Image Alt

WARSZTATY ŚWIADOMEGO RUCHU & JOGA W ZAGRODZIE KUWASY (04-10.07.)

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

W cudownej Zagrodzie Kuwasy, gdzie do dyspozycji mamy  2, 3 lub 4-osobowe pokoje z łazienkami. Na miejscu są też dostępne łóżeczka turystyczne i inne gadżety dla mniejszych dzieci.

 

 

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Ten akapit mógłby być baaardzo długi… bo Zagroda Kuwasy pysznym jedzeniem stoi. Warzywa i owoce z pobliskich sadów, własne wędliny, pasztety i samodzielnie wypiekane chleby, ręcznie robione przetwory, dżemy, soki, to coś, co sprawia że chciałoby się tam zostać na dłużej. W ramach pobytu mamy zapewnione śniadania, obiady oraz kolacje.

Będzie smacznie i zdrowo!

Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Was przy rezerwacji.

Pamiętajcie także, by dać znać o alergiach, jeśli mamy je wziąć pod uwagę.

 

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

 

Brać udział w warsztatach, po prostu odpoczywać lub korzystać z lokalnych atrakcji (a jest ich naprawdę sporo)!

 

WARSZTATY ŚWIADOMEGO RUCHU ORAZ JOGA DLA RODZICÓW

 

Codziennie zaprosimy Was na dwa 1,5-godzinne spotkania, które dodadzą mocy i energii na cały dzień, budując siłę oraz równowagę, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Ciałość to projekt Oli Dahan, która poprowadzi zajęcia.

Ciałość powstała z potrzeby ciała do wyrażania i zadbania o siebie poprzez tak naturalny i dostępny w każdej chwili sposób, jakim jest ruch. Jak mówi Ola: “Nazwa urodziła się sama – “z całości rzeczy, które robię z ciałem” – z inspiracji mnogością technik i rodzajów świadomej pracy, którymi zajmuję się na co dzień.”

Zajęcia z Olą umożliwią Wam swobodny ruch i pełną ekspresję, bez obawy o bycie ocenianym. Wspólnie stworzymy przestrzeń, w której będziesz mógł/mogła poznać swoje możliwości, zakresy oraz czerpać korzyści ze świadomej pracy z ciałem w ruchu. Sesje będą opierać się na zadaniach improwizacyjnych, w obrębie których masz zupełną wolność eksploracji i doświadczania wszystkiego, co do Ciebie przychodzi. Możesz tu refleksyjnie zagłębić się w siebie, energicznie się wyszaleć lub w otwartej i nieoceniającej atmosferze popróbować nowych rzeczy.

Wraz z Olą zapraszamy Cię do laboratorium świadomości ciała w ruchu!

Dobra wiadomość: na czas zajęć dla dorosłych dzieci mają swoje zajęcia :)

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

 

W czasie zajeć dla dorosłych, dzieci będą świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

Uważnie obcując z przyrodą i bawiąc się na świeżym powietrzu, przeprowadzimy mnóstwo eksperymentów, by poznać sekrety natury. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystamy podczas szalonych dni, które spędzimy razem na zabawie i odpoczynku. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci.
Podczas zajęć ruchowych dla dzieci, zabaw tanecznych i gier sportowych dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. W skrócie: dużo ruchu, muzyki, zabawy, głośnego śmiechu i szaleństw, by na koniec dnia wyciszyć się i zrelaksować.

Nie zabieramy ze sobą mnóstwa zabawek, ale wśród rzeczy, które zabierzemy ze sobą, znajdą się książki i gry na spokojne chwile, materiały plastyczne, piłki, tkaniny, dużo papieru, klocki i wiele, wiele innych. Wspólnie znajdziemy patyki, kamienie, poszukamy leśnych skarbów, pobiegamy po łąkach i będziemy dobrze się bawić.

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone czas na wspólny czas razem i zbieranie wspomnień, co zostaną z nami już na zawsze. Wspólne warsztaty partneringu czy tańce wokół ogniska? My jesteśmy ZA!

 

Co pomiędzy zajęciami?

Odpoczynek w ogrodzie, leżenie na kocu, wycieczka nad pobliskie jezioro, eksploracja okolicy rowerem (na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów), piechotą lub konno, a wieczorami relaks przy ognisku, wieczór gier czy plenerowe kino.

 

ZAJĘCIA DODATKOWE
>> wspólne rodzinne wyjście do ekogospodarstwa, gdzie poznamy i nakarmimy zwierzaki
>> wieczory przy ognisku i jedna kolacja przy ognisku
>> spotkanie z lokalnym fotografem Dariuszem Karpiem, znanym na świecie ze swych fotografii nadbiebrzańskiej fauny i flory

>> wieczorne kino dla małych i dużych


ATRAKCJE DODATKOWO PŁATNE (DLA CHĘTNYCH)

>> Świt na bagnach, czyli wycieczka z przewodnikiem do pobliskiego rezerwatu tropem wilków i łosi (osoba dorosła 45zł, dziecko 30zł – cena uwzględnia bilety wstępu do BPN)

> jazda konna z instruktorem dla początkujących i zaawansowanych wg cennika dostępnego na recepcji)
>> masaże (wg cennika dostępnego na recepcji)

 

Szczegółowy program wyjazdu zostanie dodany wkrótce. Jeśli chcesz otrzymać informację, gdy tylko się pojawi zostaw swój adres email w polu rezerwacji po prawej stronie. » LOKALNE ATRAKCJE

>> zwierzęta: konie, koza, psy i koty
>> plac zabaw

> jezioro
>> Biebrzański Park Narodowy
>> rezerwat Czerwone Bagno

 

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria, z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 4 i 6.

 

>> warsztaty świadomego ciała oraz jogę poprowadzi Aleksandra Dahan. Ola zajmuje się ruchem od ponad 10 lat. Pasjonuje się tańcem, jogą, muzyką, partneringiem, świadomą pracą z ciałem i umysłem oraz człowiekiem jako całością. Od kilku lat jest instruktorem sportu ze specjalizacją w tańcu, a od roku również nauczycielem jogi. W “wolnym czasie” kończy medycynę, dzięki czemu nawet grupowe sesje dostosowuje do indywidualnych potrzeb uczestników wykorzystując wiedzę z zakresu anatomii ruchu. A przede wszystkim Ola jest ciepłą, cudowną dziewczyną, która kocha dzielić się miłością do ruchu i do ciała z innymi.

 

>> do świata przygody dzieciaki zaprosi Alicja Sołtysiak – pedagożka, animatorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, który stworzony jest z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiający na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją, ucząc dzieci jogi i prowadząc kreatywne zajęcia ruchowe oraz organizując i animując wydarzenia o charakterze edukacyjno-społecznym.

 

>> Pani Agnieszka gospodarz Zagrody Kuwasy – absolutnie cudowna osoba, która zaprasza w miejsce, które postawiła w jedynym słusznym miejscu, nadała mu tradycyjny, podlaski sznyt, zaprosiła konie, kozy i ludzi, którzy wiedzą sporo o kuchni i nie mają potrzeby trzymać tego wszystkiego tylko dla siebie.

 

>> załoga kuchni Zagrody Kuwasy – mistrzowie slow food, których celem jest doprowadzenie Waszych żołądków do gastronomicznego błogostanu.

 

 

» CENA WYJAZDU

 • Cena za osobę
  2100zł osoba biorąca udział w warsztatach, 1640zł osoba towarzysząca
 • Cena za dziecko
  1590zł pierwsze dziecko w wieku 3-12 lat, każde kolejne w wieku 3-12 lat 1490zł, dziecko w wieku 2-3 lata bez zajęć 1140zł
 • Cena za zwierzę
  35zł/dobę
 • Opłaty dodatkowe
  do 2 roku życia bez opłat pod warunkiem braku dodatkowych świadczeń lub 240zł łóżeczko z pościelą, dodatkowa opłata za jednoosobowe wykorzystanie pokoju 2-osobowego wynosi 600 zł i jest płatna bezpośrednio w Zagrodzie Kuwasy

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

 

– 6 noclegów w Zagrodzie Kuwasy (pokoje z łazienkami i ręcznikami)
– 3 różnorodne posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja
– 10x zajęcia dla dorosłych,
– 11x zajęcia dla dzieci od 3 lat,
– wieczorne kino dla małych i dużych

– wieczorne ogniska

–  wyjście do ekogospodarstwa

– spotkanie z fotografem nadbiebrzańskiej fauny i flory

– stałą opiekę organizatora,
– pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

CENA NIE OBEJMUJE: dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu, dobrowolnego ubezpieczenia NNW oraz atrakcji dodatkowych dla chętnych.

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub wyślij formularz rezerwacji. 

Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu. Płatność pozostałej kwoty następuje do 31.05.2021.

 

WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest kwestią priorytetową, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zaproponujemy inny termin lub voucher do wykorzystania na inny wyjazd.

 

Minimalna liczba osób wymaganych, by wyjazd się odbył: 15.

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 4 tygodnie przed datą wyjazdu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register