weekend z dziećmi Ohana

MUZYCZNO-JOGOWY WEEKEND W PAŁACU

Zapraszamy Was na MUZYCZNO-JOGOWY WEEKEND W PAŁACU!

Ten wyjazd jest połączeniem muzyki na żywo i ruchu w ulokowanym w połowie drogi pomiędzy Poznaniem, a Wrocławiem Pałacu Pakosław.

 

Pałac Pakosław weekend z dzieckiem Ohana

 

Plan jest taki, że zabierzemy dzieciaki w muzyczną podróż na łonie natury. W pałacowym ogrodzie do naszej dyspozycji jest mnóstwo przestrzeni, w której o zabawę zadba znany, zwłaszcza ze swych warsztatów bębniarskich, Maciej Giżejewski. W razie niepogody przeniesiemy się do pałacowych wnętrz.

 

w parku Pałacu Pakosław

 

Wam – rodzicom, zaserwujemy możliwość prawdziwego odpoczynku, a że dla każdego oznacza to co innego, możecie:

– relaksować się z książką w pałacowym ogrodzie

– wybrać na spacer po okolicy

– skorzystać z pałacowych rowerów i wybrać się na przejażdżkę

…albo wziąć udział w MuscoYodze – zajęciach unikatowych na skalę kraju, łączących płynną Vinyasa Jogę z autorskim koncertem muzycznym.

 

Ideą jest komunikowanie się z doznaniami płynącymi z ciała, za pomocą muzyki i świadomego ruchu na instrumenty takie jak fortepian i djembe, ale nie zabraknie też głębokich, basowych brzmień płynących z syntezatorów.

 

To innowacyjne połączenie muzyki i ruchu pomaga w redukcji stresu, odpuszczeniu psychofizycznych napięć oraz głębokim odprężeniu. A przede wszystkim… w wyzwoleniu ogromnej ilości endorfin na długi czas!

 

zajęcia jogi w plenerze Ohana

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone pora na rodzinny czas razem!

W sobotę zaprosimy Was do Rodzinnego Kręgu Rytmu, gdzie pod batutą multiinstrumentalistów Wiktora Łosia i Macieja Giżejewskiego, wraz ze swoimi dziećmi doświadczycie naturalnej i czystej radości z dzielenia się dźwiękami muzyki z innymi.

 

A gdyby tak po tych wszystkich muzyczno-ruchowych doznaniach, jako wisienka na torcie wybrać się całą rodziną do Pasieki Smakulskich – miejsca powstałego z miłości do pszczół?

To będzie weekend, z którego wrócicie z głowami pełnymi pozytywnych wspomnień :) 

Liczba miejsc jest ograniczona, także jeśli jesteście zdecydowani koniecznie dajcie znać: biuro@ohanatravel.pl

 

Zapraszamy!

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Podczas tego wyjazdu rozgościmy się w Pałacu Pakosław, który z zewnątrz dumnie prezentuje swoją XVIII szatę, a wewnątrz zachwyca designem. Każdy pokój jest inny , urządzony z różnych historii, z charakterem, więc już od przestąpienia progów pałacu przeniesiecie się do innego świata.

 

W zależności od pokoju, który zajmiecie, wybierzecie się na spacer w chmurach, przeniesiecie na słoneczne pole rzepaku, do dżungli czy do cukierkowego, kolorowego świata dzieciństwa.

Pałac Pakosław pokojePałac Pakosław pokój W chmurach

Pałac to nie tylko budynek. W ogrodzonej części parku można biegać do woli, korzystać z domków zabawowych, huśtać się na huśtawkach, hamakach czy też pograć w tenisa stołowego, badmintona abo wielkie ogrodowe szachy.

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Kuchnia Pakoslove to tętniące serce Pałacu. Właśnie tutaj przygotowywane są posiłki ze świeżych i lokalnych składników. Pałacowi kucharze zadbają o Was serwując pyszne śniadania, dwudaniowe obiady i kolacje. 

 

Króluje tu kuchnia sezonowa, także możecie liczyć na jesienne przysmaki, które niech pozostaną słodką niespodzianką Szefa Kuchni :)

 

Na dzieciaki czeka specjalne menu – pełne pysznych potraw, które przekonają nawet największych niejadków.

 

Pałacowych progów nikt nie opuści głodny: weganie, wegetarianie, bezglutenowcy i frutarianie, każdy znajdzie coś dla siebie. O wybraną opcję zapytamy Cię przy rezerwacji. 

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Weekend zamierzamy spędzić aktywnie, zaczynając od pobudzających zajęć Muscoyogi, by wraz z upływem dnia przejść gładko do popołudniowego chill out’u na leżakach w przypałacowym parku, kończąć na pełnym relaksie na tarasie lub w pałacowej klubowej piwnicy.

 

ZAJĘCIA MUSCOYOGI DLA DOROSŁYCH

 

MuscoYoga powstała z połączenia dwojga ludzi, dwóch pasji i wspólnego marzenia: Kasi, która poprzez ruch i słowo pomaga ludziom powracać do naturalnego stanu szczęścia i spokoju, oraz Wiktora, który maluje emocje muzyką. Ich marzenie to podróżować i zabierać w tę podróż innych. Na wyjeździe dwukrotnie będziecie mieli możliwość dac się porwać tanecznej jodze prowadzonej do muzyki na żywo.

 

Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę na macie.

 

wyjazd rodzinny z zajęciami jogi Ohana

ZAJĘCIA DLA DZIECI: WARSZTATY MUZYCZNE + MUSCOKIDS 

Aby GRAĆ, NIE TRZEBA BYĆ MUZYKIEM!

Podczas, gdy Wy będziecie ćwiczyć pod okiem Kasi i Wiktora, dzieci od 3 roku życia wezmą udział w muzycznej przygodzie, którą poprowadzi Maciej Giżejewski.

 

Zaprojektowane przez niego warsztaty to cudowne doświadczenie pracy zespołowej, i zabawa wyzwalająca radość i energię w gronie innych dzieci.

 

zajęcia muzyczne Łukasz Jasiak

 

Oprócz dwóch spotkań muzycznych, dzieci wezmą udział w zajęciach ruchowych pełnych muzyki na żywo, pozycji jogowych za którymi skrywają się opowieści, wyzwań i ważnych życiowych lekcji. MuscoKids to niesamowita frajda, podczas której moc wrażeń i przygód przeplatają się z nauką odnajdywania w sobie spokoju i koncentracji. Podczas zajęć dzieci będą ćwiczyć siłę, równowagę, zwinność i koncentrację.

RODZINNY KRĄG RYTMU

Gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone, pod batutą Wiktora i Macieja, weźmiemy udział w rodzinnym spotkaniu, gdzie wraz  z dzieciakami wyzwolimy moc energii, i otworzymy na nową perspektywę doświadczania muzyki z innymi ludźmi.

WARSZTATY WOSKOWE W PASIECE SMAKULSKICH

W niedzielne popołudnie wybierzemy się do niezwykłego miejsca, znajdujacego się zaledwie parę minut od Pałacu Pakosław. Miejsca, którego gospodarze z pasją uchylają drzwi do magicznego świata pszczół. Weźmiemy tam udział w warsztatach, podczas których stworzycie własną, naturalną świeczkę i dowiecie się, jak powstaje wosk – jeden z najważniejszych elementów architektury ula. Wykorzystamy go też do samodzielnego zrobienia woskowijek. To modne i praktyczne gadżety kuchenne, które stanowią ekologiczną alternatywę dla używanej codziennie folii spożywczej czy torebek śniadaniowych.

 

PROGRAM WYJAZDU:1

DZIEŃ 1 (02.10. PIĄTEK)

od 15:00 – przyjazd i zakwaterowanie w Pałacu Pakosław
17:00 – 19:00 – 75m zajęcia Muscoyogi dla dorosłych +15m relaks przy muzyce + 30m dla siebie np. na relaksującą kąpiel
17:00 – 19:00 – muzyczne zajęcia dla dzieci
19:00 – wspólna kolacja
20:00-21:00 – kino dla dzieci w pałacowej sali lub w plenerze

2

DZIEŃ 2 (03.10. SOBOTA)

9:00 – śniadanie
10:30-12:15 – 60m pobudzające zajęcia Muscoyogi + 15m relaks przy muzyce + 30m chwila dla siebie
10:30-11:45 – muzyczne zajęcia dla dzieci
11:45-12:15 – MuscoKids – joga dla dzieci
14:00 – obiad
14:30-17:00 – rodzinny czas wolny
17:00-18:00 – Rodzinny Krąg Rytmu dla wszystkich
19:00 – kolacja
20:00-21:00 – wieczór gier w pałacowej sali lub w plenerze

3

DZIEŃ 3 (04.10. NIEDZIELA)

9:00 – śniadanie
do 12:00 – wykwaterowanie z pokoi
12:30-14:00 – warsztaty woskowe w pobliskiej Pasiece Smakulskich
14:30 – pożeganie i wyjazd do domów

» KTO O WAS ZADBA

>> Daria z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeździ po Polsce i odwiedza najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywa miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zaprasza do współtworzenia wyjazdów. Wielbicielka spędzania czasu aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zaraża ich dwóch synów, lat 4 i 6.

 

ORAZ:

>>Kasia Kata & Wiktor Łoś – muzyczno-jogowy duet, a w życiu prywatnym para narzeczonych :)

 

>> Kasia Kata jest instruktorką Vinyasa Jogi z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance, dyplomowaną psycholożką, trenerką umiejętności miękkich. Posiada również międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć grupowych fitness oraz pilates. Współzałożycielka marki MuscoYoga oraz właścicielka marki „Matakata – Psycholożka na macie”. Jej zajęcia są bardzo dynamiczne, ale też pełne wyobraźni. Ułożone sekwencje pozwalają poczuć wszystkie mięśnie, tak aby następnie
odpuścić z nich psychofizyczne napięcia.

 

W swoich jogowych choreografiach inspiruje się tańcem oraz innymi formami świadomego,
płynnego i wzmacniającego ruchu.

 

>> Wiktor Łoś to multiinstrumentalista, producent muzyczny, performer który swoją twórczością zabiera nas w podróż pełną obrazów, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a jednocześnie komfortowo usadzającą w poduszce ciepłych, basowych brzmień. Warsztat fortepianowy wypracował w szkole muzycznej i warsztatach Jazzowych, kilkakrotnie był finalistą Warsztatów Jazzowych w Chodzieży.
Wiktor specjalizuje się w tworzeniu muzyki do sztuk teatralnych, bajek
dla dzieci (m.in. Gałęziaki autorstwa Katarzyna Kata) jak i zleceń korporacyjnych tzn. jingle czy podkłady do reklam.

 

Maciej Giżejewski "Mustafa" warsztaty muzyczne dla dzieci Ohana>> Maciej Giżejewski „Mustafa” znany jest jako wszechstronny i kreatywny perkusjonista i artysta studyjny, który współpracuje z wieloma artystami m.in. Jose Torres, Skalpel Big Band, Stanisławą Celińską, Stanisławem Soyką, Magdą Navarette czy Vibraslap & Trilok Gurtu. Jest założycielem i liderem zespołu Drum Work. Swoje umiejętności zdobywał pod okiem mistrzów tradycji afrykańskiej, kubańskiej, indyjskiej i bliskowschodniej, odbywając szereg muzycznych podróży do źródeł rytmu..

Jego instrumenty to wielobarwna mozaika dźwięków z najbardziej egzotycznych części świata. Cajon flamenco, kubańskie konga, afrykańskie djembe czy orientalne bębny obręczowe nie mają przed nim tajemnic :)

 

Oprócz działalności koncertowej Maciej prowadzi regularne lekcje oraz warsztaty bębniarskie dla dzieci, a także komponuje i nagrywa muzykę do spektakli i reklam.

 

Jest też twórcą edukacyjnych filmików dla dzieci „Dom Pełen Rytmu” jako stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach projektu Kultura W Sieci, do których obejrzenia Was serdecznie zapraszamy!

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    870zł osoba dorosła
  • Cena za dziecko
    690zł dziecko w wieku 3-12 lat, 640zł drugie i kolejne dziecko w wieku 3-12 lat, do 3 lat bez opłat pod warunkiem braku dodatkowych świadczeń
  • Cena za zwierzę
    Jeśli chcesz zabrać swojego zwierzaka daj nam znać przy rezerwacji.

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

– 2 noclegi w Pałacu Pakosław,

– pełne wyżywienie (2 śniadania, 1 obiad (zupa+II danie), 2 kolacje),

– zawarte w opisie wyjazdu zajęcia MuscoYogi dla dorosłych (x2)

– zawarte w opisie wyjazdu zajęcia dla dzieci: muzyczne (x2) i ruchowe (x1)

– Rodzinny Krąg Muzyczny

– warsztaty woskowe w Pasiece Smakulskich

– stałą opiekę organizatora.

 

CENA NIE OBEJMUJE:

– dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu,

 

W celu rezerwacji miejsca napisz do nas na biuro@ohanatravel.pl, lub zadzwoń: +48 605 158 558.
W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% ceny wyjazdu.

 

Dane do przelewu:
Daria Szychta OHANA aktywne wyjazdy rodzinne
Nr konta: 90 1050 1520 1000 0097 2480 4241 (ING Bank Śląski)

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 10.09.2020.

WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas bardzo ważne, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Ze względu na COVID-19 wyjazdy są kameralne i może w nich wziąć udział tylko kilka rodzin. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zwrócimy Wam całą wpłaconą kwotę lub zaproponujemy inny termin.

Minimalna liczba rodzin wymaganych, by wyjazd się odbył: 5.

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 7 dni przed datą wyjazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – 605 158 558 – zadzwoń! Chętnie odpowiemy na każde z nich :)

I oczywiście DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register