Ohana rodzinne wakacje w górach

MAJÓWKA: WSPINACZKA NA JURZE!

Rodziny lubiące aktywny wypoczynek, ruch, nowe wyzwania i przygody na łonie natury proszone na pokład! Mamy dla Was naukę skakania po skałach pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, wieczorne ognisko i seans filmowy.

 

Rodzice mogą spróbować swoich sił na zajęciach ze wspinaczki, wybrać się na wędrówkę licznymi znajdującymi się w okolicy szlakami – podpowiemy gdzie warto, zostać w Trafo i relaksować się z dobrą książką, wybrać na wycieczkę rowerową… albo na randkę.

 

Dzieciakiom również zaserwujemy zajęcia w skałkach, a także zabierzemy na leśną przygodę, zagramy w gry terenowe, będziemy tropić zwierzęta, a wszystko to połączymy z odkrywaniem piękna otaczającej przyrody.

 

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone pora na rodzinny czas razem. Zaprosimy Was na ognisko, zagramy w planszówki, i postaramy by ten wspólnie spędzony czas na długo pozostał w Waszych wakacyjnych wspomnieniach.

Szykujcie się. Czekamy na Was!

wakacje z dziećmi

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Podczas wyjazdu zamieszkamy w klimatycznym wspinaczkowym pensjonacie Trafo Base Camp w Podlesicach. Każda rodzina otrzyma swój pokój z łazienką, a posiłki zjemy wspólnie w mieszczącej się na parterze knajpie.

 

Do naszej dyspozycji przez cały czas trwania wyjazdu będzie także boulderownia – 5m pomieszczenie z trasami wspinaczkowymi o różnej trudności,  ogródek ze stolikami, leżakami do relaksu i miejscem na ognisko, mały plac zabaw i dużo terenu do biegania.

 

Trafo Base Camp Podlesice

 

Podlesice to serce północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej – wspinaczkowej mekki na mapie Polski. To tu swoje pierwsze kroki w skałach stawiali późniejsi alpiniści i himalaiści. Również dziś wspinanie przyciąga tu zarówno profesjonalistów, jak i amatorów uprawiania tego sportu.

 

Dlaczego warto spróbować wspinaczki?

 

Wspinaczka nie tylko rozwija siłę mięśni i sprawność, ale również wspaniale doskonali hart ducha, poprawia pewność siebie i jest idealnym lekiem na… lęk wysokości i przestrzeni! Jest więc idealną aktywnością zarówno dla dorosłych, jaki i dla dzieci, które rozwijają sprawność i kształtują swój charakter, a wspinanie to bezpieczny sport, który można uprawiać w każdym wieku. Zalecany dla dzieci od 4 roku życia.

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

 

Wyjazd obejmuje pełne wyżywienie, z dwoma posiłkami w bazie (śniadaniem i obiadokolacją) oraz lunchem, który zabierzemy ze sobą i zjemy w trakcie zajęć na łonie natury.

 

Główne posiłki zjemy…w knajpie :) Mieszcząca się na parterze budynku, w którym zamieszkamy Trafo Base Camp’owa KNAJPA to po prostu knajpa! Nie jest to typowy „bar” , „pub”, czy ” restauracja”. Wypijecie tu pyszną kawę lub piwo z lokalnego browaru, ale też zjecie pyszne śniadanie czy sytą obiadokolację po całym dniu jurajskich przygód.

 

W menu dania mięsne, jednak przede wszystkim kuchnia wegetariańska. O wybraną dietę zapytamy Cię przy rezerwacji.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Wyjazd na Jurę to połączenie rodzinnego wypoczynku ze szkoleniem ze wspinaczki dla dorosłych i dzieci od 4 roku życia oraz zabaw dla dzieci, w miejscu, które wspinaczką jest przesiąknięte na wskroś!

Dni zamierzamy spędzać aktywnie, rozpoczynając od porządnego śniadania i kilkugodzinnych zajęć w terenie: wspinaczki skałkowej lub survivalu, by później wraz z upływem dnia przejść gładko do popołudniowego chill out’u na przynależącym do Trafo Base camp ogródku, kończąc na wieczornym ognisku i pełnym relaksie.

 

Każdego dnia zabierzemy dzieciaki na zabawy na łonie natury. Do naszej dyspozycji jest duży ogród oraz wiele terenów zielonych wokół Trafo Base Camp, także nastawcie się, że dzieci czasem wrócą mokre, troszkę ubłocone, ale na pewno szczęśliwe. W planach zajęcia ruchowe, muzyczne, plastyczne, gry terenowe, a wszystko to połączone z odkrywaniem piękna otaczającej przyrody.

 

Wam – rodzicom, zaserwujemy możliwość prawdziwego odpoczynku, a że dla każdego oznacza to co innego, możecie: spróbować swoich sił na zajęciach ze wspinaczki, oczywiście pod okiem doświadczonych instruktorów, wybrać na wędrówkę licznymi znajdującymi się w okolicy szlakami, zaplanować wycieczkę rowerową, relaksować się z książką czy też wybrać na randkę :)

 

Ohana rodzinne wakacje w górach

 

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone pora na rodzinny czas razem!

Zaprosimy Was na ognisko, zagramy w planszówki, i postaramy by ten wspólnie spędzony czas na długo pozostał w Waszych wakacyjnych wspomnieniach :)

 

WSPINACZKA SKAŁKOWA

Główną aktywnością wyjazdu są zajęcia ze wspinaczki prowadzone przez miejscowych, wykwalifikowanych instruktorów.

 

Ohana wakacje z zajęciami dla dzieci

 

Dwa dni spędzimy podejmując skałkowe wyzwania. Zajęcia są przeznaczone dla każdego, zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę ze wspinaczką. Na czas zajęć ze wspinaczki dla rodziców dzieci mają swoje zajęcia: na skałkach, w miejscu pobytu lub w terenie.

Zapewniamy cały niezbędny atestowany sprzęt wspinaczkowy, także o nic nie musicie się martwić!1

DZIEŃ 1 (piątek)

Od godz. 16:00 przyjazd i zakwaterowanie
18:00 – 19:30 spotkanie organizacyjno-zapoznawcze dla wszystkich
19:30 odpoczynek po podróży

2

DZIEŃ 2 (sobota) i DZIEŃ 4 (poniedziałek)

od 8:30 śniadanie
10:00 – 15:00 wyjście w skały/zajęcia dla dzieci (lunch zjemy na łonie natury)
15:30 – 19:30 czas wolny na obiadokolację, spacery, chill out w ogródku lub po prostu bycie razem
19:30 – 21:30 wieczorne kino dla małych i dużych/ wieczór gier
21:30 czas na rozmowy, książki i inne przyjemności

3

DZIEŃ 3 (niedziela)

od 8:30 śniadanie

11:00-14:00 wyjście w teren i warsztaty z technik survivalowych (wszyscy)

14:30-19:00 rodzinny czas wolny
19:00 kolacja przy ognisku

4

DZIEŃ 5 (wtorek)

od 8:30 śniadanie
11:00 – 15:00 wyjazd do Zamku Ogrodzieniec i wędrówka po Jurze z przewodnikiem (lunch zjemy na łonie natury)
15:30 – 19:00 czas wolny na spacery, chill out w ogródku lub po prostu bycie razem
21:30 czas na rozmowy, książki i inne przyjemności

5

DZIEŃ 6 (środa)

od 8:30 śniadanie
do 11:00 wykwaterowanie z pokoi

15:00 pożegnanie i wyjazd do domów

» LOKALNE ATRAKCJE

Podlesice to nie tylko mekka wspinaczy, gdzie w promieniu 25km znajduje sie ok. 3000 ubezpieczonych dróg o trudnościach od III do VI.8.

 

Znajdziecie tu także:

 

– całe mnóstwo szlaków rowerowych i pieszych
– świetne warunki do biegów terenowych
– co najmniej kilka kąpielisk, rozlokowanych na okolicznych zalewach (Kostkowice, Dzibice, Przyłubsko, Siamoszyce)
– zamki Szlaku Orlich Gniazd: Mirów, Bobolice, Birów, Ogrodzieniec, Ryczów.

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka wyjazdu :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 6 i 8.

 

animacje dla dzieci

>> Milena Stopa – Organizatorka zajęć dla dzieci, towarzyszka zabaw wszelakich, swoimi pomysłami i gadżetami przyciąga dzieci jak magnes, a gdy jest w pobliżu rodzice mogą prawdziwie odetchnąć. Na co dzień Milena prowadzi firmę organizującą wydarzenia dla dzieci: od kameralnych urodzinek po duże eventy. Oprócz kwestii organizacyjnych działa czynnie jako animator, który szaleje z dzieciakami i męczy je tak, że pod koniec dnia grzecznie zasypiają, a rodzice mają czas dla siebie. Uwielbia proste, tradycyjne zabawy z naszego dzieciństwa z odrobiną innowacji. Zna 7593000285830 zabaw z wykorzystaniem patyków i kamieni (serio!), ale jest też straszną gadżeciarą i nic co pojawia się na rynku w nowinkach animacyjnych na pewno jej nie umknie.

Praca z dziećmi jest jej pasją – działa z pełnym zaangażowaniem, ma ogromne doświadczenie i potrafi sprostać nawet największym wyzwaniom. Zafascynowana światem, każdą wolną chwilę spędza planując dalekie wyjazdy i będąc w podróży.

 

>> Marcin i Aldona – gospodarze Trafo Base Camp – osoby, którzy w swoim miejscu na ziemi ugościli już setki wspinaczy i robią to naprawdę dobrze.

 

>> zaprzyjaźnieni z Trafo Base Camp lokalni instruktorzy wspinaczki

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    1890zł/osoba dorosła z zajęciami wspinaczki, 1470zł osoba dorosła towarzysząca
  • Cena za dziecko
    1760zł/dziecko w wieku 4-12 lat, 950zł/dziecko 2-3 lata bez zajęć, 290zł/dziecko do 2 roku życia

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

 

 Zakwaterowanie: 5 noclegów w Trafo Base Camp (adres: Podlesice 79, 42-425 Podlesice, woj. małopolskie). Każdy pokój ma swoją łazienkę.
 obfite śniadanie + w dni wspinaczkowe lunchy pakiety na wyjście w teren

 Zajęcia ze wspinaczki dla dorosłych: 2x 5h
Zajęcia dla dzieci (wspinaczka + kreatywne)

Ubezpieczenie NNW dla osób biorących udział w zajęciach ze wspinaczki

Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Ohanowy upominek dla dzieci

Stałą opiekę organizatora i pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

Dodatkowe atrakcje dla wszystkich, takie jak:

 

Zwiedzanie Zamku Ogrodzieniec z Przewodnikiem oraz wspólna wędrówka po Jurze (dojazd 18km)

Warsztaty survivalowe

✔ Wieczór kinowy dla małych i dużych

Wieczorne ognisko wraz z kolacją

 

CENA NIE OBEJMUJE:

 

dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu

〰 obiadów – do nabycie w znajdującej się na terenie Trafo knajpie

dojazdu do Zamku Ogrodzieniec (jeśli przyjedziesz do nas komunikacją, pomożemy w organizacji transportu)

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub wyślij formularz rezerwacji. Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu. Pozostałą część należy wpłacić do 31.03.2023.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY!

 

» GALERIA

You don't have permission to register