Ohana gdzie na wakacje z dziećmi

SPORT & JOGA W AGRO-PUSTELNIKU

» KIEDY WYJEŻDŻAMY?

» GDZIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ?

Zapraszam Cię do niesamowitego miejsca. Do miejsca, w którym wystarczy być, by odciąć się od świata i odpocząć. A gdy dodamy do tego spacery po ciągnących się w nieskończoność polach, wypady w góry, przepyszne, zdrowe jedzenie, zajęcia sportowe, jogowe i wieczory przy ognisku lub w saunie – totalne rozpieszczenie gwarantowane!

 

Zamieszkamy w Agro-Pustelniku, którego klimat podyktowany jest zamiłowaniem do antyków, naturalnych surowców oraz lokalnej kultury. Tutaj każdy pokój opowiada swoją historię. Kiedyś mieścił się tu zakład stolarski, gdzie gospodarze odnawiali antyczne meble. Z czasem zdecydowali się na przekształcenie go w miejsce, które będzie cieszyć nie tylko ich samych. O historię możecie zapytać ich samych, na pewno chętnie się podzielą ?

 

Ohana wakacje z dziećmi w Polsce

Agro-Pustelnik to kameralne miejsce, składające się z tylko 10 pokoi z łazienkami. Oprócz nich do naszej dyspozycji będą: przestronna jadalnia, sala kominkowa, duża sala z drewnianą podłogą przeznaczona na zajęcia, sauna i duuuży ogród ze stawem i miejscem na ognisko.

 

» CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Wypiekane na miejscu chleby, ręcznie robione przetwory i produkty od okolicznych gospodarzy sprawiają, że jedzenie w Agro-Pustelniku to po prostu „niebo w gębie”. W ramach pobytu  zapewniamy śniadania, obiady (zupa + II danie + deser) oraz kolacje.

 

Dieta mięsna czy wege – o to zapytamy Cię przy rezerwacji.

» CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Gdzie na wakacje z dziećmi? Najlepiej gdzieś, gdzie jest czyste powietrze, w otoczeniu natury, z dala od wszelkich dróg i zabudowań, gdzie dzieci będą miały towarzystwo, a Ty czas dla siebie. Do miejsca, w którym dobrze zjesz i odpoczniesz. Naładujesz akumulatory, wypoczniesz, pooddychasz czystym, górskim powietrzem – wskakuj na Ohanowy pokład!

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

 

Dla Ciebie przygotowaliśmy moc endorfin i zastrzyk energii!  Codziennie będziesz miał/-a możliwość wzięcia udziału w zajęciach z Olgą Lipczyńską – trenerem personalnym, nauczycielką jogi i mamą 3-letniego Stefana. Czekają nas 2 treningi dziennie: od rana cardio wzmacnianie i treningi całego ciała z obciążeniem, z wykorzystaniem np. gum mini-band, a popołudniami  trening jogowo-stretchingowy,

 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

 

W czasie zajęć dla dorosłych dzieci będą świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

 

Planujemy odpoczynek od planów dnia, zajęć domowych i dodatkowych. Według nas natura jest najlepszym placem zabaw, także postaramy się, by dzieci mocno z niej skorzystały. Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci.

 

Ohana gdzie na wakacje z dziećmi

 

CO POMIĘDZY ZAJĘCIAMI?

 

Wypoczynek w ogrodzie, leżenie na kocu, eksploracja okolicy rowerem, piechotą lub konno, wypad do Kolorowych Jeziorek czy na pobliskie zamki, a wieczorami relaks przy ognisku, w saunie czy wspólny wieczór kinowy.

 

Jednego dnia wybierzemy się też wspólnie do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej, gdzie podczas zwiedzania z przewodnikiem dowiemy się więcej na temat Pogórza Kaczawskiego i Krainy Wygasłych Wulkanów.

Kraina Wygasłych Wulkanów to fragment Sudetów wyjątkowo bogaty geologicznie. To tu występują najpiękniejsze agaty w Polsce! Relikty dawnych wulkanów przyciągają coraz więcej adeptów geologii. Warsztaty geologiczne odbędą się w nieczynnym kamieniołomie w Lubiechowej. 

Na warsztatach poszukamy agatów, a później użyjemy młotków, by wydobyć z nich tzw.jajka. Później je poprzecinamy i sprawdzimy czy w środku znajduje się jakiś minerał.

Na terenie przynależącym do gospodarstwa znajduje się stajnia wraz z ujeżdżalnią, w skład której wchodzi 5 koni i kucyk. Bezpośrednio na miejscu można umówić się na jazdę konną na lonży, czy wyjazd w teren na podziwianie pięknych krajobrazów Sudetów Środkowych.1

DZIEŃ 1 (poniedziałek)

Od godz. 15:00 przyjazd i zakwaterowanie
17:00 – 18:30 zajęcia zapoznawcze
17:00 – 19:00 zajęcia dla dzieci
19:00 obiadokolacja
20:00 odpoczynek po podróży

2

DZIEŃ 2-6 (wtorek-sobota)

od 8:30 śniadanie
10:30 – 12:00 zajęcia dla dorosłych
10:30 – 12:30 zajęcia dla dzieci
12:30 zupa
13:00 – 16:30 czas wolny na spacery, wycieczki po okolicy, błogie leniuchowanie w ogrodzie, czytanie książek (codziennie zaproponujemy wycieczkę po okolicy, ale decyzja czy chcecie spędzić czas w gronie innych rodzin czy sami należy do Was)
16:30 – 18:00 zajęcia dla dorosłych
16:30 – 18:30 zajęcia dla dzieci
18:30 obiadokolacja
20:00 czas wolny/ wieczorne ogniska/ sauna / wieczór kinowy

*jednego dnia wybierzemy się na wycieczkę do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej i warsztaty szukania agatów, gdzie zjemy także obiad. Do Agro-Pustelnika wrócimy na kolację.

3

DZIEŃ 7 (niedziela)

9:00 śniadanie

do godz. 11:00 wymeldowanie z pokoi i pożegnanie

» LOKALNE ATRAKCJE

W okolicy znajduje się wiele atrakcji. Oto niektóre z nich:

– Sudecka Zagroda Edukacyjna

– Kolorowe Jeziorka

– Skalne Miasto

– Zamki piastowskie

– Browar Miedzianka

– Opactwo Krzeszów

– Dolina Pałaców i Ogrodów

– Zamek Książ

» KTO O WAS ZADBA

>> ja, czyli Daria – organizatorka i opiekunka wyjazdu :)
Na co dzień jeżdżę po Polsce i odwiedzam najodleglejsze jej zakamarki. Odkrywam klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zapraszam do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, czym wraz z mężem zarażamy naszych synów, lat 6 i 8.

 

sportowy wyjazd z dziećmi>> Olga Lipczyńska – to oprócz tego, że super babka i fajna mama 3-letniego Stefka – instruktorka fitness, nauczycielka jogi i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzi zajęcia grupowe i treningi personalne w swoim podpoznańskim studio Balance Movement. Oprócz prowadzenia zajęć, prowadzi szkolenia dla instruktorów fitness oraz kursów na temat żywienia i aktywności fizycznej w ciąży.

 

Stale rozwija swoje umiejętności, obecnie w trakcie kursu nauczycielskiego ashtanga yoga 500h. Ponadto posiada liczne licencje, takie jak: Master Instructor Peak Pilates Move Chair, bodyART, BAX (bodyART extreme), Les Mills BodyPump, Les Mills BodyBalance, TRX, Medical Pregnancy Training, Kettlebells, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Stretching, Body Shape, Trening funkcjonalny.Sporo tego…ale najważniejsze, że sport i zdrowy tryb życia to jej pasja, którą skutecznie zaraża innych. Wierzę, że zarazi i Ciebie!

 

Na Ohanowych wyjazdach Olga dba holistycznie o uczestników prowadząc od rana zajęcia sportowe, a popołudniu rozciągającą i relaksującą jogę.

 

>> Natalia i Adam – gospodarze Agro-Pustelnika, którzy wraz ze swoją ekipą zadbają o to, by niczego nam nie brakowało, a także o zaspokojenie naszych kubków smakowych. Oddając gotowanie w ich ręce jestem całkowicie spokojna :)

 

» CENA WYJAZDU

  • Cena za osobę
    2470zł/osobę powyżej 12 roku życia
  • Cena za dziecko
    1980zł/dziecko w wieku 4-12 lat, 1490zł/ dziecko w wieku 2-4 lata bez zajęć, 590zł/ dziecko do 2 roku życia
  • Cena za zwierzę
    150zł/cały pobyt (płatność na miejscu)

Dodatkowe informacje

 

CENA OBEJMUJE:

 

 Zakwaterowanie: 6 noclegów w Agro-Pustelniku (adres: Pustelnik 26, Marciszów, woj. dolnośląskie). Każdy pokój ma swoją łazienkę.
 3 różnorodne posiłki dziennie: śniadanie, lunch (zupa+deser), obiadokolację

 Zajęcia dla dorosłych: 9 zajęć x1,5h
Zajęcia dla dzieci: 10 zajęć x 2h – codziennie zajęcia prowadzone przez profesjonalnych opiekunów dla dzieci w wieku 4-12 lat – wartościowy czas dla dzieci, a dla dorosłych czas na realizację swoich potrzeb.

 

Dodatkowe atrakcje dla wszystkich, takie jak:

 

Zwiedzanie Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej z przewodnikiem

✔ Warsztaty szukania agatów w Krainie Wygasłych Wulkanów

✔ Wieczór kinowy dla małych i dużych

 Wieczór gier planszowych
Wieczorne ogniska
Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

Ohanowy upominek

Stałą opiekę organizatora i pomoc w organizacji wycieczek po okolicy

 

Zrealizujesz u nas bon turystyczny. Wystarczy, że prześlesz nam od obsługi płatności bonu, a my zajmiemy się resztą :)

 

CENA NIE OBEJMUJE:

dojazdu na miejsce pobytu oraz powrotu

dojazdu do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej (jeśli nie przyjedziesz swoim autem pomożemy w organizacji transportu, byś mógł wziąć udział w wycieczce)

 

 

ZAPISY: 

By zarezerwować miejsce na wyjeździe napisz do mnie: biuro@ohanatravel.pl, zadzwoń: +48 605 158 558 lub wyślij formularz rezerwacji. Potwierdzeniem rezerwacji jest akceptacja umowy i wpłata zadatku w wysokości 30% ceny wyjazdu. Pozostałą część należy wpłacić do 30.06.2023.

 

Masz pytania – zadzwoń! Chętnie odpowiem na każde z nich :)
A później DOŁĄCZ DO NASZEJ OHANY! :)

» GALERIA

You don't have permission to register