Image Alt

RODZINNY TYDZIEŃ BLIŻEJ NIEBA

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

 • Data rozpoczęcia
  2020-08-23
 • Data zakończenia
  2020-08-29
 • Liczba dni
  » 7 dni (5 dni urlopu)
 • Kategorie

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Bliżej nieba oczywiście!

 

Bliżej Nieba powstało dla osób szukających wytchnienia i prawdziwego odpoczynku: od zgiełku miasta i wielu bodźców, które otrzymujemy na co dzień. Piękne pokoje z łazienkami, z okien nieziemskie widoki, przestrzeń do ćwiczeń jogi, taras, na którym można się zrelaksować, zielone tereny wokół, a na deser możliwość relaksu w saunie (suchej lub infrared) oraz balii z wodą to chyba wszystko, czego potrzeba, by odetchnąć i poczuć się błogo.

 

Do naszej dyspozycji jest 12 dwu-, trzy- i czterosobowych pokoi z łazienkami. W pokojach dwuosobowych i trzyosobowych znajdują się łóżka pojedyncze. W pokoju czteroosobowym znajduje się duże łóżko małżeńskie oraz rozkładana sofa. Istnieje możliwość złączenia łóżek pojedynczych specjalnym łącznikiem i – tadam! – mamy łóżko małżeńskie.

 

Obok pokoi znajduje się część wspólna wyposażona w lodówkę, czajnik oraz kawę i herbatę. Ponadto do Naszej dyspozycji jest także:
– biblioteka z okazałą kolekcją książek,
– sala do ćwiczeń/sala warsztatowa z pięknym widokiem,
– restauracja,
– strefa relaksu SPA, sauna (sucha oraz infra red), balia z wodą,
– miejsce na ognisko.

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Ponieważ fajniej pobyć razem i robić ciekawe rzeczy przygotowywanie posiłków oddamy profesjonalistom. W ramach pobytu mamy zapewnione śniadanie, zupę oraz obiadokolację z deserem, także nikt nie będzie chodził głodny. W ciągu dnia do naszej dyspozycji jest barek z wodą, kawą oraz herbatą. Będzie smacznie i zdrowo, domowo, sezonowo!

 

Dieta mięsna czy wege – o wybraną opcję oraz alergie pokarmowe zapytamy Cię przy rezerwacji.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Naszym zdaniem każdy odpoczywa inaczej, więc wybór tego, co będziecie robić należy do Was. Na nudę z Ohaną nie ma szans, więc damy Wam wiele możliwości, by prawdziwie odpocząć.

 

W czasie, gdy Wasze dzieci będą świetnie bawić się z innymi dziećmi i razem eksplorować świat wokół miejsca, w którym zamieszkamy, pod okiem dorosłego opiekuna i inspiratora zabaw, Wy możecie odpoczywać spędzając czas aktywnie: ćwicząc jogę, wybierając się na pieszą czy rowerową wycieczkę po okolicy, lub oddając się błogiemu lenistwu w pokoju, strefie relaksu czy ogrodzie.

My i gospodarze jesteśmy do Waszej dyspozycji i z chęcią podpowiemy gdzie się wybrać, i co zobaczyć.

 

Wasze dzieci będą w najlepszych rękach. Wraz z Alicją Sołtysik, pedagożką, animatorką i instruktorką jogi dla dzieci, zaplanowałyśmy wiele zabaw i zajęć z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

Podczas zajęć ruchowych i gier terenowych, dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. Zamienimy się w szalonych Indian, u zbocza gór, stworzymy wioskę indiańską, kolorowe totemy i pióropusze. Z pomocą rodziców rozpalimy wielkie ognisko, przy którym będziemy snuć tajemnicze opowieści i indiańskie legendy.

 

Będzie też czas na rozwijające wyobraźnię warsztaty artystyczne i sensoryczne eksperymenty, takie jak malowanie na wodzie czy tworzenie pamiątkowych magnesów. Zorganizujemy warsztaty teatralne, podróżnicze, muzyczne. Z nowo poznanych umiejętności, odkrytych talentów, darów natury i materiałów plastycznych, stworzymy dzieła, które każde dziecko zabierze ze sobą do domu na pamiątkę fajnych wakacji.1

DZIEŃ 1 (23.08. NIEDZIELA))

Od godz. 15:00 – Przyjazd do Bliżej Nieba i zakwaterowanie
16:00 – 17:30 – pierwsze zajęcia jogi dla dorosłych
16:00-18:00 – zapoznawcze zajęcia dla dzieci
18:00 – wspólna obiadokolacja
19:30 – powitalne ognisko

2

DZIEŃ 2-6 (24-28.08.)

9:00 – śniadanie
10:30 – 13:30 poranne zajęcia jogi dla dorosłych (1,5h) + chwila dla siebie np. na relaksująca kąpiel lub czas wolny bez dzieci
10:30 – 13:30 zajęcia dla dzieci na łonie natury
13:30 – zupa
14:00 – 18:00 – czas wolny na spacery, wycieczki po okolicy, błogie leniuchowanie w ogrodzie, czytanie książek
18:00 – obiadokolacja
20:00 – w zależności od dnia: czas wolny/wieczorne ognisko/plenerowe kino dla małych i dużych

3

DZIEŃ 7 (29.08. SOBOTA)

9:00 – śniadanie
do godz. 11:00 – wymeldowanie z pokoi i pożegnanie

Jeśli nie będzie po nas nowych gości, istnieje możliwość późniejszego wymeldowania.

» LOKALNE ATRAKCJE

» KTO O WAS ZADBA

>> Daria z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeździ po Polsce i odwiedza najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywa miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zaprasza do współtworzenia wyjazdów. Wielbicielka spędzania czasu aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zaraża ich dwóch synów, lat 4 i 6.

 

>> Katarzyna Kata – psycholożka na macie, certyfikowany psycholog i nauczycielka jogi (RYT 200H, Yoga Alliance), trenerka rozwoju osobistego, oraz autorka bajek dla dzieci. Więcej o Kasi przeczytacie tu: www.matakata.pl

 

 

 

>> Alicja Sołtysiak – pedagożka, animatorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, który stworzony jest z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiający na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją, ucząc dzieci jogi i prowadząc kreatywne zajęcia ruchowe oraz organizując i animując wydarzenia o charakterze edukacyjno-społecznym.

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  1790zł osoba dorosła z zajęciami jogi, 1590zł osoba dorosła bez zajęć jogi
 • Cena za dziecko
  1440zł pierwsze dziecko powyżej 4 roku życia, 1340zł drugie i koeljne dziecko powyzej 4 roku życia, 690zł dziecko w wieku 3-4 lata, do 3 lat bez opłat
 • Cena za zwierzę
  Jeśli chcesz zabrać swojego zwierzaka daj nam znać.

Dodatkowe informacje

 

 

CENA OBEJMUJE:

 

– 6 noclegów w pensjonacie Bliżej Nieba (pokoje z łazienkami i ręcznikami)
– 3 różnorodne posiłki dziennie: śniadanie, zupa, obiadokolacja (łącznie 6 śniadań, 6 zup, 6 obiadokolacji),
– stałą opiekę organizatora,
– 9h zajęć jogi dla dorosłych (6×1,5 h),
– 17h zajęć w plenerze dla dzieci od 3 lat (pierwszego dnia 2h, w pozostałe dni 3h),
– 1x wspólne warsztaty/grę terenową dla wszystkich uczestników
– codziennie możliwość korzystania z sauny (suchej oraz infrared) oraz banii z gorącą wodą
– wieczorne kino dla małych i dużych
– pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

CENA NIE OBEJMUJE: dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu.

 

W celu rezerwacji miejsca napisz do nas na biuro@ohanatravel.pl, lub zadzwoń: +48 605 158 558.
W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 30% ceny wyjazdu.

 

Dane do przelewu:
Daria Szychta OHANA aktywne wyjazdy rodzinne
Nr konta: 90 1050 1520 1000 0097 2480 4241 (ING Bank Śląski)

 

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 08.08.2020.


WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas bardzo ważne, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Ze względu na COVID-19 wyjazdy są kameralne i może w nich wziąć udział tylko kilka rodzin. Wszelkie zajęcia będą odbywać się na zewnątrz, co daje możliwość zachowania odpowiednego dystansu. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zwrócimy Wam całą wpłaconą kwotę lub zaproponujemy inny termin.

 

Minimalna liczba rodzin wymaganych, by wyjazd się odbył: 4.

 

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 10 dni przed datą wyjazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – 605 158 558 – zadzwoń! Chętnie odpowiemy na każde z nich :)
I oczywiście DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register