O nas

Od kogo to się zaczęło? Poznaj serce Ohany

Daria

Moje życie to typowy scenariusz: najpierw kariera w korporacji i ołówkowe spódnice, później pieluchy, kolki i o matko wariatko. Przełom nastąpił, kiedy powiedziałam dość: życiu, które składa się z dwóch etapów i poświęceń, których nie potrzebuje żadna ze stron. Organizuję odkąd pamiętam: imprezy, wspólne wyjścia i wyjazdy na drugi koniec świata. Nic dziwnego, że w Ohanę wpadłam, tak jak jabłko wpada w szarlotkę. Ohana to dla mnie sposób na rodzinną rewolucję, na szczęście, na coś więcej. Zawsze marzyłam o wielkiej rodzinie. Nie wiedziałam, że będę ją miała tak szybko!

Ohana - coś w sam raz dla ludzi o wielkich sercach

Serce. To od niego wszystko się zaczęło. Czasem myślimy, że w naszym przypadku ten organ jest trochę przerośnięty – w końcu mieści się w nim nie tylko ogrom naszej rodzicielskiej i małżeńskiej miłości, ale i coś jeszcze. Jakieś pragnienie, jakaś tęsknota, niewypowiedziane marzenie, nerwowy tik. Do pasji, do rozwoju, do czasu tylko dla siebie. To właśnie to wielkie serce sprawia, że od życia chcemy więcej i więcej. To jego bezgłośne puk, puk wciąż oznajmia nam, że nie możemy o sobie zapomnieć. Że nasze szczęście, to szczęście i naszych dzieci. I każdy z nas potrzebuje swojej przestrzeni do rozwoju.

Ohana to rodzina. To miejsce dla osób z takim właśnie przerośniętym sercem. Jeśli czujesz – nawet tylko w głębi duszy – że życie rodzinne to nie wszystko, to przy nas nie musisz chować się ze swoimi uczuciami. Nie tylko rozumiemy je i szanujemy, ale i pozwalamy Ci realizować swoje marzenia: przy jednoczesnej wielkiej frajdzie dla najważniejszych osób w Twoim życiu.

Wybierz Ohanę i poznaj rodziców, którzy myślą tak jak Ty. Wybierz Ohanę i pozwól swoim dzieciom bawić się równie dobrze, jak ich rodzice. Wybierz Ohanę i postaw na rodzicielstwo, w którym wszyscy są najważniejsi, w których potrzeby wszystkich członków są doceniane i respektowane. Wybierz Ohanę, kiedy szukasz wyjazdu, który uszczęśliwi wszystkich.

To nasza misja. Poznaj naszą rodzinę i zostań jej członkiem. Zobaczysz – będzie ekstra!

Dlaczego wyjazdy z Ohaną są tak wyjątkowe?

To połączenie wyjątkowych miejsc, pysznej kuchni i niezwykłych osób sprawia, że nasze wyjazdy mogą więcej. I są wprost stworzone dla rodzin! W Ohana mamy swoje kryteria. Sprawdź jakie.

1. Miejsca? Stawiamy na sielskość

Interesują nas miejsca z duszą, z historią, z drugim dnem. Takie, dla których ktoś zostawił miasto, do których ktoś wrócił w rodzinne strony lub właśnie dla nich, nigdy nie chciał ich opuszczać. Poza klimatem patrzymy na konkrety: standard, który będzie komfortowy dla rodzin z dziećmi. Od wygodnych łóżek, przez przestrzeń do biegania, aż po foteliki i menu dla maluchów.

2. Lubimy naszych gospodarzy

Wyszukujemy agroturystyki, pensjonaty i hotele prowadzone przez ludzi, dla których gościnność to styl życia i nieodłączna część charakteru. Uwielbiamy wypić rano kawę z gospodarzami, podpytać ich o okolicę, o historię ich domu i ich samych. W Ohana zawsze stawiamy na ludzi. I dlatego jest tak inspirująco!

3. Kuchnia? Lokalna i autentyczna

Lubimy jeść jabłka z sadu za płotem i kosztować śniadania przygotowane przez gospodarzy. Domowe przetwory, warzywa i owoce prosta z krzaczka, lokalne potrawy, zdrowa żywność, pełna naturalnych składników a nie polepszaczy – to żywienie, które jest dla nas priorytetem. Jednocześnie nie zapominamy o Waszych potrzebach: wege, bez laktozy? Nie ma problemu!

4. Natura pełnymi rączkami

Tereny zielone w okolicy i duża przestrzeń do nieskrępowanej zabawy na terenie pensjonatu czy hotelu – to kolejne ważne punkty na naszej liście. Całe umorusane, pachnące łąką i zmęczone po całym dniu zabawy na świeżym powietrzu dzieci to widok, który chcemy oglądać każdego dnia. Sad, zwierzęta gospodarcze, ogrody? Jesteśmy na tak!

5. Piękna okolica

Choć wyjazdy z Ohaną to nie zwiedzanie z przewodnikiem, zawsze staramy się wybrać dla Was miejsca atrakcyjne turystycznie. Takie, które zachęcają do spacerów po okolicy, wypadów na starówkę czy sprzyjają rodzinnemu plażowaniu – zarówno w naszym kraju, jak i za granicą.

6. Najważniejsi są ludzie

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Na naszych wyjazdach poznacie pasjonatów, którzy chętnie nauczą Was nowych rzeczy i rozwiną Wasze pasje oraz osoby, które Wasze dzieci po prostu pokochają. I będą przy nich bezpieczne. Wybór jednych i drugich jest dla nas najtrudniejszą misją. Po prostu musimy trafić w 10-tkę!

You don't have permission to register