Image Alt

RODZINA NA MACIE – tydzień z jogą w górach (27.07.-02.08.)

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Agro-Pustelnik to niesamowite miejsce, wprost stworzone dla rodzin z dziećmi i idealne na wyjazd w kameralnym gronie. Położone z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów, łąk i pól. Sprawdza się równie dobrze jako baza wypadowa na zwiedzanie Dolnego Śląska, jak i jako miejsce odpoczynku z rodziną wśród natury. To miejsce, gdzie możecie zachowywać się swobodnie i wybierać wśród wielu ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu.

 

Klimat gospodarstwa podyktowany jest zamiłowaniem do antyków, naturalnych surowców oraz lokalnej kultury. Tutaj każdy pokój opowiada swoją historię. Kiedyś mieścił się tu zakład stolarski, gdzie gospodarze odnawiali antyczne meble. Z czasem zmienili branżę i w 2011 zdecydowali się na przekształcenie go w miejsce, które będzie cieszyć nie tylko ich samych.

 

Agro-Pustelnik składa się z tylko 9 pokoi z łazienkami. Oprócz nich i jadalni w sali kominkowej do naszej dyspozycji będą także:

 

– sala kominkowa
– duża sala z drewnianą podłogą (120 m2) przeznaczona na zajęcia jogi
– budynek z sauną (rozpalenie za dodatkową opłatą) i kuchnią letnią
– duży, zielony ogród ze stawem
– miejsce na ognisko wraz z grillem-żurawiem
– biblioteka, przewodniki i mapy po okolicy
– internet bez limitów i zakłóceń (ważne zwłaszcza dla tych, którzy zdecydują się na “pracokacje” :))

 

Do wyboru są pokoje w poniższej konfiguracji.
Dosłownie do wyboru, do koloru, ale…kto pierwszy ten sami wiecie :) 

 

Pokój nr 1: 2-osobowy, dwa łóżka pojedyncze (90×200), możliwa dostawka (90×200) – zarezerwowany
Pokój nr 2: 3-osobowy, łóżko małżeńskie (160×200) + łóżko pojedyncze (90×200)
możliwość wstawienia 2 dostawek – wolny
Pokój nr 3: 5-osobowy, łóżko małżeńskie (160×200) + antresola dwustronna
z jednej strony dwa łóżka pojedyncze (90×200) z drugiej strony materac (180×200) – wolny
Pokój nr 4: 2-osobowy, łóżko małżeńskie (140×200),
możliwa dostawka (90×200) – zarezerwowany
Pokój nr 5: 5-osobowy, łóżko małżeńskie (180×200), dwa łóżka pojedyncze (90×200) + materac (140×200) na antresoli – zarezerwowany
Pokój nr 6: 4-osobowy, cztery łóżka pojedyncze (90×200) – wolny
Pokój nr 7: 3-osobowy, dwa łóżka pojedyncze (90×200) + materac na antresoli (140×200) – zarezerwowany
Pokój nr 8: 3-osobowy, trzy łóżka pojedyncze (90×200) – wolny
Pokój nr 9: 2-osobowy, dwa łóżka pojedyncze (90×200) – wolny

 

Zdjęcia pokoi znajdziecie na stronie Agro-Pustelnik: https://www.agropustelnik.pl/noclegi/

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Kuchnia w Agro-pustelniku bazuje na lokalnych i sezonowych produktach, z których przygotowywane są pyszne posiłki, które będą dopełnieniem wyjazdu. Zapewnione są śniadanie, zupa i obiadokolacja. Będzie smacznie i zdrowo! Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Was przy rezerwacji. Pamiętajcie także, by dać znać o alergiach, jeśli mamy je wziąć pod uwagę.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

My dorośli będziemy ćwiczyć jogę pod okiem Kasi Katy, znanej jako psycholożka na macie, certyfikowanego psychologa i nauczycielki jogi, oraz trenerki rozwoju osobistego i…autorki bajek dla dzieci. Ale to nie wszystko, bo Kasia ma jeszcze wiele talentów, które odkrywamy z każdym kolejnym wyjazdem :)

 

W czasie zajeć jogi dzieci będa świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

Uważnie obcując z przyrodą i bawiąc się na świeżym powietrzu, przeprowadzimy mnóstwo eksperymentów, by poznać sekrety natury. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystamy podczas szalonych dni, które spędzimy razem na zabawie i odpoczynku. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci. Podczas zajęć ruchowych dla dzieci, zabaw tanecznych i gier sportowych dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. W skrócie: dużo ruchu, muzyki, zabawy, głośnego śmiechu i szaleństw, by na koniec dnia wyciszyć się i zrelaksować. Nie zabieramy ze sobą mnóstwa zabawek, ale wśród rzeczy, które zabierzemy ze sobą, znajdą się książki i gry na spokojne chwile, materiały plastyczne, piłki, tkaniny, dużo papieru, klocki i wiele, wiele innych. Wspólnie znajdziemy patyki, kamienie, poszukamy leśnych skarbów, pobiegamy po łąkach i będziemy dobrze się bawić.

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone czas na wspólny czas razem i zbieranie wspomnień, co zostaną z nami już na zawsze.

 

Co pomiędzy zajęciami jogi?

 

Polecamy wypoczynek w ogrodzie, leżenie na kocu, eksplorację okolicy rowerem (na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów: https://www.agropustelnik.pl/rowery/), piechotą lub konno, a wieczorami relaks przy ognisku czy plenerowe kino.

 

W pobliżu znajduje się wiele tras nordic walking, rowerowych, konnych. Wystarczy zapytać nas albo gospodarzy, podpowiemy te najlepsze.

 

Na terenie przynależącym do gospodarstwa znajduje się stajnia wraz z ujeżdżalnią, w skład której wchodzi 5 koni i kucyk. Bezpośrednio na miejscu można umówić się na jazdę konną na lonży, czy wyjazd w teren na podziwianie pięknych krajobrazów Sudetów Środkowych.

 1

PONIEDZIAŁEK 27.07.

Od godz. 14:00 – Przyjazd i zakwaterowanie
16:00 – 17:30 – zajęcia jogi dla dorosłych
16:00-18:00 – zajęcia dla dzieci
18:00 – obiadokolacja
19:30 – powitalne ognisko

2

WTOREK 28.08. - SOBOTA 01.08.

9:00 – śniadanie
10:30 – 12:00 zajęcia jogi dla dorosłych
10:30 – 12:30 zajęcia dla dzieci
12:30 – zupa
13:00 – 17:00 – czas wolny na spacery, wycieczki po okolicy, błogie leniuchowanie na ogrodzie, czytanie książek (codziennie zaproponujemy wycieczkę po okolicy, ale decyzja czy chcecie spędzić czas w gronie innych rodzin czy sami należy do Was)
17:00 – 18:30 – zajęcia jogi dla dorosłych
17:00 – 19:00 – zajęcia dla dzieci
19:00 obiadokolacja
20:00 – czas wolny/ wieczorne ogniska/ plenerowe kino dla małych i dużych

3

NIEDZIELA 02.08.

9:00 – śniadanie

do godz. 11:00 – wymeldowanie z pokoi i pożegnanie
Jeśli nie będzie po nas nowych gości, istnieje możliwość późniejszego wymeldowania.

» LOKALNE ATRAKCJE

W okolicy znajduje się wiele atrakcji, które można podziwiać także pozostając na zewnątrz, bądź w bezpiecznej odległości od innych osób. Oto niektóre z nich:

 

– Kolorowe Jeziorka
– Zamki piastowskie
– Browar Miedzianka
– Opactwo Krzeszów
– Dolina Pałaców i Ogrodów
– Zamek Książ

 

» KTO O WAS ZADBA

>> Daria z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeździ po Polsce i odwiedza najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywa miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zaprasza do współtworzenia wyjazdów. Wielbicielka spędzania czasu aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zaraża ich dwóch synów, lat 4 i 6.

>> Katarzyna Kata – psycholożka na macie, certyfikowany psycholog i nauczycielka jogi (RYT 200H, Yoga Alliance), trenerka rozwoju osobistego, oraz autorka bajek dla dzieci. Więcej o Kasi przeczytacie tu: www.matakata.pl

>> Alicja Sołtysiak – pedagożka, animatorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, który stworzony jest z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiający na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją, ucząc dzieci jogi i prowadząc kreatywne zajęcia ruchowe oraz organizując i animując wydarzenia o charakterze edukacyjno-społecznym.

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  1890zł osoba dorosła z zajęciami jogi, 1690zł osoba dorosła bez zajęć jogi
 • Cena za dziecko
  1440zł dziecko w wieku 3-12 lat, 1340zł drugie i kolejne dzieci w wieku 3-12 lat
 • Cena za zwierzę
  do uzgodnienia w zależności od wielkości zwierzaka
 • Opłaty dodatkowe
  dzieci do 3 roku życia bez opłat pod warunkiem braku dodatkowych świadczeń

Dodatkowe informacje

 

W celu rezerwacji miejsca napisz do nas na biuro@ohanatravel.pl, lub zadzwoń: +48 605 158 558.
W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% ceny wyjazdu.

 

Dane do przelewu:
Daria Szychta OHANA aktywne wyjazdy rodzinne
Nr konta: 90 1050 1520 1000 0097 2480 4241 (ING Bank Śląski)

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 30.06.2020.

 

WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas bardzo ważne, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Ze względu na COVID-19 wyjazdy są kameralne i może w nich wziąć udział tylko kilka rodzin. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zwrócimy Wam całą wpłaconą kwotę lub zaproponujemy inny termin.

 


Minimalna liczba rodzin wymaganych, by wyjazd się odbył: 4.

 

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 14 dni przed datą wyjazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – 605 158 558 – zadzwoń! Chętnie odpowiemy na każde z nich :)
I oczywiście DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register