surfflow Ohana

WINDSURFING & JOGA W SURFFLOW (8-15.08)

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Podczas tego wyjazdu zamieszkamy w surferskiej bazie na południu Chorwacji, a dokładniej pomiędzy Splitem, a Dubrownikiem, na przeciwko półwyspu Pelješac. 

 

Spać będziemy w namiotach willowych, składających się z 2 sypialni, przedsionka i wyposażenia w postaci materacy piankowych, kocy, poduszek, regału na rzeczy, oświetlenia, elektryczności, stołu i krzeseł. Oprócz namiotów, w których będziemy spać, do naszej dyspozycji będą wspólne łazienki, kuchnia, zadaszone miejsce do spożywania posiłków, miejsce do wypoczynku z pufami i hamakami, korty tenisowe, oraz rozbudowane zaplecze ze sprzętem windsurfingowym oraz innym sprzętem sportowym.

 

Miejsce jest niezwykłe z wielu względów. Jest porzucone pośrodku pól mandarynek i pomarańczy, sąsiadujące ze strefą ornitologiczną oraz długą piaszczystą plażą (Znalezienie piaszczystej plaży w Chorwacji zajęło mi dokładnie 25 lat! ;)). Jest to miejsce mało turystyczne, znacznie różniące się od zatłoczonych Chorwackich kurortów. Do naszej części kempingu nie mają dostępu osoby z zewnątrz.

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

W Surfflow znajduje się profesjonalna kuchnia, w której będą przygotowywane dla nas posiłki oparte na lokalnych i sezonowych produktach.

 

Dzień rozpoczniemy od energetycznego śniadania, po wysiłku na desce posilimy się pożywną zupą, a zgodnie ze śródziemnomorskim obyczajem do obiadokolacji zasiądziemy późnym popołudniemBędzie smacznie i zdrowo!

 

A wszystko to na świeżym powietrzu w zacienionej chill out’owej przestrzeni… 

 

Posiłki będą przygotowywane w opcji tradycyjnej, bądź wegetariańskiej. Dodatkowo pomiędzy posiłkami będzie dostęp do kawy, herbaty, lemoniady – bez ograniczeń.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

My dorośli będziemy zmagać się z wiatrem, szkolić się i doskonalić technikę pływania na windsurfingu pod okiem surfflow’owych instruktorów. A popołudniami rozegramy mecz siatkówki plażowej, rozciągniemy się na matach podczas zajęć jogi, zrelaksujemy na tarasie albo będziemy patrzeć bez końca na bezkresne Adriatyckie Morze.

 

 

SZKOLENIE WINDSURFINGOWE DLA DOROSŁYCH

 

Podczas wyjazdu możecie wziąć udział w szkoleniu windsurfing’owym, które poprowadzą zamieszkujący bazę polscy instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenie będzie się odbywać w grupach 4-6 osobowych, w zależności od ilości chętnych i poziomu zaawansowania. Do naszej dyspozycji będzie nowoczesny sprzęt, dzięki któremu windsurfing staje się sportem łatwym, dostępnym dla każdego i przede wszystkim przyjemnym! W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby zaawansowane, jaki i stawiający pierwsze kroki na desce z żaglem.

 

W ramach ceny pobytu macie zapewnione 10h szkolenia z instruktorem oraz 2h samodzielnego pływania. Ponieważ windsurfing jest sportem wykorzystującym siły natury, godziny szkolenia będą dostosowywane do warunków panujących danego dnia. Cały sprzęt potrzebny do nauki jest przez nas zapewniony.

 

surfflow Ohana

 

Istnieje możliwość zapisania na szkolenie również dzieci. Jeśli jesteś zainteresowana/-y taką opcją, daj znać przy rezerwacji. W zależności od ilości chętnych i wieku dzieci utworzymy małe grupy lub zaproponujemy szkolenie indywidualne.

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

 

W czasie zajęć dla dorosłych dzieci będą świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

Plaża i przyroda to naszym zdaniem najlepszy plac zabaw. Uważnie obcując z przyrodą i bawiąc się na świeżym powietrzu, przeprowadzimy mnóstwo eksperymentów, by poznać sekrety natury. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystamy podczas szalonych dni, które spędzimy razem na zabawie i odpoczynku. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci. Podczas zajęć ruchowych dla dzieci, zabaw tanecznych i gier sportowych dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. W skrócie: dużo ruchu, muzyki, zabawy, głośnego śmiechu i szaleństw, by na koniec dnia wyciszyć się i zrelaksować.

 

Nie zabieramy ze sobą żadnych zabawek, ale wśród rzeczy, które zabierzemy ze sobą, znajdą się piłki, sprzęt sportowy, książki i gry na spokojne chwile, materiały plastyczne, tkaniny, dużo papieru i wiele, wiele innych. Wspólnie znajdziemy patyki, kamienie, poszukamy plażowych skarbów, muszli, pobiegamy po piasku i będziemy dobrze się bawić.

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone, czas na bycie razem i tworzenie wspólnych wspomnień, które zostaną z nami już na zawsze!

 

 

WSPÓLNA WYCIECZKA NA DESKACH SUP 

 

Jednego dnia zamienimy deski z żaglem na deski SUP i pod opieką lokalnego przewodnika, całymi rodzinami wyruszymy odkrywać kompleks Bacińskich jezior. A w miejscu do którego dotrzemy urządzimy pyszny piknik! :)

 

Co pomiędzy zajęciami?

 

Tak naprawdę zależy to od Waszych preferencji :) Uważamy, że każdy ma swój sposób, w jaki wypoczywa najlepiej, my jedynie damy Wam różne propozycje, z których możecie skorzystać. Wypoczynek na plaży, leżenie na kocu, eksploracja okolicy, wypad do pięknego Mostaru czy na pobliskie skałki, a wieczorami relaks przy gitarze czy plenerowe kino. 

 

Zarówno my, jak i gospodarze bazy, służymy pomocą i podpowiemy, co jeszcze możecie robić w bazie i okolicy.

 

 1

DZIEŃ 1 (niedziela)

Od godz. 15:00 przyjazd i zakwaterowanie
18:00 pierwsza wspólna obiadokolacja
ok.19:30 spotkanie powitalne & organizacyjne

2

DZIEŃ 2-7 (poniedziałek-sobota)

09:00 śniadanie
11:00 – 13:00 zajęcia windsurfing’u*

11:00 – 13:00 zajęcia dla dzieci

14:00 zupa

14:30 – 17:00 czas wolny

17:00 – 18:30 zajęcia dla dzieci, turnieje sportowe, mecze siatkówki

18:30 obiadokolacja

20:00 wieczorny chill out, a czasem gry planszowe czy wieczorne kino na wielkim ekranie :)

 

* godziny zajęć mogą ulegać zmianom w zależności od warunków pogodowych

** w wybrane dni odbędą się zajęcia jogi

*** w wybrany dzień odbędzie się wycieczka na SUP-ach

3

DZIEŃ 8 (niedziela)

9:00 śniadanie

do godz. 11:00 opuszczenie namiotów i pożegnanie

» LOKALNE ATRAKCJE

Baza Surfflow, choć ukryta pomiędzy polami mandarynek, a zatoką morza Adriatyckiego, znajduje się w samym centrum popularnych atrakcji regionu. Jeżeli jesteście typami lubiącymi zwiedzanie to po zejściu z deski możecie zapakować lunch i wyruszyć do takich miejsc jak:

 

>> Trogir (170km od bazy)

>> Split (140km od bazy)
>> Omiś (90km od bazy, możliwość spływów rzecznych)
>> Riwiera Makarska (bardzo wiele turystycznych miejscowości z
masą atrakcji, m.in parasailing)
>> Ston (55km od bazy, znajduje się tam największy w Europie mur obronny)
>> Półwysep Pelješac (80km od bazy, Orebić, wyspa Korčula)
>> Dubrownik (100km od bazy)

Niedaleko też do granicy z Bośnią i Hercegowiną, w której warte odwiedzenia są:

 

>> Wodospady Kravica (40km od bazy)
>> Mostar (70 km od bazy, przepiękne zabytkowe miasto tureckie)
>> Medjugorje (40km od bazy, miejsce objawień Maryjnych)

 

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria, z rodziną – organizatorka i opiekunka wyjazdu, sprawczyni całego zamieszania :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 4 i 6. Chorwacja to kraj, który odwiedzałam co roku z rodzicami będąc małą dziewczynką, i do którego wracam zawsze z ogromną radością. Moja miłość do tego kraju zaprowadziła mnie nawet na filologię chorwacką :)

 

>> Alicja Sołtysiak – pedagożka, animatorka i instruktorka jogi dla dzieci. Koordynatorka warsztatów edukacyjno-artystycznych dla szkół i przedszkoli. Współtwórczyni Projektu Ferajna, który stworzony jest z myślą o rozwijaniu pasji i zainteresowań dzieci, stawiający na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Na co dzień łączy zawód z pasją, ucząc dzieci jogi i prowadząc kreatywne zajęcia ruchowe oraz organizując i animując wydarzenia o charakterze edukacyjno-społecznym.

 

>> Beata i Ivan – gospodarze chorwackiej bazy, uczestnicy pierwszego Ohanowego wyjazdu :)

 

Beata to kobieta petarda, którą pasja i miłość do windsurfingu zaprowadziła do Chorwacji, i miejsca, które od wiosny do jesieni stwarza do tego sportu idealne warunki. Wraz ze swoją ekipą instruktorów poprowadzi dla nas szkolenie i zadba o to, by niczego nam nie brakowało. Mąż Beaty – Ivan specjalizuje się również w deskach, ale SUP :) Jednego dnia zabierze nas na wycieczkę do swojego ulubionego miejsca, oczywiście na SUP-ach :)

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    1880zł osoba dorosła z zajęciami windsurfing'u, 1580zł osoba dorosła towarzysząca
  • Cena za dziecko
    1440zł dziecko w wieku 3-12 lat, 1390zł drugie i kolejne dzieci w wieku 3-12 lat, dziecko w wieku 2-3 lata 690zł
  • Opłaty dodatkowe
    do 2 roku życia bez opłat pod warunkiem braku dodatkowych świadczeń

Dodatkowe informacje

 

 

CENA OBEJMUJE:

 

– 7 noclegów w bazie Surfflow (ul.Przinovac 22, 20-345 Opuzen, Chorwacja)

– 3 różnorodne posiłki dziennie: śniadanie, zupa, obiadokolacja (łącznie 7 śniadań, 6 zup, 7 obiadokolacji),

– 10h szkolenia na windsurfingu + 2h indywidualnego pływania (opcja z kursem)
– codziennie zajęcia dla dzieci od 3 roku życia,
– min. 3x zajęcia jogi na plaży

– kilkugodzinna wycieczka na deskach SUP na Jeziora Bacińskie
– wieczorne kino dla małych i dużych

– stałą opiekę organizatora i pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

CENA NIE OBEJMUJE: dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu.

 

Dojazd:

– samochodem, trasa od granic Polski wynosi 1150 km.
– samolotem, najbliższe lotniska znajdują się w Splicie albo Dubrowniku (możliwy transfer z lotniska na kemping)
– autokarem z zaprzyjaźnionym biurem podróży z Wrocławia (koszt w dwie strony to 450 zł)

 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub wypełnij formularz rezerwacji.

 

Gwarancją rezerwacji miejsca jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 30.06.2021.

 

 

WAŻNE: Bezpieczeństwo uczestników jest kwestią priorytetową, także podejmujemy wszelkie niezbędne kroki w celu jego zapewnienia. Jeżeli obostrzenia związane z COVID-19 nie pozwolą na przeprowadzenie wyjazdu w wybranym terminie zaproponujemy inny termin lub voucher do wykorzystania na inny wyjazd.

 

Minimalna liczba osób wymaganych, by wyjazd się odbył: 15.

O ewentualnym odwołaniu wyjazdu z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń powiadomimy Cię min. 14 dni przed datą wyjazdu.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany osób prowadzących zajęcia oraz do zmiany programu wyjazdu.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

You don't have permission to register