Image Alt

MUZYCZNO-JOGOWY WEEKEND W PAŁACU (17-19.07.)

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

 • Data rozpoczęcia
  2020-07-17
 • Data zakończenia
  2020-07-19
 • Liczba dni
  » 3 dni (0 dni urlopu)
 • Kategorie

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Podczas tego wyjazdu rozgościmy się w Pałacu Pakosław, który z zewnątrz dumnie prezentuje swoją XVIII szatę, a wewnątrz zachwyca designem. Każdy pokój jest inny , urządzony z różnych historii, z charakterem, więc już od przestąpienia progów pałacu przeniesiecie się do innego świata.

 

W zależności od pokoju, który zajmiecie, wybierzecie się na spacer w chmurach, przeniesiecie na słoneczne pole rzepaku, do dżungli czy do cukierkowego, kolorowego świata dzieciństwa.

Pałac Pakosław pokojePałac Pakosław pokój W chmurach

Pałac to nie tylko budynek. W ogrodzonej części parku można biegać do woli, korzystać z domków zabawowych, huśtać się na huśtawkach, hamakach czy też pograć w tenisa stołowego, badmintona abo wielkie ogrodowe szachy.

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Kuchnia Pakoslove to tętniące serce Pałacu. Właśnie tutaj przygotowywane są posiłki ze świeżych i lokalnych składników. Pałacowi kucharze zadbają o Was serwując pyszne śniadania, dwudaniowe obiady i kolacje. 

 

Króluje tu kuchnia sezonowa, także możecie liczyć na słoneczny krem pomidorowy z mozzarellą, pieczyste pierożki z grzybkami shiitake czy pieczoną pierś z kaczki w sosie wiśniowo-rabarbarowym, z purée z pietruszki.

Reszta menu niech pozostanie słodką niespodzianką Szefa Kuchni :)

Na dzieciaki czeka specjalne menu – pełne pysznych potraw, które przekonają nawet największych niejadków.

 

Pałacowych progów nikt nie opuści głodny: weganie, wegetarianie, bezglutenowcy i frutarianie, każdy znajdzie coś dla siebie. O wybraną opcję zapytamy Cię przy rezerwacji. 

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Weekend zamierzamy spędzić aktywnie, zaczynając od pobudzających zajęć Muscoyogi, by wraz z upływem dnia przejść gładko do popołudniowego chill out’u na leżakach w przypałacowym parku, kończąć na pełnym relaksie na tarasie lub w pałacowej klubowej piwnicy.

 

ZAJĘCIA MUSCOYOGI DLA DOROSŁYCH

MuscoYoga powstała z połączenia dwojga ludzi, dwóch pasji i wspólnego marzenia:
Kasi, która poprzez ruch i słowo pomaga ludziom powracać do naturalnego stanu szczęścia i spokoju, oraz Wiktora, który maluje emocje muzyką.
Ich marzenie to podróżować i zabierać w tę podróż innych. Na wyjeździe dwukrotnie będziecie mieli możliwość dac się porwać tanecznej jodze prowadzonej do muzyki na żywo.

 

Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę na macie.

 

wyjazd rodzinny z zajęciami jogi Ohana

ZAJĘCIA DLA DZIECI: WARSZTATY MUZYCZNE + MUSCOKIDS 

Aby GRAĆ, NIE TRZEBA BYĆ MUZYKIEM!

Podczas, gdy Wy będziecie ćwiczyć pod okiem Kasi i Wiktora, dzieci od 3 roku życia wezmą udział w muzycznej przygodzie, którą poprowadzi Łukasz Jasiak.

 

Zaprojektowane przez niego warsztaty to cudowne doświadczenie pracy zespołowej, i zabawa wyzwalająca radość i energię w gronie innych dzieci.

 

zajęcia muzyczne Łukasz Jasiak

 

Oprócz dwóch spotkań muzycznych, dzieci wezmą udział w zajęciach ruchowych pełnych muzyki na żywo, pozycji jogowych za którymi skrywają się opowieści, wyzwań i ważnych życiowych lekcji. MuscoKids to niesamowita frajda, podczas której moc wrażeń i przygód przeplatają się z nauką odnajdywania w sobie spokoju i koncentracji. Podczas zajęć dzieci będą ćwiczyć siłę, równowagę, zwinność i koncentrację.

RODZINNY KRĄG RYTMU

Gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone, pod batutą Wiktora i Łukasza, weźmiemy udział w rodzinnym spotkaniu, gdzie wraz  z dzieciakami wyzwolimy moc energii, i otworzymy na nową perspektywę doświadczania muzyki z innymi ludźmi.

SPŁYW KAJAKOWY DOLINĄ BARYCZY 

Dla tych, którzy lubią zwiedzać świat z perspektywy rzeki, przygotowaliśmy na niedzielę 10km trasę z Milicza do Sułowa.  Za sprawą zbudowanych na niej tam i jazów Barycz należy do najwolniej płynących rzek w Polsce, dzięki czemu jest idealna nawet dla początkujących kajakarzy. Wspólne przeżywanie wodnej przygody będzie idealnym sposobem na rodzinną rozrywkę i rozwijanie umiejętności pracy w grupie.

 

Tym, którzy nie zdecydują się na spływ, doradzimy trasę na wycieczkę pieszą lub rowerową, albo polecimy ciekawe atrakcje w okolicy.

 

PROGRAM WYJAZDU:1

DZIEŃ 1 (17.07. PIĄTEK)

od 15:00 – przyjazd i zakwaterowanie w Pałacu Pakosław
17:00 – 19:00 – 75m zajęcia Muscoyogi dla dorosłych +15m relaks przy muzyce + 30m dla siebie np. na relaksującą kąpiel
17:00 – 19:00 – muzyczne zajęcia dla dzieci
19:00 – wspólna kolacja
20:00-21:00 – wieczorne plenerowe kino dla dzieci

2

DZIEŃ 2 (18.07. SOBOTA)

9:00 – śniadanie
10:30-12:15 – 60m pobudzające zajęcia Muscoyogi + 15m relaks przy muzyce + 30m chwila dla siebie
10:30-11:45 – muzyczne zajęcia dla dzieci
11:45-12:15 – MuscoKids – joga dla dzieci
14:00 – obiad
14:30-17:30 – rodzinny czas wolny
17:30-18:30 – Rodzinny Krąg Rytmu dla wszystkich
19:00 – kolacja
20:00-21:00 – wieczorne plenerowe kino dla dzieci

3

DZIEŃ 3 (19.07. NIEDZIELA)

9:00 – śniadanie
do 11:00 – wykwaterowanie z pokoi i wyjazd na miejsce spływu kajakowego
do 12:00 – wykwaterowanie z pokoi rodzin nie biorących udziału w spływie
11:30-15:30/16:30 – spływ kajakowy Doliną Baryczy, trasa Milicz-Sułów
Po dotarciu na metę spływu kierowcy zostaną zawiezieni w miejsce startu po samochody.
16:30-17:00 – pożegnanie i wyjazd do domów

» KTO O WAS ZADBA

>> Daria z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeździ po Polsce i odwiedza najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywa miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zaprasza do współtworzenia wyjazdów. Wielbicielka spędzania czasu aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zaraża ich dwóch synów, lat 4 i 6.

 

ORAZ:

>>Kasia Kata & Wiktor Łoś – muzyczno-jogowy duet, a w życiu prywatnym para narzeczonych :)

 

>> Kasia Kata jest instruktorką Vinyasa Jogi z międzynarodowym certyfikatem Yoga Alliance, dyplomowaną psycholożką, trenerką umiejętności miękkich. Posiada również międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć grupowych fitness oraz pilates. Współzałożycielka marki MuscoYoga oraz właścicielka marki „Matakata – Psycholożka na macie”. Jej zajęcia są bardzo dynamiczne, ale też pełne wyobraźni. Ułożone sekwencje pozwalają poczuć wszystkie mięśnie, tak aby następnie
odpuścić z nich psychofizyczne napięcia.

 

W swoich jogowych choreografiach inspiruje się tańcem oraz innymi formami świadomego,
płynnego i wzmacniającego ruchu.

 

>> Wiktor Łoś to multiinstrumentalista, producent muzyczny, performer który swoją twórczością zabiera nas w podróż pełną obrazów, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a jednocześnie komfortowo usadzającą w poduszce ciepłych, basowych brzmień. Warsztat fortepianowy wypracował w szkole muzycznej i warsztatach Jazzowych, kilkakrotnie był finalistą Warsztatów Jazzowych w Chodzieży.
Wiktor specjalizuje się w tworzeniu muzyki do sztuk teatralnych, bajek
dla dzieci (m.in. Gałęziaki autorstwa Katarzyna Kata) jak i zleceń korporacyjnych tzn. jingle czy podkłady do reklam).

 

>> Łukasz Jasiak to kolejny człowiek orkiestra w naszym team’ie :) Swoją muzyczną podróż rozpoczął chodząc na warsztaty Zbigniewa Łowżyła. W pracowni tej zrodził się dwudziesto-kilkuosobowy zespół Republika Czadu, z którym kilkakrotnie został pobity rekord Guinnessa na największą orkiestrę recyklingową na świecie. Na co dzień prowadzi warsztaty perkusyjne dla dzieci, uczy grać na perkusji, gra koncerty edukacyjne, akompaniuje do warsztatów tańca oraz praktyk jogi. Aktualnie jest też członkiem zespołów takich jak: Yelram, Drum Work, Tryzna, Surtarang.

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  780zł osoba dorosła
 • Cena za dziecko
  690zł dziecko w wieku 3-12 lat, 640zł drugie i kolejne dziecko w wieku 3-12 lat, do 3 lat bez opłat pod warunkiem braku dodatkowych świadczeń
 • Cena za zwierzę
  Jeśli chcesz zabrać swojego zwierzaka daj nam znać przy rezerwacji.
 • Opłaty dodatkowe
  45zł - osoba dorosła, 30zł dziecko do 6 lat - opłata dodatkowa dla osób, które chcą wziąć udział w spływie, 60zł dopłata do pokoju 1-osobowego.

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

– 2 noclegi w Pałacu Pakosław,

– pełne wyżywienie (2 śniadania, 1 obiad (zupa+II danie), 2 kolacje),

– zawarte w opisie wyjazdu zajęcia MuscoYogi dla dorosłych (x2)

– zawarte w opisie wyjazdu zajęcia dla dzieci: muzyczne (x2) i ruchowe (x1)

– Rodzinny Krąg Muzyczny

– stałą opiekę organizatora.

 

Dodatkowo płatny jest udział w spływie kajakowym – 45zł/osobę, 30zł/ dziecko do 6 roku życia.

 

CENA NIE OBEJMUJE:

– dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu,

– dobrowolnego ubezpieczenia NNW.

 

W celu rezerwacji miejsca napisz do nas na biuro@ohanatravel.pl, lub zadzwoń: +48 605 158 558.
W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% ceny wyjazdu.

 

Dane do przelewu:
Daria Szychta OHANA aktywne wyjazdy rodzinne
Nr konta: 90 1050 1520 1000 0097 2480 4241 (ING Bank Śląski)

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 10.07.2020.

WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas bardzo ważne, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Ze względu na COVID-19 wyjazdy są kameralne i może w nich wziąć udział tylko kilka rodzin. Wszelkie zajęcia będą odbywać się na zewnątrz, co daje możliwość zachowania odpowiednego dystansu. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zwrócimy Wam całą wpłaconą kwotę lub zaproponujemy inny termin.

Minimalna liczba rodzin wymaganych, by wyjazd się odbył: 5.

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 7 dni przed datą wyjazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – 605 158 558 – zadzwoń! Chętnie odpowiemy na każde z nich :)

I oczywiście DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register