Image Alt

RODZINA NA KITE’ACH/WINDSURFING’U (15-22.08.)

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Zamieszkamy w pokojach na terenie  bazy WAKE.PL KITE CAMP na samej plaży na brzegu Zatoki Puckiej, na kempingu Ekolaguna.

 

Pokoje są wyposażone w łóżka piętrowe – o standardowym wymiarze – 200 x 90 cm. Pokoje, jak głosi stare gruzińskie porzekadło są „skromne – ale czyściutkie” :) Wyposażone minimalistycznie w niezbędne sprzęty – czyli łóżka z materacami, stół, krzesła, dużą szafę, gniazdka, oświetlenie.

 

Ci, co byli wiedzą, że Hel rządzi się swoimi prawami, i jeśli chce się choć przez chwilę żyć jak na prawdziwego surfera przystało, należy zabrać śpiwory/pościel + poduszki, ręczniki. To nie Hilton – grawerowanych szlafroków nie nosimy, choć oczywiście je także możecie wziąć ze sobą ;)

Łazienki, prysznice, toalety znajdują się 50 metrów od bazy.

Najlepsze zostawiliśmy na koniec…Największym atutem miejsca jest jego bezpośrednie umiejscowienie na spocie – na samej plaży – 2 metry od Twojego latawca 10 m od Twojego akwenu – czyli Zatoki Puckiej!

Brzmi jak raj? :)

 

Moglibyśmy zorganizować wyjazd do jakiegoś gwiazdkowego hotelu we Władysławowie, z własnym SPA i podgrzewaną wanną – ale wtedy o pływaniu na każdy podmuch zapomnijcie – raczej nastawcie się na korki na szosie :)

Ohana gdzie na urlop z dziećmi

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

W cenie wyjazdu zapewniamy pełne wyżywienie  (3 posiłki dziennie) w stylu zdrowej sportowej kuchni w restauracji na Ekolagunie, 50m od bazy noclegowej.

 

 

 

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Możesz brać udział w zajęciach kitesurfing’u lub windsurfing’u, uprawiać plażing, po prostu odpoczywać lub korzystać z lokalnych atrakcji!

 

KITESURFING DLA RODZICÓW
Codziennie 2-godzinna sesja na wodzie z doświadczonym instruktorem, w 2-3 osobowych grupach. Nauka z innymi osobami ma wiele zalet: obserwujesz równolegle, jakie postępy robią Twoi towarzysze, uczysz się przez ich obserwację, asekurujecie się nawzajem, każdy ma też chwilę by odetchnąć, ochłonąć, przemyśleć ewentualne błędy. Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z latawcem. Na czas zajęć dla dorosłych dzieci mają swoje zajęcia.

 

W kursie kitesurfing’u mogą wziąć także udział dzieci od 8 roku życia.

 

Młodsze dzieci, a także chętni dorośli mogą wziąć udział w kursie WINDSURFING’U w zaprzyjaźnionej szkole znajdującej się tuż obok naszej bazy. Jeśli jesteście zainteresowani dajcie znać wysyłając maila na biuro@ohanatravel,pl lub wypełniając formularz zgłoszeniowy. Podczas rozmowy uzgodnimy, jaka opcja jest dla Was najlepsza.

 

Dzieci od 3 roku życia zapraszamy na zajęcia (3,5h dziennie), które poprowadzi dziewczyna, która z dziećmi robiła już chyba wszystko – od warsztatów kulinarnych, przez zajęcia ruchowe, muzyczne, sensoryczne, na jodze kończąc, choć w jej przypadku zabawa końca nie ma :) Więcej o Ali przeczytacie w sekcji KTO O WAS ZADBA.

 

W CENIE WYJAZDU OTRZYMUJECIE TAKŻE ZAJĘCIA DODATKOWE:

 

>> zajęcia teoretyczne z zakresu obsługi sprzętu, pierwszeństwa drogi, zasad bezpieczeństwa, efektów wiatrowych, ważnych w żeglarstwie elementów pogody, doboru akwenu itd.

>> wspólne zajęcia z ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy

>> surfing – w dni z falą będziecie mieć możliwość spróbowania surfingu na Bałtyku

>> SUP – Stand up Paddle – deski z wiosłem, takie “większe deski surfingowe” – zabierzemy Was na wspólną wycieczkę i urządzimy wyścigi po Zatoce Puckiej

>> skimboard – czyli “wodna deskorolka” –  pod samą bazą znajduje się jeden z najlepszych spotów

>> możliwość korzystania z całej bazy oraz infrastruktury skateboardowej. Możliwość spróbowania swoich sił na longboardzie czy deskorolce.1

15.08. SOBOTA

Od godz.15:00 – przyjazd i zakwaterowanie
16:00 – obiad
17:00-19:00 – zajęcia dla dzieci / zajęcia teoretyczne dla dorosłych
19:30 – kolacja

2

16-21.08. NIEDZIELA-PIĄTEK

9:00 – śniadanie
10:00 – 13:30 zajęcia dla dzieci
10:30 – 13:00 zajęcia na wodzie (kitesurfing/windsurfing)
14:00 – obiad
15:00-19:30 – czas wolny, w którym robicie to na co tylko macie ochotę :)
19:30 – kolacja

 

W wybrane dni zorganizujemy wyścigi SUP-ami po zatoce, wieczorne kino plenerowe, a także będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach z bezpieczeństwa na wodzie.

3

22.08. SOBOTA

9:00 – śniadanie
do godz. 11:00 –
wykwaterowanie z pokoi i pożegnanie

» KTO O WAS ZADBA

>> Daria z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeździ po Polsce i odwiedza najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywa miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zaprasza do współtworzenia wyjazdów. Wielbicielka spędzania czasu aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zaraża ich dwóch synów, lat 4 i 6.

 

>> Szkoła Kitesurfingu WAKE.PL – o Wasze postępy na kite’ach zadbają instruktorzy z licencjonowanej szkoły nauki kitesurfingu, która jako pierwsza zdobyła prestiżową Międzynarodową Licencję International Kiteboarding Organisation (IKO) zapewniającą przede wszystkim odpowiednie standardy bezpieczeństwa. WAKE.PL jako jedyna Szkoła w Polsce dysponuje „własnym” akwenem i plażą szkoleniową, co oznacza możliwie najwięcej przestrzeni na lądzie (do bezpiecznego startowania latawców) oraz maksimum przestrzeni na wodzie tylko dla nas – na wszystkich innych Kempingach jest 2,3,4 lub więcej Szkółek. Dodatkowo WAKE.PL jest wyposażona w najnowszy sprzęt topowych firm.

 

>> Alicja Sołtysiak – pedagożka, animatorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, który stworzony jest z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiający na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją, ucząc dzieci jogi i prowadząc kreatywne zajęcia ruchowe, muzyczne oraz organizując i animując wydarzenia o charakterze edukacyjno-społecznym.

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    1690zł z kursem kitesurfing'u, 1290zł bez kursu
  • Cena za dziecko
    1590zł z z kursem kitesurfing'u, 1390zł z zajęciami dla dzieci, 800zł dzieci od 2 do 3 roku życia, do 2 roku życia bez opłat pod warunkiem braku dodatkowych świadczeń. .

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE: 7 noclegów w bazie WAKE.PL, pełne wyżywienie (7 śniadań, 7 obiadów, 7 kolacji), 12h zajęć kitesurfing’u w 2-3 osobowych grupach, 23h zajęć dla dzieci, zawarte w opisie wyjazdu zajęcia dodatkowe, stałą opiekę organizatora, ubezpieczenie NNW.

 

CENA NIE OBEJMUJE: dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu.

 

W celu rezerwacji miejsca napisz do nas na biuro@ohanatravel.pl, lub zadzwoń: +48 605 158 558.
W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% ceny wyjazdu.

 

Dane do przelewu:
Daria Szychta OHANA aktywne wyjazdy rodzinne
Nr konta: 90 1050 1520 1000 0097 2480 4241 (ING Bank Śląski)

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31.07.2020.


WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas bardzo ważne, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Ze względu na COVID-19 wyjazdy są kameralne i może w nich wziąć udział tylko kilka rodzin. Wszelkie zajęcia będą odbywać się na zewnątrz, co daje możliwość zachowania odpowiednego dystansu. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zwrócimy Wam całą wpłaconą kwotę lub zaproponujemy inny termin.

 

Minimalna liczba rodzin wymaganych, by wyjazd się odbył: 4.

 

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 10 dni przed datą wyjazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – 605 158 558 – zadzwoń! Chętnie odpowiemy na każde z nich :)
I oczywiście DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register