Warsztaty świąteczne Poznań

RODZINNE WARSZTATY ŚWIĄTECZNE VOL.1 – KARTKI ŚWIĄTECZNE METODĄ AKWARELI

SPOTKAJMY SIĘ!
 

Wraz z Szymonem Kaczmarkiem artystą malarzem, którego obrazy i murale możecie spotkać przechadzając się np. po Jeżycach zapraszamy Was na pierwsze z cyklu artystycznych spotkań rodzinnych, na którym w ruch pójdą akwarele!?
 
Szymon wraz ze swoją żoną i córeczką byli uczestnikami jednego z pierwszych Ohanowych wyjazdów i…są z nami do dziś ❤️ Szymon prowadzi co tygodniowe zajęcia w swojej pracowni na poznańskich Jeżycach, do której zapraszamy Was już w najbliższą środę o godz. 17:45 na rodzinne warsztaty świąteczne.
 


 

Zabierz mamę, tatę, przyjaciółkę, przyjaciela, męża oraz swoje lub czyjeś dzieci i DOŁĄCZ DO NAS!?

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Spotkamy się w Pracowni Szymona na ul. Mickiewicza na poznańskich Jeżycach (dokładny adres otrzymasz po zapisie).

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Dziełem, które weźmiemy na warsztat podczas tego spotkania są kartki świąteczne, ale nie takie normalne z Mikołajem i choinką…w ruch pójdą akwarele!
 

Szymon opowie jak z nich korzystać, podzieli się swoją wiedzą i pokaże różne techniki malowania. Dla młodszych dzieci przygotujemy także wariant alternatywny – kartki wyglądające jak domek z piernika ?
 

DLA KOGO: dla każdego kto ma ochotę oddać się twórczemu flow w gronie innych osób. Wiek nie ma znaczenia, choć osobiście uważamy, że zdecydowanie bardziej skorzystacie z warsztatów zabierając ze sobą dzieci od 4 roku życia ?1

PROGRAM WARSZTATÓW

17:45-18:00 czas na aklimatyzację w pracowni, rozmowy
18:00-19:30 pogawędka Szymona + twórcza praca przeplatana rozmowami

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka Ohanowych wyjazdów, półkolonii i warsztatów rodzinnych. Moją Ohanową misją jest wspieranie dzieci i dorosłych (zwłaszcza rodziców!) w świadomym i szczęśliwym życiu, poprzez tworzenie spotkań wzmacniających wasze relacje z dziećmi oraz poczucie wartości, a także tworzenie wspierającej się Ohanowej społeczności.

W ramach Ohany zabieram Was w miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia Ohanowych wydarzeń. Prywatnie uwielbiam spędzać czas aktywnie i w naturze, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 6 i 8.
 
>> Szymon Kaczmarek – artysta, malarz, który skupia się na ludziach chcących rozwijać się w sztukach plastycznych i znajdować czas dla siebie. Łączy nas wiara w spotkania fizyczne, wymianę wiedzy, doświadczeń i energii.

 
 

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    65zł
  • Cena za dziecko
    55zł lub 30zł drugie i kolejne dziecko

Dodatkowe informacje

W ramach inwestycji otrzymasz:
✔ wiedzę i doświadczenie Szymona
✔ wszelkie materiały potrzebne do stworzenia kartek lub obrazków, które po warsztatach zabierzesz ze sobą do domu
✔ Ohanową opiekę
✔ pierniczki i ciepłą herbatę ☺️
 

Podczas warsztatów będziemy robić zdjęcia, które otrzymasz na pamiątkę.
 

ZAPISY:
W celu rezerwacji miejsca napisz do mnie biuro@ohanatravel.pl lub zadzwoń 605 158 558. Możesz także zgłosić się bezpośrednio w wydarzeniu.

» GALERIA

You don't have permission to register