Ohana kobiecy wyjazd na Teneryfę

MUSCOYOGA NA TENERYFIE!

Kilka miesięcy spędzonych na Teneryfie sprawiło, że pokochałam tę wyspę i wiedziałam, że kiedyś tu wrócę. To będzie już mój czwarty raz, łącznie ponad pół roku w kanaryjskim klimacie! Tym razem chcę zabrać także Ciebie! :)

 

DLACZEGO TENERYFA?

1. BO JEST CIEPŁO I SŁONECZNIE!
Teneryfa znajduje się w strefie subtropikalnej w tych samych szerokościach geograficznych co pustynne obszary Sahary, jednak jej klimat jest zdecydowanie bardziej łagodny i mocno zróżnicowany w zależności od miejsca na wyspie. Przeciętne temperatury w okolicach 22 stopni powodują, że wyspa ta plasuje się na liście najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych i klimatycznych na świecie  :)

Teneryfa joga

 

2. BO JEJ PRZYRODA ZAPIERA DECH W PIERSIACH!

Góry poprzecinane licznymi wąwozami, lasy wawrzynowe, kamieniste i piaszczyste plaże, ostre klify schodzące wprost do oceanu – cechy teneryfskiego krajobrazu są tak zróżnicowane, że potrzeba wielu dni by wszystkie je poznać, natomiast niewielu kilometrów by całkowicie zmienić otoczenie :)

 

 

3. BO MOŻNA AKTYWNIE SPĘDZIĆ CZAS I ODPOCZĄĆ!

Łagodny klimat sprzyja zdrowiu, a słońce podkręca poziom witaminy D w organizmie. Poranna joga, w ciągu dnia basen, a wieczorem sauna. Przeplatane wycieczkami brzmią jak plan idealny!

 

DOŁĄCZ DO WYPRAWY!

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Zamieszkamy w położonym w południowej części Teneryfy rezydencji Las Casas del Camino Real, miejscu położonym blisko natury, z dala od dróg, zabudowań i odwiedzających wyspę turystów. Miejsce to składa się z 4 niezależnych domów z XVII wieku, położonych na wysokości 380 m.n.p.m. z bezpośrednim widokiem na ocean. Domy są stworzone z naturalnych materiałów: kamieni, drewna tekowego, gliny i wapna.

Casa principal joga na Teneryfie

widok na ocean

 

Poza domami na terenie rezydencji znajduje się wiele miejsc do wspólnego spędzania czasu bądź zaszycia się w swoim gronie. Do dyspozycji naszej grupy będzie także jadalnia, basen z widokiem na ocean oraz SPA z jacuzzi i saunami – parową oraz turecką.

 

Każdy z domów składa się z  dwóch lub trzech sypialni z łazienkami, w pełni wyposażonej kuchni z salonem oraz prywatnego patio. A to wszystko tylko i wyłącznie do dyspozycji naszej grupy!

 

Poniżej znajdziesz krótki opis każdego z domów:

 

CASA PRINCIPAL 
Największy 400m² piętrowy dom z tradycyjnym balkonem w stylu kanaryjskim, wybudowany w 1648 roku. Składa się z trzech 2- lub 3- osobowych sypialni, każdej z osobną łazienką. Okna jednej z sypialni wychodzą wprost na ocean. Oprócz sypialni zawiera kuchnię, jadalnię, salon oraz stół do bilarda.

 

Casa Principal joga na Teneryfie

Casa Principal

Casa Principal joga na Teneryfie

kuchnia + jadalnia w Casa Principal

Casa principal joga na Teneryfie

salon w Casa Principal

Casa Principal joga na Teneryfie

sypialnia z widokiem na ocean

 

LA CABRERA

Trzeci dom również składa się z dwóch sypialni z łazienkami, salonu oraz rustykalnej kuchni i prywatnego patio.

LOS CORRALES
Czwarty, ostatni dom wyróżnia duży dziedziniec z widokiem na południową część wyspy i ocean. Wewnętrzne patio łączy część wspólną domu z kuchnią, jadalnią i salonem z częścią sypialną, w której znajdują się przestronne sypialnie. Sypialnie mają wspólną łazienkę i osobno toaletę.

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Przez żołądek do serca! Podczas pobytu zadbamy o Ciebie serwując dwa syte, zdrowe, wegetariańskie posiłki każdego dnia (śniadanie oraz obiadokolację) oraz zapewniając stały dostęp do wody, kawy i herbaty. Posiłki zostaną podane w formie szwedzkiego stołu.

 

Podczas wyjazdu wybierzemy się także do miejsc serwujących potrawy charakterystyczne dla wysp kanaryjskich.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Co zrobić gdy masz dość zimna i braku słońca za oknem?

 

NAJLEPIEJ WYJECHAĆ!

 

Gdzieś, gdzie jest czyste powietrze, bliskość przyrody, gdzieś gdzie można bez końca wsłuchiwać się w szum oceanu i wygrzewać na słońcu. No i w końcu…gdzieś, gdzie będziesz zaopiekowana/y od początku do końca, będziesz mieć możliwość prawdziwie oderwać się od codzienności i z dystansem spojrzeć na to co dla Ciebie ważne.

 

wyjazd na Teneryfę

 

Podczas tego wyjazdu naładujesz akumulatory, wypoczniesz, odetchniesz pełną piersią i wierzę, że tak jak my zachwycisz się mnogością dobra oferowanego przez tę wyspę wiecznej wiosny!

 

ZAJĘCIA JOGI Z KASIĄ KATA

 

Każdego dnia o poranku będziesz mieć możliwość zadbać o ciało i umysł podczas 1,5h zajęć jogi z Kasią, których efektem będzie rozciągnięte, sileniejsze ciało i oczyszczona głowa.

 

joga na Teneryfie

 

JAKIEJ PRAKTYKI JOGI MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

 

Vinyasa Joga Flow – czyli płynny taniec między jogowymi pozycjami, a oddechem to styl bardzo różnorodny, pełen eksploracji ruchu podczas kreatywnych przejść między asanami. Zajęcia, które układa Kasia, stanowią inteligentną oraz intuicyjną całość, która krok po kroku przygotowuje do intensywniejszej praktyki, uczy rozpoznawania indywidualnych potrzeb, stymuluje ruch w całym ciele, a przez to wzmacnia i uelastycznia mięśnie, masuje powięź, zwiększa zakresy ruchu w stawach. Ułożone sekwencje pozwalają poczuć wszystkie mięśnie, tak aby następnie odpuścić z nich psychofizyczne napięcia i doświadczyć błogiego stanu jak po porządnym masażu. 

W swoich jogowych choreografiach inspiruje się tańcem oraz innymi formami świadomego, płynnego i wzmacniającego ruchu, prowadzącego do stanu “flow”. 

 

ZAJĘCIA MUSCOYOGI

 

Jako duet trenersko-artystyczny muscoYoga, Kasia i Wiktor porwą Cię w muscoyogową podróż pełną melodii i elektronicznych dżwięków. Co to oznacza? Muscoyoga to połączenie jogi z akompaniamentem ilustracyjnej muzyki komponowanej specjalnie do tematyki zajęć i granej improwizacyjnie na żywo, podążającej za Twoim ruchem i stymulującej zmysły. Kto spróbował wie, że to coś wyjątkowego!

Każdą praktykę zaczyniemy wizualizacyjną medytacją i zakończymy relaksacją z opowieścią terapeutyczną.

 

Uwaga! Niezwykle częstym efektem ubocznym muscoYogi jest długotrwały, szeroki i błogi uśmiech nieschodzący z twarzy… :)

 

OPOWIEŚCI RELAKSACYJNE

Podczas dwóch wieczorów weźmiesz udział w medytacji i relaksacji w formie autorskich opowieści terapeutycznych z teatralną muzyką malującą słowa i emocje.

 

To słowno-muzyczne podróży w głąb podświadomości oraz nieświadomości. W bezpiecznym buforze wyobraźni możesz doświadczyć głębokich części siebie, spotkać różne postaci oraz symbole. Głęboko oddychając, odpuścisz psychofizyczne napięcia, by poczuć się lepiej.

 

 

Oprócz dużej dawki ruchu zadbamy o słodkie sjesty w postaci wycieczek nad ocean, spacerów po lesie, smakowania kanaryjskich specjałów i po prostu czasu wolnego, podczas którego będziesz mogła/mógł wygrzać się w słońcu, zagrzebać w piasku, pływać w basenie, korzystać ze strefy SPA, wsłuchiwać w odgłosy natury czy czytać książkę. 

 

DLA KOGO JEST TEN WYJAZD? 

 

Na wyjazd zapraszamy zarówno panie, jak i panów :) Singielka, żona, partnerka, mama, tata, partner itd. Każdy z nas zasługuje na wartościowy odpoczynek! A jeśli potrzebujesz inspiracji, motywacji, rozwoju, radości, grona innych wartościowych osób, zdrowego wysiłku, relaksu, wieczornych rozmów i słońca…ten wyjazd zdecydowanie jest tym czego szukasz! :)

 

JAK WYGLĄDAĆ BĘDZIE PRZYKŁADOWY PLAN DNIA?

 

Każdy dzień będzie składał się z kilku części:

  • poranna praktyka jogi z Kasią Kata
  • pyszne śniadanko
  • czas wolny/wycieczka + lunch
  • popołudniowa praktyka muscoYogi lub koncert relaksacyjny (w wybrane dni)
  • ciepła obiadokolacja
  • czas wolny na różne przyjemności

 

Każdego dnia po porannej praktyce jogi i śniadaniu wybierzemy się na wycieczkę do wybranego zakątka wyspy.


Kolacja składająca się z teneryfskich specjałów w przepięknej położonej pośród gór Teno wiosce, tajemna plaża położona z dala od turystycznych kurortów, okolice wulkanu Teide ze swoimi iście kosmicznym krajobrazami, teneryfskie urokliwe miasteczka, zachód słońca na Montana Roha i kąpiel w basenach naturalnych

 

TAK! Doświadczysz każdej z tych rzeczy :)

 

Ohana wyjazd z jogą na Teneryfę

 

Wieczorami będziesz mieć możliwość odpoczynku na tarasie, kąpieli w basenie, korzystania ze strefy SPA czy wspólnych rozmów.

 

Szczegółowy program wyjazdu otrzymasz wraz z przewodnikiem po zapisaniu się na wyjazd.» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka wyjazdu. Na Teneryfie spędziłam kilka miesięcy, także  wiem jak sprawić, by ten wyjazd był dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem.

 

 

 

 

 

>> Duet założycieli Music Communication Yoga (www.muscoyoga.com), czyli:

 

 

 

Kasia – Psycholożka na macie (www.kasiakata.pl) – instruktorka Vinyasa Yoga Flow z międzynarodowymi certyfikatami 500 hrs Advanced Yoga Teacher w Yoga Alliance. Dyplomowana psycholożka, w trakcie dalszej edukacji w nurcie Psychoterapii Pozytywnej Transkulturowej. Trenerka umiejętności miękkich, ekspertka wellbeing i autorka bajek terapeutycznych dla dorosłych i dzieci.

 

Jako “Psycholożka na macie” pracuje holistycznie z umysłem i ciałem, obok terapeutycznej rozmowy czy praktyki na macie wyposażając swoich klientów i pacjentów w praktyczne sposoby na okiełznanie rozbieganego umysłu,odpuszczanie napięć mięśniowych i emocjonalnych z ciała, relaksację przed snem oraz zachowanie wewnętrznego spokoju w obliczu wyzwań.

 

Od 8 lat pracuje z ludźmi na macie i poza nią, indywidualnie i grupowo, mając za sobą ponad 8 000 godzin przeprowadzonych spotkań psychologicznych, jogowych oraz szkoleniowych, doświadczenie zdobywając jako korporacyjna psycholożka i trenerka, jak również rozwijając własną działalność jogowo-psychologiczną stacjonarnie w Poznaniu, a wyjazdowo w całej Polsce i kilku europejskich krajach.

 

Wiktor (www.wiktorlos.com) – Kompozytor i instrumentalista, Scrum Master (Sii & Genetech), Prawnik (UJ), MLB (Bucerius Law School), stały Mediator w Sądzie Okręgowym w Poznaniu, Trener umiejętności miękkich, wykładowca gościnny na Politechnice Poznańskiej oraz UMCS w Lublinie. 

 

Jako Mediator z powołania i wykształcenia, specjalizuje się usprawnianiu komunikacji między ludźmi, biznesowo, życiowo oraz artystycznie. Stąd właśnie pełna nazwa „musco” to Music Communication.

 

Po kilku latach pracy w kancelariach prawnych, Wiktor rozpoczął pracę jako Scrum Master, a wieczorami komponuje i produkuje muzykę  z misją uwrażliwiania i otwierania serc jego słuchaczy, zabierając ich w eklektyczne podróże po emocjach.

 

Razem współtworzą “muscoyogę” i prowadzą warsztaty dla firm (komunikacja, wystąpienia publiczne, samoorganizacja, inteligencja emocjonalna, różnorodność, twórcze myślenie, etc.) oraz otwarte dla każdego wyjazdy “Zdrowa Domówka” i “Skomponuj swój Dobrostan”.

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    od 880 EUR + 1260 zł

Dodatkowe informacje

Na cenę składa się kwota podana w euro plus kwota podana w zł.

 

CASA PRINCIPAL

Pokój z widokiem na ocean: 1010 EUR + 1260 PLN

Pokój na pierwszym piętrze: 960 EUR + 1260 PLN

Pokój na parterze: 920 EUR + 1260 PLN

 

CASA EL ALPENDRE, LA CABRERA, LOS CORRALES: 880 EUR + 1260 PLN

 

Wszystkie pokoje są 2-osobowe. W części z nich możliwe jest wstawienie trzeciego łóżka.

 

 

CENA OBEJMUJE:

 

 8 dni na Teneryfie należącej do hiszpańskiego archipelagu wulkanicznych Wysp Kanaryjskich

 Zakwaterowanie: 7 noclegów w Las Casas Del Camino Real (w wybranej opcji, w pokoju 2 lub 3-osobowym)
 2 syte i zdrowe posiłki dziennie: śniadanie oraz obiadokolację w wersji wegetariańskiej (7 śniadań, 7 obiadokolacji)

 codziennie 1,5h poranne zajęcia jogi (7 zajęć)

 2x Zajęcia muscoyogi

 2x wieczór z opowieścią relaksacyjną do muzyki na żywo

 Zwiedzanie różnych zakątków wyspy: m.in. Masci, Las Teresitas, El Medano, Montana Roja, Anaga

trekking u stóp wulkanu Teide 3 718 m.n.p.m.

wyjazd na zachód słońca na Montana Roja oraz możliwość kąpieli w basenach naturalnych na południu wyspy

 Transport z/na lotnisko 

Transport podczas wycieczek po wyspie

 Ubezpieczenie NNW + koszty leczenia
Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Ohanowy upominek

Stałą opiekę organizatora i osób prowadzących zajęcia

 

CENA NIE OBEJMUJE:

biletów lotniczych (pomożemy Ci wybrać odpowiednie połączenie)

 

* Istnieje możliwość ubezpieczenia się od rezygnacji z wyjazdu z powodu nagłej choroby. Koszt 4,95% ceny wyjazdu, umowa zawierana bezpośrednio z ubezpieczycielem.

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub wyślij formularz rezerwacji. Koniecznie podaj wybraną opcję zakwaterowania.Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu. Pozostałą część należy wpłacić do 15.10.2022.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register