacje, schody i werandy.

 

W budynku znajduje się kilka zakamarków, w których można się zaszyć z książką. Oprócz pokoi do naszej dyspozycji będzie sala o pow. 60m2 z podgrzewaną podłogą i klimatyzacją, jadalnia, mała biblioteka oraz tereny wokół Villi.

 

Villa znajduje się na górzystym terenie z własnym zejściem do potoku.

Jednego dnia napalimy w zewnętrznej bani. Zanurzysz się w gorącej wodzie i będziesz delektować widokiem na niebo. Dla osób otwartych na zimną wodę zbudowano zejście do potoku. Jest też miejsce na ognisko i relaks w hamakach. Wszystko z myślą o prawdziwym odpoczynku!

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Zadbamy i Was serwując 3 różnorodne i zdrowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad składający się z zupy, drugiego dnia i deseru, kolację. Kawa, różnego rodzaju herbaty oraz woda będą dostępne przez cały czas.

 

Posiłki będą w opcji wegetariańskiej (bez mięsa, ryb). Wiemy, że na pokładzie są dzieciaki, także posiłki będą przystosowane również do ich potrzeb (zupy krem, warzywne kotleciki itp. :)).

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Gdzie na wakacje z dziećmi? Najlepiej gdzieś, gdzie jest czyste powietrze, w otoczeniu natury, z dala od wszelkich dróg i zabudowań, gdzie dzieci będą miały towarzystwo, a Ty czas dla siebie. Do miejsca, w którym dobrze zjesz i odpoczniesz. Naładujesz akumulatory, wypoczniesz, pooddychasz czystym, górskim powietrzem – wskakuj na Ohanowy pokład!

 

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Tym razem stawiamy na zajęcia jogi, czas dla siebie i odpoczynek w miejscu, które sprzyja głębokiemu relaksowi. Villa Sattva to miejsce położone nad górskim potokiem, ze strefami relaksu w postaci hamaków, leżaków nad potokiem, z banią, w której będzie można się wygrzać po górskich wędrówkach i salą, w której skryjesz się z książką, jeśli to właśnie to czego potrzebujesz.

 

Villa Sattva zajęcia jogi Villa Sattva pokoje Ohana Villa Sattva taras Ohana Villa Sattva okolica Ohana   Ohana wakacje z dziećmi w górach  Ohana wakacje z dziećmi w górach

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Codziennie zabierzemy dzieciaki na wspólne odkrywanie i naukę po przez zabawę na terenie Villy Sattva i w okolicy. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

Planujemy odpoczynek od planów dnia, zajęć domowych i dodatkowych. Według nas natura jest najlepszym placem zabaw, także postaramy się, by dzieci mocno z niej skorzystały. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci.

 

Ohana gdzie na wakacje z dziećmi

 

CO POMIĘDZY ZAJĘCIAMI?

Wypoczynek w ogrodzie, leżenie na kocu, eksploracja okolicy, wspólna wędrówka na Zamek Chojnik, zwiedzanie Huty Szkła Julia i warsztaty malowania/grawerowania na szkle, zwiedzanie Krystalium, a wieczorami relaks przy ognisku, w bani czy wspólny wieczór kinowy. Będziemy zdobywać okoliczne szczyty i widoki zapierające dech w piersiach! 

 

Podczas warsztatów w Hucie Julia własnoręcznie pomalujemy szkło na przygotowanym przez siebie szablonie. Wszystkie  dzieła sztuki stworzone podczas warsztatów będą oryginalną, własnoręcznie wykonaną pamiątką z wyjazdu :)

 

Dorośli i dzieci powyżej 9 roku życia będą mogli, zamiast malowania na szkle, wziąć udział w warsztatach grawerowania na szkle, które wymagają nieco więcej skupienia. Samodzielnie wygrawerujesz finezyjne motywy zdobnicze na kryształowej szklance (uprzedzam, to wciąga! ;)). Wyboru w których warsztatach uczestniczyć dokonacie na miejscu.

 

Villa Sattva okolica Ohana

 1

DZIEŃ 1 (piątek)

Od godz. 15:00 przyjazd i zakwaterowanie
17:00 – 19:00 spotkanie integracyjne dla wszystkich + jogowy relaks po podróży
19:00 obiadokolacja
20:00 odpoczynek po podróży

2

DZIEŃ 2-5 (sobota-wtorek)

od 8:30 śniadanie
10:30-12:00 zajęcia jogi

10:30-12:30 zajęcia dla dzieci

13:00 obiad

17:00 – 19:00 zajęcia dla dzieci/ rodzice czas wolny lub joga

19:00 kolacja

20:00 wieczór kinowy, ognisko seans w gorącej banii, dla dzieci nocka na wspólnej sali.

*W wybrane dni wybierzemy się: do Huty Szkła Julia na warsztaty malowania/grawerowania na szkle, na wędrówkę na Zamek Chojnik lub spacery po okolicy.

3

DZIEŃ 6 (środa)

9:00 śniadanie

do godz. 11:00 wymeldowanie z pokoi i pożegnanie

» LOKALNE ATRAKCJE

Villa Sattva położona jest na szlakach wiodących w Karkonosze. Stąd można się udać w wyższe partie gór np. Śnieżne Kotły, a następnie granią w kierunku Śnieżki lub Szrenicy. Można również udać się w niższe partie gór położone w lesie bukowo-dębowym idealne na spacery, bieganie, czy jazdę rowerem.

 

Ohana wakacje z dziećmi w górach

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka wyjazdu :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 6 i 8.

 

>> Osoby prowadzące zajęcia na tym wyjeździe zostaną podane w późniejszym terminie

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    2480zł/osobę powyżej 12 roku życia
  • Cena za dziecko
    1960zł/dziecko w wieku 4-12 lat, 640zł/ dziecko w wieku 2-3 lata śpiące na łóżku z rodzicami, 320zł/ dziecko do 2 roku życia śpiące na łóżku z rodzicami
  • Opłaty dodatkowe
    1 osoba w pokoju 2-osobowym dopłata 120zł/dobę; zwierzę 50zł/dobę

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

 

 Zakwaterowanie: 5 noclegów w Villi Sattva (adres: ul. Michałowicka 13, Jelenia Góra – Jagniątków, woj. dolnośląskie). Każda rodzina otrzyma swój pokój z łazienką.

 

 3 różnorodne wegetariańskie posiłki dziennie: śniadanie, obiad (zupa, II danie, deser), kolację. Nieograniczony dostęp do wody, herbaty, kawy.

 

Zajęcia jogi dla dorosłych – 6x 1,5h

 

Zajęcia dla dzieci: min. 12h – codziennie zajęcia prowadzone przez profesjonalnych opiekunów dla dzieci w wieku 4-12 lat – wartościowy czas dla dzieci, a dla dorosłych czas na realizację swoich potrzeb.

 

Dodatkowe atrakcje dla wszystkich, takie jak:

 

 2x seans w gorącej banii i saunie 

 Wspólne wyjścia w teren m.in. na Zamek Chojnik

✔ Wieczór kinowy dla małych i dużych

Wspólne ognisko

 

Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Ohanowy upominek dla dzieci

Stałą opiekę organizatora i pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

Za dodatkową opłatą, dla chętnych:

 masaż

 Zwiedzanie Huty Julia, warsztaty malowania/grawerowania na szkle

 Zwiedzanie Krystalium (na terenie Huty Julia)

 

CENA NIE OBEJMUJE:

dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu oraz do punktów startowych szlaków (do 10km od Villa Sattva)

 

Jeśli dojedziesz do nas komunikacją, pomożemy w organizacji transportu.

 

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub wyślij formularz rezerwacji. Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu. Pozostałą część należy wpłacić do 31.03.2023.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register