Image Alt

SYLWESTER NA LUZIE 2023/2024!

 

Zakończ stary rok i zacznij nowy tak jak lubisz! Sylwester z dziećmi? Zapewnimy Ci odpowiednie warunki, aby wraz z bliskimi wkroczyć w Nowy Rok  na luzie i jednocześnie dobrze spędzić razem czas :)

 

 

Ostatniego dnia roku panuje zwykle zamieszanie, pośpiech, uczestnicy balów gorączkowo przygotowują stroje i fryzury na ten wyjątkowy wieczór, a ci którzy wybierają „domówkę”, mają do przyszykowania dodatkowo sylwestrową kolację. Wszystko po to, aby pobrykać parę godzin na parkiecie, odliczyć ostatnie sekundy starego roku, wypić szampana – a potem leczyć kaca w Nowy Rok, który okazuje się takim samym dniem jak poprzednie. Owszem, bywa wesoło i zabawnie, ale przymus zabawy „bo jest Sylwester” u wielu osób wzbudza opór i niechęć. My już od kilku lat spędzamy go po swojemu, czyli aktywnie, a w tym roku zapraszamy także Ciebie i Twoich bliskich!

 

Zapraszamy Cię na 4-dniowy reset na przełomie 2023 i 2024 roku. Kalendarz nam sprzyja, plan jest więc taki, że trafisz do Zagrody na dwa dni przed końcem roku (29 grudnia), a wyjedziesz do domu w poniedziałek 1 stycznia. Wykorzystasz ten czas na to, czego będziesz w danym momencie potrzebować: na spokojny wypoczynek, odespanie, relaks z  jogą, masaże, ruch na świeżym powietrzu, a przede wszystkim na relacje z bliskimi, na co w codziennej gonitwie nie zawsze jest czas. Wyjazd z miasta rekomendujemy zwłaszcza właścicielom psów, które w większości boją się huku petard i sztucznych ogni – tutaj nie ma o tym mowy.

 

Z uwagi na unikalną lokalizację Zagrody Kuwasy, tuż przy rezerwacie Czerwone Bagno, w trosce o spokój zwierząt dzikich i domowych, wiedz, że przez cały nasz pobyt, na terenie Zagrody oraz w jej okolicy nie będzie możliwości odpalania petard i fajerwerków. Zimne ognie też są fajne (i dobrze wychodzą na zdjęciach) ;)

 

Oferujemy pobyt z pełnym wyżywieniem, od obiadu w dniu przyjazdu do obiadu w dniu wyjazdu. Herbata z imbirem smażonym w karmelu rozgrzeje po długim spacerze, a smak zagrodowego ciasta z kruszonką zapamiętasz jak Proust smak ciastka magdalenki :) A co w Sylwestra?  Będziemy leniwie celebrować przedłużoną, bogatą w różnorodne przystawki kolację, zakończoną noworocznym toastem. Po północy rozpalimy wielkie ognisko, aby oczyścić umysł i przygotować się na nadchodzący rok. A w Nowy Rok możecie liczyć na pyszny świąteczny obiad!

 

Zabierz bliskich, zwierzaka, matę do jogi, książki i ulubione planszówki, i DOŁĄCZ DO NAS!

 

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

W cudownej Zagrodzie Kuwasy otoczonej Biebrzańskim Parkiem Narodowym. Każda rodzina otrzyma swój pokój z łazienką. Na miejscu będą dostępne łóżeczka turystyczne i inne gadżety dla mniejszych dzieci.

 

 

Ohana gdzie mozna pojechac z dzieckiem

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Ten akapit mógłby być baaardzo długi… bo Zagroda Kuwasy pysznym jedzeniem stoi. Warzywa i owoce z pobliskich sadów, własne wędliny, pasztety i samodzielnie wypiekane chleby, ręcznie robione przetwory, dżemy, soki, to coś, co sprawia że chciałoby się tam zostać na dłużej. W ramach pobytu mamy zapewnione śniadania, obiady oraz kolacje, a także wyjątkową kolację na zakończenie starego roku i noworoczny świąteczny obiad.

 

 

Ohana wakacje dzieci

 

Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Was przy rezerwacji.

Pamiętajcie także, by dać znać o alergiach, jeśli mamy je wziąć pod uwagę.

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

 

Tym razem stawiamy na zajęcia jogi, czas dla siebie i odpoczynek w miejscu, które sprzyja głębokiemu relaksowi. W stan głębokiego relaksu ciała i głowy wprowadzi Was Sylwia Buczak – instruktorka jogi, zdrowego kręgosłupa, technik oddechowych i relaksacji. Arteterapeutka i aromacoach. Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii, by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału. 

 

Ohana gdzie z dziećmi na wakacje

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

 

W czasie zajęć dla dorosłych dzieci będą świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

Świąteczny czas to najlepszy czas na odpoczynek od planów dnia, zajęć domowych i dodatkowych. To też dobry czas na wdzięczność za to, co nas w minionym roku spotkało i na tworzenie planów i marzeń na kolejny rok! Razem z dziećmi zastanowimy się za co możemy być wdzięczni i stworzymy mapy marzeń na nadchodzący nowy rok.

Według nas natura jest najlepszym placem zabaw, także postaramy się, by dzieci mocno z niej skorzystały. Zwłaszcza, że tuż za progiem czeka nas niesamowity Biebrzański Park Narodowy i jego mieszkańcy! Wspólnie z dzieciakami wyruszymy poszukać śladów zamieszkujących go mieszkańców i dowiemy się więcej o ich życiu.

Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci.

 

Ohana wakacje dzieci

 

Podczas zajęć ruchowych i gier sportowych dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. W skrócie: dużo ruchu, zabawy, głośnego śmiechu i szaleństw, by na koniec dnia wyciszyć się i zrelaksować.

 Ohana gdzie wyjechać z dziećmi na wakacje

 

Nie zabieramy ze sobą zabawek, ale wśród rzeczy, które zabierzemy ze sobą, znajdą się sprzęt sportowy, książki i gry na spokojne chwile, materiały plastyczne, tkaniny, dużo papieru i wiele, wiele innych. Wspólnie pobiegamy po lesie, urządzimy bitwę na śnieżki i będziemy dobrze się bawić.

 

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 4 roku życia.

 

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone, czas na bycie razem i tworzenie wspólnych wspomnień, które zostaną z nami już na zawsze!

 

POZOSTAŁE ATRAKCJE – DLA WSZYSTKICH!

 

>> Kino dla małych i dużych

Jednego z wieczorów przygotujemy duuużo popcornu i razem z dziećmi damy się porwać w świat fantazji!

 

Ohana wyjazd z dzieckiem

Ohana wakacje dzieci

 

>> Motanki – warsztaty na dobrą wróżbę

W jeden z ostatnich dni starego roku zaprosimy do nas Biebrzańską Wiedźmę, z którą chętni wykonają swoją Motankę – czyli słowiańską Lalkę do Zadań Specjalnych. Wykonana z sercem i w dobrej intencji pomoże Ci w realizacji zamierzeń i celów, jakie sobie postawisz. U mnie osobiście Motanki z Biebrzańską Wiedźmą sporo w życiu namotały, na szczęście wyszło mi to na dobre ;)

 

>> Seans w saunie połączony z kąpielą w jeziorze!  

Wybierzemy się nad jedno z najczystszych jezior w Polsce – Drweństwo, gdzie wygrzejemy ciałka w saunie w ten zimowy czas. Na odważnych czeka kąpiel w przeręblu! :)

 » LOKALNE ATRAKCJE

>> zwierzęta: konie, kozy, psy i koty
>> plac zabaw

>> Biebrzański Park Narodowy
>> rezerwat Czerwone Bagno

 

» KTO O WAS ZADBA

wyjazd jogowy z dziećmi>> Sylwia Buczak – Instruktorka jogi, zdrowego kręgosłupa, technik oddechowych i relaksacji. Arteterapeutka i aromacoach. Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii, by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału.

 

>> Alicja Sołtysiak – pedagożka, animatorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, stworzonego z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiającego na edukację przez zabawę i angażowanie dzieci w różnym wieku w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją prowadząc warsztaty z umiejętności społecznych dla młodzieży z poznańskich szkół – jest autorką scenariuszy zajęć psychopedagogicznych dla dzieci i w różnym wieku.  Zachęca uczestników zajęć do nowych form ruchu i uważnego życia. Współpracuje z fundacjami których działania skierowane są do dzieci.

 

gdzienawakacjezdziecmi>> Martyna Lisiecka – charyzmatyczna wychowawczyni wypoczynku i półkolonii dla dzieci – kreatywna animatorka Projektu Ferajna. Uwielbia zabawę na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe i gry terenowe.

 

Alicja i Martyna tworzą zgrany, uwielbiany przez dzieciaki duet. Swoją postawą pokazują dzieciom, że w zgranej ferajnie przyjaciół można więcej!  ?

 

>> Pani Agnieszka gospodarz Zagrody Kuwasy – absolutnie cudowna osoba, która zaprasza w miejsce, które postawiła w jedynym słusznym miejscu, nadała mu tradycyjny, podlaski sznyt, zaprosiła konie, kozy i ludzi, którzy wiedzą sporo o kuchni i nie mają potrzeby trzymać tego wszystkiego tylko dla siebie.

 

>> załoga kuchni Zagrody Kuwasy – mistrzowie slow food, których celem jest doprowadzenie Waszych żołądków do gastronomicznego błogostanu.

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  2180zł/ osobę powyżej 12 roku życia z zajęciami jogi i relaksu; 1870 zł w opcji bez zajęć
 • Cena za dziecko
  1590 zł/ dziecko w wieku 4-12 lat (z zajęciami dla dzieci); 1190 zł/ dziecko w wieku 2-4 lata (bez zajęć dla dzieci); 120zł/ dziecko do 2 roku życia
 • Cena za zwierzę
  120zł/ cały pobyt
 • Opłaty dodatkowe
  jednorazowa dopłata za pokój 1-osobowy: 300zł

Dodatkowe informacje

CENA OBEJMUJE:

 

1) Zakwaterowanie: 3 noclegi w Zagrodzie Kuwasy (adres: woj. podlaskie) w ciepłych, pachnących drewnem pokojach z łazienkami 

2) Pełne i zdrowe wyżywienie na bazie lokalnych produktów i własnych przetworów: od obiadu w dniu przyjazdu do noworocznego obiadu w dniu wyjazdu.

3) Zajęcia jogi i relaksu dla dorosłych: 5×1,5h (opcja z jogą) 

4) Zajęcia dla dzieci: 5x2h

5) Dodatkowe atrakcje, takie jak:

 

>> Kolacja w Sylwestra, specjalnie wzbogacona o różnorodne przystawki, zakończona noworocznym toastem o północy

>> Sylwestrowe ognisko, przy którym można posiedzieć nawet do rana, byle bez fajerwerków!

>> Noworoczny świąteczny obiad

>> Kino dla małych i dużych

>> Motanki – noworoczne warsztaty na dobrą wróżbę

>> Seans w saunie połączony z kąpielą w jeziorze

 

6) Stałą opiekę organizatorów

 


Za dodatkową opłatą, będzie możliwość skorzystania z masaży, wybrania się z przewodnikiem na wycieczkę do rezerwatu Czerwone Bagno-Grzędy lub wyjścia na biegówki (ostatnia opcja pod warunkiem śniegu za oknem). Zapisy w ankiecie przed wyjazdem.

 

CENA NIE OBEJMUJE: dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu oraz atrakcji dodatkowych dla chętnych.

 

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu, płatność bezpośrednio w Zagrodzie Kuwasy:

 • 250 zł/osoba dorosła/dobę (miejsce w pokoju 2-, 3- lub 4-osobowym)
 • 350 zł/osoba/dobę (miejsce w jedynce)
 • 200 zł/dziecko/dobę w wieku 2-12 lat
 • dzieci do ukończenia 2. roku życia – 40 zł/dobę

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub kliknij zielony przycisk REZERWUJ!

Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu. Płatność pozostałej kwoty następuje do 30.11.2023.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register